Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. No przyznam odważne stwierdzenie
  2. Na fejsie jest ok, wiec pewnie jak mowisz kompresja zjadla ostrość ale focisze bardzo fajne
  3. Fajne fotki panie kolego ale ostrość poszła na spacer
  4. Bardzo ładne fotografie druga rzecz to zawsze mega pamiątka, cała magia fotografii, mozna zatrzymac chwilę
  5. Opanuje temat z Kojakiem, dzięki za wiad na priv !
  6. Opanuje temat z Kojakiem, dzięki za wiad na priv !
  7. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów, jak jest ktoś z Gliwic lub okolic i dysponuje kompem bardzo proszę o pomoc....
  8. Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów
  9. Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów
  10. Ja tez bym poszedł w kolorowe albo takie jak Kojek wrzucil albo zielone takie jak przymierzaleś
  11. Nie pownienes miec kłopotu z tym woskiem, bardzo mała ilość, nakladanie czy to krzyzowe czy normalnie nigdy nie zostawilo mi hologramów czy smug lub tym podobnych, nie wiem skad opinie o tym w internecie, moze jeden nałozył w złej temp czy smarował jak masłem, dwóch powtórzyło i mamy legende ze ten wosk sie słabo dociera itp..... Soft zorbiło nawet film.....
  12. Taki żarcik, nie każda musi leżeć
  13. To samo myślę czytając temat Kamila, a auto bedzie fajne jak bedze gleba i koło
  14. Ogólnie to Twój plan jest jak najbardziej poprawny, doboru kosmetyków nie będe poruszał, marek jest cała masa, lepsze i gorsze, sam wiesz ze K2 i Shiny szału nie robi ale swoje zadanie powinny jako tako spełnić, zabepieczenie wybrałeś bardzo fajne i posiedzi na aucie jesli zrobisz tak jak piszesz, co mógłbym doradzic to napewno lepiej użyć wode pod cisnieniem do splukania bo wąż ogrodowy może nie wymyć dobrze Irona czy Tara a lepiej żeby te produkty nie zaschły, ogólnie lepiej korzytsać z wody pod cisnieniem, więc ja na Twoim miejscu jesli masz gdzieś blisko myjkę to pojechałbym sobie na myjke poznym wieczorem, zrobił z autem tak jak piszesz, ale punkty od 1 do 10, a jak bedziesz sie streszczał to powinno Ci to zająć jakąś godzinkę, mysle że nie więcej : Tar, owady, spłukanie,piana,spłukanie,mycie na dwa wiadra, spłukanie, iron, spłukanie i glinka, bez znaczenia jaka, ale ja Tobie bym doradził Clay Sponge od ADBL czy CarPro, bardzo fajna opcja i jak spadnie to wypłuczesz i jedziesz dalej, odkurzu nie usuniesz glinką, trzeba maszynowo podzialać..... po tym wszystkim spłucz sobie dobrze auto i wolnym krokiem jedz do domu, żeby nie usyfić auta za bardzo, w domu pod wężem spłucz auto z kurzu dokładnie, wysusz, i wtedy na spokojnie jedziesz cleaner i IPA - bez jakiś fajerwerków z fibrami, niepotrzebne ci dwie, przecież ten produkt zaraz odparuje, poprostu psikasz i wycierasz panel po panelu jak quick detailer, nie musisz tam nic docierac tylko poprostu przetrzec lakier trzeba i wtedy kladziesz zabezpiecznie, tak jak sobie wybrałes czyli Fusso, taka fibra jak np ADBL Puffy Towel jest bardzo dobra i powinna Ci starczyc
  15. Cleaner i IPA to tak naprawde dwa różne produkty, cleaner na za zadanie dogłębnie oczyścić lakier, a IPA odtłuścic, dodatkowo Fusso najlepiej wiąże się z całkowicie jałową powierzchnią, więc po clenaerze najlepsza opcją jest uzycie IPY czy innego odtłuszczacza aby wymyć resztki cleanera, idealnie odtłuścić i zostawić blachę całkowicie jałową i wtedy smarujesz woskiem....
  16. Kazda piane rozcienczamy z woda, nie wlewamy np 700ml czystej piany i jazda, niezaleznie od tego co kupisz wlej sobie miedzy 150-200ml piany i okolo 550ml wody takze zebys mial 750ml gotowego roztworu, na spokojnie oblecisz auto i pewnie jeszcze zostanie, jak potrzebujesz piany na wiosne do zakurzonego auta, nie mocno brudnego mozesz pokusic sie o ADBL Yeti a jak chcesz cos co mocniej działa i domywa w miare syf to Autbrite Magifoam albo Auto Finesse Avalanche. Magifoam ma w normalnej cenie jeszcze sklep showcarshine.pl bo reszta widze idzie po bandie jesli chodzi o jej cene....
  17. Super jest Daniel, wglada więcej niż , a wkurzacie mnie z tymi 9,5 cala, Rotory na sprzedaż !!!!
  18. Koło fajne, podoba mi się, powiem Ci że odkąd własnie u @tomekhxc zoabczyłem 19x9,5 et 40 i opona 225, uważam że to idelane połączenie..... ale zle to nie wygląda u Ciebie, jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.