Treść opublikowana przez FroS-t
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A jakby denatruat postawili?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Są detailery do skór jak AngelWax Heaven For Leather, ale jak chcesz jeden środek do deski i skór to jest coś takiego jak Chemical Guys Inner Clean, z reszta chyba Ci pisałem żebys to kupił a Ty wyleciałeś z jakimś tam ADBL.......
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
- BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Sunset Orange- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Pomijając że jest w końcu ten gwint i teraz to naprawde wygląda jak trzeba to fajnie widziec klubowe auta stojące razem na spocie- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Czyli bicie piany- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Wydetailinowany jak trzeba, to sie chwali- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Takie coś tu powinno siedziec......- A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Komentarz nie miał być prześmiewczy to raz, po to jest forum żeby pomagać i oczywiście masz racje ale zobacz sobie co piszesz sam wyżej 5 czy 6 , 13 czy 14 to jeden mm i poprostu uważam ze nie będzie to miało wpływu, co innego czy 1cm czy 1,5cm a 1mm to nawet nie musi byc sprawa ze dystansu jak coś ci tak przytrze tylko tego jak opona się ułożyła na feldze i jak będzie jak dobije, poza tym ja miałem 19x9j et 33 i auto na 45mm i nie taro nic a nic, raz się zadarzylo jak mialem komplet osób i załadowane auto pod sufit bo jechałem na wakacje, ale to raz , nawet ci fotkę wrzuciłem w temat, a to moje opony miały taki rant ochronny ze pała dymi, poza tym ty masz -30mm to jest tyle co nic, zaledwie 1cm niżej od 1BV czy 1BE wiec poprostu bez przesady......poza tym panie kolego na str nr 3 Twojego tematu chłopaki doradzali ci jakie dystanse dobrać- A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
A jakie masz dostać konkrety, myślisz ze 5mm będą ok a 6mm będą tarły jeszcze przy tym zawieszeniu i oponach, Nie masz gwintu ani upchanej felgi 9,5j albo 10j i ponaciaganych na to opon żeby był spas na styk, co ci zrobi ten 1 czy 2 mm, nawet tego nie zauważysz......- Limo B7 - sprzedana
Wzór niby bez szału ale parametry do b7 mega, guma super się naciagneła i wyglada to bardzo fajnie, a gwint dopełnia całości i jest- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Ty lepiej mow jakie nowe koło będzie- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Musisz poszukać kilka stron wstecz tam opisałem dokładnie moje wrażenie z gwintu, ogólnie jest super, polecam str nr 16 i dalej jest o gwincie.....- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Bez dystansu- BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
OTWIERAM! Bo znalazłem jeszcze dwie fotki z Bukowiny- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Do zoba za rok, obowiązkowo- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dziekuje Panowie, Miło !- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Bukowina Tatrzańska 2k18 W tym roku również postanowiłem się wybrać na BT razem z @jedrekx i @bula87 oraz Naszymi towarzyszkami ( i nie chodzi tu o auta), wyjazd zdecydowanie zaliczam do udaych, fajnie było zoabczyć znajome twarze i auta oraz miło spędzić czas, chodz ten zleciał bardzo szybko, z modami ciezko ostatnio u mnie z uwagi na całkowity brak czasu oraz niestey gotówki, ze zdjęciami też lipa czasowo a że modów póki co nie ma to i nie ma co focić, no ale na Bukowinie coś tam pstryknąłem, więc dziele się co ciekawszymi "pstrykami", ogólnie to spac coś nie mogłem po powrocie i tak sobie siedziałem do 3:00 przy zdjęciach więc mogę krzyknąć "pierwszy !!! " mam nadzięje że się będą podobały.... kilka zdjęć dla @tomekhxc A tego to chyba nie trzeba przedstawiać @H4mm3R @Kosmita @jedrekx @afroo. @karol1981 @D4NTE @TOM3K @bula87 @Młody_drog @tomekhxc Do zoabczenia za rok ?- Bukowina 2018 podziękowania.
Rówież Podziekował- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!