Treść opublikowana przez FroS-t
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Potrzebujesz wyczyścić to Total a potem Spritz, chyba ze do poprostu do codziennego dbania o czyste już wnętrze to Spritz
-
Preperat do felg
A to nie problem mam rodzine w UK, no i Auto Finesse tez zamawiam caly czas z UK
-
Preperat do felg
Musze przetestować
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No kurcze ja zawsze lubilem szybciej pogonić ale też wyjedziłem się na motocyklach i nie mam jakoś parcia na moc, podejrzewam że u mnie skończy się na programie w aucie i tyle.....na chwile obecną zdecydowanie jestem na etapie wyglądu, więc im szersza rolka tym lepiej
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
To prawda, róznica we własciwościach jezdnych jest bardzo odczuwalna, ja już czuje róznice między 225 a Vredesteinach 235 które wczesniej miałem, gdzie było zero naciagu....no cóż dylematy
-
Preperat do felg
Śmierdzi, jak kazdy dobry Iron, praktycznie czy wybierzesz ADBL, CarPro, Gyeon bedziesz zadowlony, ja uzywam Gyeon Iron i polecam, chodz własnie zielona Tuga i ADBL kłada cenowo CarPro i Gyeon a działaja bardzo dobrze, no i 5l baniaki sa w naprawde dobrych cenach wiec no Twoja decyzja
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No miał Piotrek niżej front ale nie dało się juz jezdzić z tego co mówił i do góry podkręcił, kurde ale jak zobaczyłem te 9,5j aż naszła mnie ochota na coś szerszego u mnie, chyba że może 215 wrzuce, skręce niżej i lekki dystans wrzuce jak miał @vwbartus, jak mnie nie bawił naciąg tak teraz...... Podziekował
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Troche się motam z tymi lampami ale coś napewno z nimi zrobie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Co do gwintu to dupe skręciłem na maksa a przód dokręciłem do opony, nie mierzyłem lampy w czerń się zobczy ale kierunek zostanie bo faktycznie pasuje do koloru zacisków jak pisał VWBartus Bardzo dziekuje
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Witam Wszystkich Pozwólcie że zrobię małe OT w temacie, u mnie na razie cisza z modami ponieważ musze kupić drugie auto więc kasa ma się zgadzać właśnie w tym temacie, ale to nie znaczy że nic się nie dzieje, ostatnio miałem okazje zrealizować mała sesje zdjęciową dla kolegi Piotrka, który również jest na forum i znajdziecie go pod nickiem @suppapeter, można powiedzieć ze była to pamiątkowa sesja ponieważ Piotrek wraca do swojego rodzinnego miasta i nie będzie już zamieszkiwał w CB. W związku z tym postanowiliśmy uwiecznić obecny setup jego B6. Mam nadzieje ze sesja się spodoba a wszystkie zdjęcia pewnie zobaczycie niedługo u niego w temacie, tutaj wrzucam tylko fragment. Ja w tym miejscu życzę Piotrkowi wszystkiego dobrego i powodzenia chłopie Wracając do zdjęć w tą jesienną pogodę pomiędzy przechodzącymi deszczami wybór miejsca na sesje padł na Nasz dworzec PKP, ochrona nie wyrzuciła, cisza i spokój sprzyjała pstrykaniu a setup Piotrka B6 zdecydowanie pozwalał na fajne ujęcia, Z resztą…. Oceńcie sami… Enjoy !!! No i na koniec trochę naciągu
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Noooooooooooooo
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
B8 ponoć ma nie modzić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pany ktos miał doczynienia z polerkami Bass Polska ? jakieś opinie ?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Można tak powiedzieć ze Total to cleaner a Inner to taki odświeżacz, czyść palce, ekrany, deske, lekko zabrudzona skórę, nawet zabrudzona kierownica po tym środku naprawde dobzre sie prezentuje, no i co wazne ma blokery UV, mam oby dwa i wolę Auto Finesse Spritz osobiście, co nie zmienia fakty że oby dwa warte polecenia
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Równiez nie uzywam APC do wnętrza, i powiem szczerze nie widze tez sensu przy oryginalnie matowych plastikach jakie ma Audi paćkania całego auta dressingiem w środku, wystarczy quick detailer do wnetrza jak Auto Finesse Spritz albo Chemical Guys Inner Clean, ładnie odswieżaja, czyszczą i dodatkowo mają blokery UV, w zupełności wystarczy a majątku nie kosztują, odświeżenie wnetrza zajmuje chwilke do tego ewentualnie jak pisze Bruuuum jakis gotowy środek do czyszczenia jak Auto Finesse Total Interior Celaner czy Gyeon Vinyl i za około 100zł masz wszystko co potrzeba.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tez to zauwazyłem, że znaczaca cześc po kilku modach albo i nie szybko do sprzedania leci .....
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
A dwa dni temu na alledrogo ja oglądałem
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
No Avantador za***isty to fakt
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No własnie niby tak, gdzies to czytałem ale sprawdzając nowego Prepa do Gyeon uważam że lepiej wymywa i zostawia bardziej jałową i skrzypiacą blache
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Dobrze jest teraz z tyłu
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Eraser sie popsul dość mocno, wez Gyeon Prep z tym że żeby działał jak trzeba to paste czy cleaner wycierasz tyle ile sie da mikrofibrą i wtedy Gyeon Prep przecierasz i jest jak trzeba
-
AUDI A4 B7 machał
No w końcu update
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dobry Cleaner ten Poorboys jeszcze godny uwagi polecany tutaj przez Bruuuuma - AngelWax Perfect Polish który kupiłem osobiście i myslę że wart również uwagi jest Detailer’s Paint Coating & Detailer’s Coating Prep Polish polecał go DENIS
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To prawda lubi jałowy Cleaner, jak nie zejdzie to One Step maszynowo, niestety ptasie kupy jak troche poleżą i jeszcze wyjedzie słoneczko to jest katastrofa.......
-
AUDI A4 B7 machał
Michał rzadko tu zagląda i nie aktualizuje troszkę tematu , szkoda bo auto dostało duuuuzo modow od ostatniego wpisu tutaj i prezentuje się wyśmienicie