Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To nie afroo sprzedaje te auta....
  2. Jak ma dobrze wyglądac to 19
  3. A co za róznica ?
  4. Jeśli nie masz książeczki od auta to tak
  5. 245/40/18 w b7 bedzie obcierac od wewnatrz przy maksymalnym skrecie, za szeroka opona.....
  6. Przed każdym nałożeniem środka należy umyć, pozbyć się metalu, smoły a potem odtłuścić powierzchnie tylko wtedy zabezpieczenie bedzie lezalo tyle ile trzeba, co do wyboru zdecydowanie kwarc typu CarPro Dlux czy Gyeon Rim lub podobne powłoki, sealanty jak ten co podałeś czy Chemical Guys Wheel Guard czy SmartWax RimWax to słabizna w porównaniu do kwarcu poza tym taki Soft99 Fusso Coat czy Hi Temp leży dłużej niż te dedykowane woski, wiec warto zainwestować i na sezon spokoj niż smarować co miesiąc woskami, za duze temperatury tam panują i woski szybko się poddają.....
  7. Tez Avant mi bardziej pasi, lepiej "przyswaja" takie masywne rolki
  8. Dzięki temu forum żyje, każdy inny kolor, każdy co innego grzebie, dla każdego co innego ważne....tak czy inaczej jak dla mnie Ta B6 robi robotę w choooj
  9. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak to w przysłowiu " największym wrogiem samochodu jest jego poprzedni właściciel" to samo z 3.0 Tdi, kupi jeden z drugim zajeżdżone egzemplarze, z padającym wszystkim co najdroższe do zrobienia a potem leci opinia co to w nich się nie psuje
  10. A ja to bym chciał doczekac czasu kiedy Koj@k napisze ze, " jest tak jak powinno, podoba mi się" a nie ciagle "to by lepiej siadło", "to by było lepsze", "to by lepiej wyglądało"
  11. Uwaga ty w ogóle sypiasz @KoJ@K ?
  12. Przy zakupie auta może i nie ma ale miernik nie jest tylko po to żeby go brac do zakupu auta, jeśli ktos wykorzystuje go przy korekcie lakieru, czy innych zabaw detailingowych to ma to kolosalne znaczenie, bo te 10 mikronów to moga być dwie 3 etapowe korekty .....
  13. Jeszcze jest troszkę do zrobienia ale bardzo dziękuje
  14. Tak OZ Sport, poszedłem za radą Afroo i H4mm3ra co do klocków i tarcz i przyznaje ze to była bardzo dobra rada
  15. Dokładnie szmelc, tylko kasy brak na zmiane
  16. Do nisko to jej dużo brakuje no ale widomo każdy robi pod siebie wozidło.....
  17. Jeszcze takie małe podsumowanie tego sezonu z Mojej strony i kilka lepszych fotek....
  18. Afroo Ci wszytKo napisal a ty dalej myślisz tylko kij wie o czym...... 10mm przód , 20mm tył i przykręcane do piasty i tyle, poza tym możesz sobie najzwyczajniej w swiecie zmierzyć ile by dało radę założyć......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.