Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. 35 bardziej uniwersalna, wiecej widac, 50mm troszke bardziej wasko ale tu tez duzo zalezy od Twoich preferencji
  2. Chyba przód dokręciłeś na dół co ? dobrze teraz siedzi
  3. To fakt grubszy temat takie fotoki, jeszcze jakby cabrio bylo to w ogóle wypas
  4. Tez mi ostatnio takie chodza po glowie własnie
  5. FroS-t odpowiedział(a) na BArti_84 temat w Audi A4 B7
    Nie ten dział
  6. QD nie zmywaja wosków czy to z carnaubą czy to syntetyki, podbijają wytzymałość, do tego wosku wez sobie jakis syntetyczny QD i taka rada ode mnie, daruj sobie ten Shiny Grage.....
  7. Z heblami przemyśl temat, jest tu na forum na kim sie wzorować i mozna coś wybrac dla siebie
  8. Wposazenie bardzo fajne i plany , ale w opisie auta masz błąd bo zaznaczyłeś model "S4 B7" co do planow to jak planujesz felgi od RS6 19" to raczej dystans nie będzie potrzebny no i jesli faktycznie chcesz 19 cali to z punktu "może zawieszenie w dol " powinienes wykasować "może", poza tym panie heble od 3.0 TDI i blaszki z RS4 ? , powodzenia w modyfikacjach
  9. Taaa, juz mam 90%, jeszcze tylko to co najwaznieszje czyli maszyna, pady i pasty
  10. Zobaczymy, najwyzej zostawie sobie ja do lamp
  11. Wiesz co Tomek nie mozna powiedzieć ze była tansza bo dałem 20zł za dwie tasmy 38mm, tylko ze wczesniej kupilem kilka tasm min Cload, CarPro i właśnie Blue Dolphin a że byłem właśnie w Castoramie i zauważyłem że sa to sobie odrazu wzialem, w domu zauwazylem ze ma minimlanie inny kolor od tej z sklepu detailingowego a poza tym taka sama dlatego chcialem tutaj podpytac ale teraz w sumie widze ze na kosmetyceauat nie maja zastrzezen co do tych tasm
  12. Pany czy taśma maskująca Blue Dolphin z Castoramy to to samo co w sklepach detailingowych ? ma troche inna strukrure bo porównywałem poza tym wydaje sie byc taka sama ale wole zapytac zanim uzyje i narobi sie balagan, moze ktos uzywal i sie wypowie?
  13. Będzie z Ciebie fotograf, powłoka daje rade, odbija wszystko
  14. Daj sobie spokoj ze studiami, jak jeszcze cabrio będziesz miał u siebie i będziesz miał ochotę to z przyjemnością Ci ogarnę w przyszłym sezonie, zrobimy razem wszystko bez problemu, jak wszystko wypali to będzie jak i gdzie
  15. Nie mam pojęcia już były przyciemnione i z tego co wiem to fabrycznie, z fotochromem zero problemów
  16. Wiesz co Mariusz nie mierzyłem ale jest napewno niżej niż na sprinagch H&R -45mm, poza tym gwint mam troche ponad dwa miesiące więc podejrzewam że nawet nie ugniotły się jeszcze dobrze sprężyny ale powiem Ci coś innego co zaobserwowałem i na początku myślałem że mi się wydaje ale jednak nie, a mianowicie gwint bardzo mocno regauje na nierówności podłoża, kiedy jest ze skosa lub jest krzywe podłoże to bardzo widać jak zawieszenie się do niego dopasowuje, nie wiem jak mógłbym to dokładniej opisać, na początku sam byłem zaskoczony, teraz gdzie robiłem fotki ten chodnik szedł jakbyw dół dlatego d*pa troche stanęła, druga fotka przed studiem juz było prawie równo i widac róznice a ostatnia trzecia fota w studiu było krzywo jakby wiesz w poprzek i lewe koło zobacz jak poszło do góry i jakbym Ci zorbił fotke z drugiej strony to guma chowała się w nadkole, foty wrzuciłem już bez jakiejkolwiek obróbki żeby lepiej było to widac Przed studiem W studiu, tu mega widać różnice w wysokości
  17. Elegancko wyszło po Stylingach to każde będziesz chciał wypchać, a młoda za***ista gratki córy!!!
  18. Koła na auto, fotki i do garażu a w nowym sezonie nowa rolka
  19. Z tyłu troszkę brakuje do ideału ale jest tez tego plus bo jadąc z kompletem osób i to nie chudzinek nic nie trze, tak czy inaczej nic nie zrobie bo nizej się nie da skręcić, co do lamp to kurczę moje zdolności manualne mówią mi żeby dac sobie spokój z ich rozklejaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.