Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Wydaje sie to byc dobrym pomysłem
  2. Teoretycznie tak ale jest to żelowy produkt i raczej duzo go zejdzie, kiedys probowalem z kolegą, ja bym wolał uzyc coś wodnistego bardziej, mniej produktu schodzi i nie pominiesz żadnego elemntu ten ADBL Vampir Liquid lub Auto Finesse Iron Out chyba lepiej było uzyć lub cos innego co ma własnie wodnista konsystencje
  3. Ja niestety cały weekend pracuje
  4. Prickbort typowo klej i smoła , taki dedykowany środek do owadów to np Auto Finesse Citrus Power albo Gyeon Bug and Grime
  5. Nie no bez spiny pewnie, nie ma o co hehtak testowałem, test o którym piszesz to ADBL i Shiny, ogolnie mam Tuge i Prickborta, ale uzywam tez droższe środki mimo ze wiem ze są podobne tańsze i bardzo zbliżone działanie , ale mowie lubie stosować pewne środki tak poprostu z upodobania dla danej marki i dlatego ze nie zawiodlem się na innych produktach danej firmy, jeśli mogę sobie pozwolić to czemu nie kupować, i tym sposobem doszliśmy do Gyeon Iron i Gyeon Tar - moje ulubione, oczywiście nie neguje tu innych tańszych i nie uważam ze najdroższe to najlepsze, nic z tych rzeczy
  6. No widzisz masakra poprostu.....ludzie nie "rozumiejo" Nas psycholi
  7. Myśle ze nie zdziwiłbym się bo akurat środki do mycia gumy przetestowałem prawie wszystkie, a mówie tu o myciu codziennym, co tygodniowym, akurat do mycia gumy to moim skromnym zdaniem Duragloss bardzo fajnie się sprawdza i ciezko znaleźć cos lepszego, z tańszych rzeczy Excede warte uwagi, jeśli mowisz o ADBL to d*py nie urywa ten środek, z reszta składem papugowali za Duragloss z tym ze pominęli jeden składnik , także tyle, a "Shity Garage" komercja przebija 1000 razy jakość tych środków.....
  8. Co do Apc to mam Auto Finesse Verso i w stosunku 1:2 domywa opony bez problemu a zakurzone i lekko brudne felgi tez domyje jak pomożesz pędzelkiem....wszystko zależy jak często i kiedy myjesz felgi bo ja np co chwile bo mam bzika na puknijcie czystych felg i wyczernionych opon i tylea niektórzy wiadomo myją dopiero jak sa tak zasyfione ze czarne jak smoła
  9. Kurczę faktycznie wszystko zboczyło z kursu, tak jak wcześniej pisali zielona Tuga ma neutralne Ph i jeszcze usuwanie metalu, bardzo fajny produkt i nie będzie jadło wosku, do tego Prickbort, tani a dobry do usuwania smoły i w ten sposób masz komplet do mycia felg, tuge nawet można 5l kupić to nie majątek a Pricbort jest 1l, 2,5l i 5l do wyboru do koloru, wosk jest po to żeby zabezpieczyć i lepiej domywala ale z reguły trzymają one krótko lepiej umyć , odtłuścić i nałożyć jakaś powłokę jak np Gyeon Rim i na sezon masz spokój a jak masz wosk to tak czy siak szukać czegoś z neutralnym PH
  10. Ah mowie Wam niby nic takiego bo po lekkiej polerce zejdzie, no ale trzeba umyć, wypolerować i położyć ceramikę na nowo, bardziej wnerwia mnie fakt braku szacunku dla czyjejś własności , ehh
  11. Zgadza się ale ja nie rozumiem tej pier**lonej mentalności ze musi tymi łapami wszystko dotykać, jak jeździłem motocyklem to samo, zawsze łapy na baku jakby nie wiem, jak 6 letnie dzieci, trzeba przeszczepami podotykac, jak to mój znajomy mówił jak nie wiesz co z łapami zrobic to się za c**a złap.....
  12. Przepraszam nie na klapie tylko na szybie z tylu ktos zrobił znaczek Audi na str 16 u mnie widac na fotce...
  13. Byłem w studiu, będzie one step, inaczej nie zejdzie bo zostały dwie duże rysy a pod halogenami jest cały ten "rysunek", tak na marginesie to jak robiłem fotki na Bukowinie to jak H4mm3r focilem Ci auto to widziałem ten napis z tylu na klapie i tak sobie myślałem kto to był taki błyskotliwy właśnie
  14. Sam robiłeś czy dałeś jakiemuś elektornikowi ? podlinkuj panie jakas kamerke którą bys polecił ?
  15. Może tak, w nocy to nic nie widać, ale jest dość mocno, zobaczymy jak będę miał chwile czasu żeby się tym zająć, powied mi pod co podłączaleś kamere żeby kable nie wisiały pod lusterko ?
  16. Zostawiasz samochód pod pracą, wychodzisz patrzysz i co i c**jów sto, takie mamy właśnie społeczeństwo, pełne penerów, patologii i zawistnych wieśniaków, to jest zdjecie przed myjnią i teraz pytanie za 100 punktów jak myślicie zeszło po myjni ? tak wygraliście paczke chipsów bo c**ja zeszło, maska była w piachu po deszcach i jakaś faja rysując kutasa porysował cała maskę tym własnie piachem, maska do polerowania, w tym wypadku ceramika nie pomogła..... Ten piękny rysunek ma około 70cm i jest na środku maski także super ogólnie
  17. Nanolexa miałem ostatnio okazje zobaczyć jak wyglada po roku i słabizna
  18. Ale felgi tak jak Tomasz pisze lekko zabrudzone
  19. Można, ja mam rozrobione 1:3 i domywa lekko zabrudzone felgi i opony
  20. No kurcze wiesz co ja nigdy nie byłem zwolennikiem ceramiki, zawsze wolałem głebie koloru niż szklistość, ale widziałem jak kończy się panel i rysy powstawały przy odtłuszczaniu czy już przy nakladaniu wosku, masakra, dlatego teraz mam ceramike z przodu żeby zobaczyć co i jak, podejrzewam że potem chyba wleci na całe auto, zobaczymy jak to będzie.
  21. Ogólnie ten lakier jest starszny, nie na darmo mowią na niego "zmora detailera", jak jest wygłaskany to jest mega efekt ale kurde żeby go np zarysowac na lusteru przecierając quck detailer szmata Gyeon BOA co mi się zdaryło to kurcze ręce opadają.......
  22. No co ja tylko papuguje za innymi forumowiczami
  23. Wiesz co chodzilo mi głównie o lakier, poler lamp i mycie silnika, troche się wcisnałem w kolejke dzięki uprzejmości własciciela wiec ze tak powiem takie detale odpuscilem które mogę sam ogarnąć, ceramika tylko z przodu ale pojawie się za jakiś czas w studiu własnie w związku z tym świeżym lakierem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.