Treść opublikowana przez FroS-t
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zimowy sen
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Nie myślałem, znaczy w sumie myślałem ale teraz nie mam czasu na zdjęcie zderzaka i bawienie się z lampami, pewnie coś z nimi zrobie prędzej czy pózniej
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
No ja tak pacze i pacze na te lampy w odzewie na wpis Kojaka
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Pacze pacze i oczom nie wieże
-
Srebrna BRD by shakal
Najlepiej by było 225 wrzucic opony, sam zmieniałem no ale 235 każdego innego producenta niz Vredestein które miałem i tak będa lepiej wyglądać, chodz opona sama w sobie mega sie sprawowała, zamieniłem je na Michelin Pilot Super Sport sa glosniejsze ale własciwości jezdne Dekielki bardzo dobre robi ma ten sprzedający, sam od niego mam, odporne na chemie, super wykonanie i cena dobra http://allegro.pl/audi-zaslepka-do-felg-dekielek-kapsel-68mm-i7013514356.html Pierścienie centrujące mam takie i zero prblemów http://allegro.pl/pierscienie-centrujace-tpi-do-felg-kol-iso-24h-4sz-i6974507019.html
- B7 Crew
-
Co polecacie do impregnacji dachu cabrio
Gyeon Fabric Coat lub Gtechniq Smart Fabric
-
Opony
Felga wejdzie bez problemu, nie wiem jak z opona bo b8 nie mam, 245 w b7 juz trze i to na mniejszych parametrach, ogolnie 255 to z A6 rozmiar gum
-
B7 Avant BRD
To prawda z tym zamuliłem jak Marcin pisze lepiej zawsze ałożyć jak juz takie parametry wchodza w grę
- B7 Avant BRD
-
B7 Avant BRD
Nie ma prawa u mnie 19x9j et 33 nic nie trze ani z tylu ani z przodu ps dobrze teraz auto wyglada z tym przodem
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
2:08
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A gdzie Avusy ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Co to za czopki ?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Fajny film, szczególnie ujęcie w 1:37min bardzo mi się podoba, ciekawe jak dalej wypadnie zwieszenie, szkoda że w zimie nie będziesz latał, ale zapowiada się bardzo ciekawa alternatywa za naprawdę dobrą kasę
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Właśnie chciałem kupić ale aż strach BTW ja używam Sonaxa odmrażacz
-
Felgi 18 a zawieszenie
Oj Marcin Marcin, wiesz co, cudujesz, kombinujesz jak koń pod góre i nic z tego nie wynika, wszystko Ci napsiali ludziska ori 18 z reguły są 18x8j et 43 do tego opony 225/40/18 i ewentualnie dystans i będzie grało a Ty teraz wymyslasz rózne opony tylko jeden kij wie w jakim celu.....poza tym panie jakie to ma znaczenie czy S-line czy nie S-line, nic tak nie zmienia auta jak felgi i zawieszenie, nic przynajmniej Moim zdaniem nie ma takiego wpływu na prezencje samochodu jak właśnie zawieszenie i felga a przykład masz poniżej, auto bez S-line ale z dobrym kołem i zawieszniem, ten profli 45 znacznej poprawy komfortu nie da a wygląd jak najbardziej bedzie na plus przy 40 z reszta taki tez masz na wlepce..... Ale to tylko Moja opinia, Twoja decyzja, Pozdro
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
No koza koza ale za to zadbana na maksa tylko wydechy nie mój klimat ale reszta bomba
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Baaaardzo fajnie to wszystko wygląda
-
Znaczenie ET Felgi
No dokładnie Tu masz takie przykładowe ogłoszenie i ori wzór, do tego ewentualnie dystans i juz https://sprzedajemy.pl/alufelgi17-cali-5x112-audi-a4-b6-b7-a4-c6-org-opony-dunlop-tarnow-6bea9f-nr50098292
-
Znaczenie ET Felgi
Oszlałaeś, nie "pana" tylko Leszek, a jak wybierasz miedzy 16 a 17 to zdecydowanie bież 17 cali, szukaj aby było przynajmniej 7,5 cala szerokości i et w granicach 30 tak aby nie byly za bardzo pochowane te koła, do tego wrzucisz opony 225/45/17 i będzie grało
-
Znaczenie ET Felgi
Będą pasować ale troszke wąska ta felga to po pierwsze i słabe ET, ponieważ będą bardzo pochowane w nadkolach....
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Zobaczymy jakie odczucia u Łukasza będą
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Hmm kurcze, no ja dwa lata używam, rózne inne tez testowałem, może dlatego że dużo psikam, sam nie wiem, zawsze na siedzenia używam, oparcie i siedzisko po dwa trzy strzały na jedno i drugie, i z tyłu i przodu, plam nie zostawia czy to na siedzeniach czy podsufitce, teraz to juz ciezko powiedzieć bo na bank całe auto mi przeszło tym zapchem, nawet jak otworze z tyłu klape to czuje, no ale co zrobić, rózne odczucia, ogolnie raczej do tych delikatniejszych należy, u Mojej ukochanej chyba 3 zużyłem w miesiać plus wietrzenie auta żeby dopiero tylko on był wyczuwalny, koles uzywał chyba Areona Black jak kupiłem auto ale do nawiewu, ciezko było się Goldowi przebić, "dramat" pozbycie się tego zapachu To takie nie wiem jak to nazwać, no meskie perfumy chyba, tak bym to raczej opisał.....
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Z tym bym mocno polemizował , u mnie cały czas trzyma, każdy kto wchodzi czuje, kwestia żeby auto przeszło zapachem, jak kupiłem niedawno a3 tez gość używał Areona ale innego zapachu, miesiąc zajęło za nim się go pozbyłem , druga rzecz to jak ktos używa różnych zapachów to ciezko aby taka mała buteleczka wyeliminowała zapachy, trzeba go jakiś czas używać....