Treść opublikowana przez FroS-t
-
Środek do czyszczenia felg
Wydaje sie to byc dobrym pomysłem
-
Środek do czyszczenia felg
Teoretycznie tak ale jest to żelowy produkt i raczej duzo go zejdzie, kiedys probowalem z kolegą, ja bym wolał uzyc coś wodnistego bardziej, mniej produktu schodzi i nie pominiesz żadnego elemntu ten ADBL Vampir Liquid lub Auto Finesse Iron Out chyba lepiej było uzyć lub cos innego co ma własnie wodnista konsystencje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja niestety cały weekend pracuje
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
1BV to -20mm
-
Środek do czyszczenia felg
Prickbort typowo klej i smoła , taki dedykowany środek do owadów to np Auto Finesse Citrus Power albo Gyeon Bug and Grime
-
Środek do czyszczenia felg
Nie no bez spiny pewnie, nie ma o co hehtak testowałem, test o którym piszesz to ADBL i Shiny, ogolnie mam Tuge i Prickborta, ale uzywam tez droższe środki mimo ze wiem ze są podobne tańsze i bardzo zbliżone działanie , ale mowie lubie stosować pewne środki tak poprostu z upodobania dla danej marki i dlatego ze nie zawiodlem się na innych produktach danej firmy, jeśli mogę sobie pozwolić to czemu nie kupować, i tym sposobem doszliśmy do Gyeon Iron i Gyeon Tar - moje ulubione, oczywiście nie neguje tu innych tańszych i nie uważam ze najdroższe to najlepsze, nic z tych rzeczy
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No widzisz masakra poprostu.....ludzie nie "rozumiejo" Nas psycholi
-
Środek do czyszczenia felg
Myśle ze nie zdziwiłbym się bo akurat środki do mycia gumy przetestowałem prawie wszystkie, a mówie tu o myciu codziennym, co tygodniowym, akurat do mycia gumy to moim skromnym zdaniem Duragloss bardzo fajnie się sprawdza i ciezko znaleźć cos lepszego, z tańszych rzeczy Excede warte uwagi, jeśli mowisz o ADBL to d*py nie urywa ten środek, z reszta składem papugowali za Duragloss z tym ze pominęli jeden składnik , także tyle, a "Shity Garage" komercja przebija 1000 razy jakość tych środków.....
-
Środek do czyszczenia felg
Co do Apc to mam Auto Finesse Verso i w stosunku 1:2 domywa opony bez problemu a zakurzone i lekko brudne felgi tez domyje jak pomożesz pędzelkiem....wszystko zależy jak często i kiedy myjesz felgi bo ja np co chwile bo mam bzika na puknijcie czystych felg i wyczernionych opon i tylea niektórzy wiadomo myją dopiero jak sa tak zasyfione ze czarne jak smoła
-
Środek do czyszczenia felg
Kurczę faktycznie wszystko zboczyło z kursu, tak jak wcześniej pisali zielona Tuga ma neutralne Ph i jeszcze usuwanie metalu, bardzo fajny produkt i nie będzie jadło wosku, do tego Prickbort, tani a dobry do usuwania smoły i w ten sposób masz komplet do mycia felg, tuge nawet można 5l kupić to nie majątek a Pricbort jest 1l, 2,5l i 5l do wyboru do koloru, wosk jest po to żeby zabezpieczyć i lepiej domywala ale z reguły trzymają one krótko lepiej umyć , odtłuścić i nałożyć jakaś powłokę jak np Gyeon Rim i na sezon masz spokój a jak masz wosk to tak czy siak szukać czegoś z neutralnym PH
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ah mowie Wam niby nic takiego bo po lekkiej polerce zejdzie, no ale trzeba umyć, wypolerować i położyć ceramikę na nowo, bardziej wnerwia mnie fakt braku szacunku dla czyjejś własności , ehh
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zgadza się ale ja nie rozumiem tej pier**lonej mentalności ze musi tymi łapami wszystko dotykać, jak jeździłem motocyklem to samo, zawsze łapy na baku jakby nie wiem, jak 6 letnie dzieci, trzeba przeszczepami podotykac, jak to mój znajomy mówił jak nie wiesz co z łapami zrobic to się za c**a złap.....
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Przepraszam nie na klapie tylko na szybie z tylu ktos zrobił znaczek Audi na str 16 u mnie widac na fotce...
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Byłem w studiu, będzie one step, inaczej nie zejdzie bo zostały dwie duże rysy a pod halogenami jest cały ten "rysunek", tak na marginesie to jak robiłem fotki na Bukowinie to jak H4mm3r focilem Ci auto to widziałem ten napis z tylu na klapie i tak sobie myślałem kto to był taki błyskotliwy właśnie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ok dzieki
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Sam robiłeś czy dałeś jakiemuś elektornikowi ? podlinkuj panie jakas kamerke którą bys polecił ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Może tak, w nocy to nic nie widać, ale jest dość mocno, zobaczymy jak będę miał chwile czasu żeby się tym zająć, powied mi pod co podłączaleś kamere żeby kable nie wisiały pod lusterko ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zostawiasz samochód pod pracą, wychodzisz patrzysz i co i c**jów sto, takie mamy właśnie społeczeństwo, pełne penerów, patologii i zawistnych wieśniaków, to jest zdjecie przed myjnią i teraz pytanie za 100 punktów jak myślicie zeszło po myjni ? tak wygraliście paczke chipsów bo c**ja zeszło, maska była w piachu po deszcach i jakaś faja rysując kutasa porysował cała maskę tym własnie piachem, maska do polerowania, w tym wypadku ceramika nie pomogła..... Ten piękny rysunek ma około 70cm i jest na środku maski także super ogólnie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nanolexa miałem ostatnio okazje zobaczyć jak wyglada po roku i słabizna
-
Środek do czyszczenia felg
Ale felgi tak jak Tomasz pisze lekko zabrudzone
-
Środek do czyszczenia felg
Można, ja mam rozrobione 1:3 i domywa lekko zabrudzone felgi i opony
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No kurcze wiesz co ja nigdy nie byłem zwolennikiem ceramiki, zawsze wolałem głebie koloru niż szklistość, ale widziałem jak kończy się panel i rysy powstawały przy odtłuszczaniu czy już przy nakladaniu wosku, masakra, dlatego teraz mam ceramike z przodu żeby zobaczyć co i jak, podejrzewam że potem chyba wleci na całe auto, zobaczymy jak to będzie.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ogólnie ten lakier jest starszny, nie na darmo mowią na niego "zmora detailera", jak jest wygłaskany to jest mega efekt ale kurde żeby go np zarysowac na lusteru przecierając quck detailer szmata Gyeon BOA co mi się zdaryło to kurcze ręce opadają.......
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No co ja tylko papuguje za innymi forumowiczami
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wiesz co chodzilo mi głównie o lakier, poler lamp i mycie silnika, troche się wcisnałem w kolejke dzięki uprzejmości własciciela wiec ze tak powiem takie detale odpuscilem które mogę sam ogarnąć, ceramika tylko z przodu ale pojawie się za jakiś czas w studiu własnie w związku z tym świeżym lakierem