Treść opublikowana przez FroS-t
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajna fota do kalendarza suke !!!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Powiem Ci Mateusz ciekawie ciekawie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
W końcu coś się dzieje w Moim ulubionym temacie z B6 na forum
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajny temat z tymi czujnikami, w trakcie jazdy auto wyglada tak jak trzeba, może jak finanse pozwolą to na przyszły sezon i u mnie będzie pssssyt, pssssyt z 20 calowym Rotorem
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kurcze super to wygląda, podba mi się, pytałem bo czasami widac jak auto jest na powietrzu i w trakcie jazdy nie wyglada to za ciekawie, żeby tylko po obniżeniu auta kiedy stoi było jak trzeba, a nie ukrywam że coraz czesciej chodzi mi po głowie Rotor 20' i powietrze
-
Znaczenie ET Felgi
Tak jak afroo pisze, takie parametry tylko z naciągiem i gwintem, -30 to zdecydowanie za mało na 9,5 cala i et 35
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek mam prosbe możesz wrzucic kilka fotek jak masz wysoko ustawione auto do jazdy na codzień ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ciekawe masz filozofie, nie spotkałem jeszcze studia detailingowego, lub osoby interesujacej się tym zagadnieniem na poważnie która myśli w ten sposób jak Ty, ze jak ma zamiar glinkowac auto to ma gdzieś mycie auta na dwa wiadra i wtedy to najlepiej zwykle wiadro, gąbkę z Auchan i przelecieć całe auto bo i tak będzie glinka to napewno porysuje a poza tym to jeszcze będzie polerka to walić to zrobie jeszcze więcej rys bo przecież bede polerował.....za to wiem ze każdy zainteresowany jak i profi studia robią wszystko zgodnie ze sztuka bez znaczenia w jakim stanie jest lakier bo tak poprostu powinno się robic nawet gdy lakier jest porysowany chociażby tylko po to aby nie narobić więcej bałaganu..... i swoją droga ciekawe podejście - przy glince to na pewno porysuje lakier
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bardzo ciężko oddać na fotkach idealnie kolor, jak ustalałem barwę z Tomkiem z Eltomu tez były zagadki, wysyłał mi fotki ale bardzo ciezko oddać kolor realnej barwy kiedy się kombinuje z kolorem, w końcu w necie poszukałem barwę z oznaczeniem jaka chce na hamulcach, i muszę przyznać ze samo malowanie to mega robota, warte każdej wydanej złotówki, no i jak są czyste, psikniete detailerem to super się prezentują, fotki oddają tak 70% koloru.... Jak dla mnie urywa szczene jeśli chodzi o to jak wyglada Twoje auto Tomku, szacunek człowieku za wszystkie mody, a koła w nowej odsłonie Moim zdaniem dopełniły całości idealnie
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ja bym zostawił po skręcie kiery tylko, bo stoisz naświatłach, właczasz kierunek a tam halogen sie zapala, taka dyskoteka troche
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Przy takich oponach nic dziwnego że obciera.....
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
+1- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dwie pierwsze wycinanie, zółta finish tak ?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Podlinkuj pady Bruuuum- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Słoneczko czy inne też dają rade, kwestia wprawy, cieniutkiej warstwy wosku i jakości samego aplikatora, zobacz jak w 1:25 koleś jedzie- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tu masz filmik z dobrym tempem nakładania, no i dotarcie to naprawde max 40 min nawet na Avanta Cleaner lepiej maszynowo, jak nie masz maszyny sam to osobiście uwazam że warto podejchac do jakiegos studia czy kogos kto ma maszyne żeby Ci to zrobił, ja tak robiłem, róznica jest spora, maszyna więcej wyciagnie syfu z lakieru, okleic uszczelki i tyle, problem z głowy- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No chyba że tak- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja pitole, powiem Ci tak po korekcie to prawie cały wóz był woskowany, po nawoskowaniu czekal chwilke i wtedy dopiero był docierany, zajeło to około 30min i problemów nie było z twardnieniem i docieraniem mimo że nie było docierania panel po panelu tylko całe auto było woskowane a potem wosk był ścierany z całego auta, ale kurde że dwie i pół godziny- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kładziesz,czekasz, docierasz, powoli to nie wiem z 20-30min- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Prickbort- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Tez tak mam, to uzależnia hehe- Środek do czyszczenia felg
Cos takiego jak np CarPro Dlux, Gtechniq C5, Gyeon Q2 Rim Kit albo Carbon Collective Platinium Wheels i wtedy cały sezon myjesz sobie felgi szamponem bez mocnej chemii, metal i smoła nic nie przywiera, co mycie możesz ewentualnie psiknąć Sonaxem BSD i tyle - Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź