Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Fajna fota do kalendarza suke !!!
  2. W końcu coś się dzieje w Moim ulubionym temacie z B6 na forum
  3. Fajny temat z tymi czujnikami, w trakcie jazdy auto wyglada tak jak trzeba, może jak finanse pozwolą to na przyszły sezon i u mnie będzie pssssyt, pssssyt z 20 calowym Rotorem
  4. Kurcze super to wygląda, podba mi się, pytałem bo czasami widac jak auto jest na powietrzu i w trakcie jazdy nie wyglada to za ciekawie, żeby tylko po obniżeniu auta kiedy stoi było jak trzeba, a nie ukrywam że coraz czesciej chodzi mi po głowie Rotor 20' i powietrze
  5. Tak jak afroo pisze, takie parametry tylko z naciągiem i gwintem, -30 to zdecydowanie za mało na 9,5 cala i et 35
  6. Tomek mam prosbe możesz wrzucic kilka fotek jak masz wysoko ustawione auto do jazdy na codzień ?
  7. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie mo myślałem ze chodzi o listwy drzwiowe
  8. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Albo kolor budy albo tak jak ma Koj@k- czarny połysk ale wtedy dobrze by było lusterka tez psiknąć
  9. Ciekawe masz filozofie, nie spotkałem jeszcze studia detailingowego, lub osoby interesujacej się tym zagadnieniem na poważnie która myśli w ten sposób jak Ty, ze jak ma zamiar glinkowac auto to ma gdzieś mycie auta na dwa wiadra i wtedy to najlepiej zwykle wiadro, gąbkę z Auchan i przelecieć całe auto bo i tak będzie glinka to napewno porysuje a poza tym to jeszcze będzie polerka to walić to zrobie jeszcze więcej rys bo przecież bede polerował.....za to wiem ze każdy zainteresowany jak i profi studia robią wszystko zgodnie ze sztuka bez znaczenia w jakim stanie jest lakier bo tak poprostu powinno się robic nawet gdy lakier jest porysowany chociażby tylko po to aby nie narobić więcej bałaganu..... i swoją droga ciekawe podejście - przy glince to na pewno porysuje lakier
  10. Bardzo ciężko oddać na fotkach idealnie kolor, jak ustalałem barwę z Tomkiem z Eltomu tez były zagadki, wysyłał mi fotki ale bardzo ciezko oddać kolor realnej barwy kiedy się kombinuje z kolorem, w końcu w necie poszukałem barwę z oznaczeniem jaka chce na hamulcach, i muszę przyznać ze samo malowanie to mega robota, warte każdej wydanej złotówki, no i jak są czyste, psikniete detailerem to super się prezentują, fotki oddają tak 70% koloru.... Jak dla mnie urywa szczene jeśli chodzi o to jak wyglada Twoje auto Tomku, szacunek człowieku za wszystkie mody, a koła w nowej odsłonie Moim zdaniem dopełniły całości idealnie
  11. Ja bym zostawił po skręcie kiery tylko, bo stoisz naświatłach, właczasz kierunek a tam halogen sie zapala, taka dyskoteka troche
  12. Przy takich oponach nic dziwnego że obciera.....
  13. Dwie pierwsze wycinanie, zółta finish tak ?
  14. Słoneczko czy inne też dają rade, kwestia wprawy, cieniutkiej warstwy wosku i jakości samego aplikatora, zobacz jak w 1:25 koleś jedzie
  15. Tu masz filmik z dobrym tempem nakładania, no i dotarcie to naprawde max 40 min nawet na Avanta Cleaner lepiej maszynowo, jak nie masz maszyny sam to osobiście uwazam że warto podejchac do jakiegos studia czy kogos kto ma maszyne żeby Ci to zrobił, ja tak robiłem, róznica jest spora, maszyna więcej wyciagnie syfu z lakieru, okleic uszczelki i tyle, problem z głowy
  16. Ja pitole, powiem Ci tak po korekcie to prawie cały wóz był woskowany, po nawoskowaniu czekal chwilke i wtedy dopiero był docierany, zajeło to około 30min i problemów nie było z twardnieniem i docieraniem mimo że nie było docierania panel po panelu tylko całe auto było woskowane a potem wosk był ścierany z całego auta, ale kurde że dwie i pół godziny
  17. Kładziesz,czekasz, docierasz, powoli to nie wiem z 20-30min
  18. Cos takiego jak np CarPro Dlux, Gtechniq C5, Gyeon Q2 Rim Kit albo Carbon Collective Platinium Wheels i wtedy cały sezon myjesz sobie felgi szamponem bez mocnej chemii, metal i smoła nic nie przywiera, co mycie możesz ewentualnie psiknąć Sonaxem BSD i tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.