Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. No właśnie, powłoka fajna sprawa, dopóki słońce nie wyjdzie i nie zacznie to wszystko odparowywac...... No ale zrzut wody i kropelkowanie zawsze
  2. nie, musza byc takie same
  3. Miło sie patrzy jak ktos tak dba Kamil
  4. Nie pitol i zakładaj na auto, do zimy daleko jeszcze !!!
  5. Pięknie, jestem pod wrażeniem, będę obserwował no i śledzę na "Fejsbuczku" ps Fotki mega
  6. Bo te Nasze trzylitrowce to dobre motory są kawal drogi zaliczyłes Tomek !!!
  7. Zobacz sobie w temacie Bruuuma ma tez założone to koło
  8. Za detailing się zabrałeś ?
  9. No tak jak Krystian pisze, dobrze to teraz z tyłu wygląda
  10. Autko zadbane, widziane wtedy na parkingu na żywo odrazu widac ze bardzo dbasz , ale jak dla mnie to chyba zaczyna to leciec w złym kierunku, fake grill z rs4.....heble z 3.0 TDI i blaszki S4, ja bym sobie darował te naklejki skoro nie są to hamulce z S4.... Powodzenia w dalszych modach
  11. Najbardziej to podoba mi się 215/35/18 ale trzeba dobrze zjechac na dół żeby to fajnie wyglądało
  12. Bedzie ok , ale jak planujesz gwint i mocniej obnizac pomyslalbym nad 215
  13. Mogłes 19 brac jak juz gwint planujesz
  14. Umyj felgi np zielona Tuga, odtłuścić Gyeon Prep i nałóż Gyeon Rim albo inna powłokę i reszta sezonu myjesz tylko szamponem, zamiast psikac je środkami co chwila, do mycia wybierz sobie zielona Tuge albo ADBL vampire najbardziej przystępne ceny i jakość, jak chcesz trochę drożej to Gyeon Iron albo CarPro Iron X i tyle.....
  15. A jak cena nie gra roli to Gyeon Iron Polecam
  16. Zostań przy zielonej tudze, ewentualnie zmień na ADBL Vampire różnica taka ze ADBL nie jest aż taki żelowy i ma lepszy atomizer, daje lepsza megielke wiec można fajnie go wykorzystać jako deironizera całej budy, neutralne pH ma jeden i drugi.
  17. Gyeon Iron, CarPro Iron X

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.