Treść opublikowana przez FroS-t
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
35 bardziej uniwersalna, wiecej widac, 50mm troszke bardziej wasko ale tu tez duzo zalezy od Twoich preferencji
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Po głębi ostrości widac
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Cos w tym jest
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
Mega !!!
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ciekawe , ciekawe
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Chyba przód dokręciłeś na dół co ? dobrze teraz siedzi
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
To fakt grubszy temat takie fotoki, jeszcze jakby cabrio bylo to w ogóle wypas
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Tez mi ostatnio takie chodza po glowie własnie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Moze byc
- Montaż haka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
QD nie zmywaja wosków czy to z carnaubą czy to syntetyki, podbijają wytzymałość, do tego wosku wez sobie jakis syntetyczny QD i taka rada ode mnie, daruj sobie ten Shiny Grage.....
-
Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Z heblami przemyśl temat, jest tu na forum na kim sie wzorować i mozna coś wybrac dla siebie
-
Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Wposazenie bardzo fajne i plany , ale w opisie auta masz błąd bo zaznaczyłeś model "S4 B7" co do planow to jak planujesz felgi od RS6 19" to raczej dystans nie będzie potrzebny no i jesli faktycznie chcesz 19 cali to z punktu "może zawieszenie w dol " powinienes wykasować "może", poza tym panie heble od 3.0 TDI i blaszki z RS4 ? , powodzenia w modyfikacjach
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Zasuwaj na rynek nowe foty robić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Taaa, juz mam 90%, jeszcze tylko to co najwaznieszje czyli maszyna, pady i pasty
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zobaczymy, najwyzej zostawie sobie ja do lamp
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wiesz co Tomek nie mozna powiedzieć ze była tansza bo dałem 20zł za dwie tasmy 38mm, tylko ze wczesniej kupilem kilka tasm min Cload, CarPro i właśnie Blue Dolphin a że byłem właśnie w Castoramie i zauważyłem że sa to sobie odrazu wzialem, w domu zauwazylem ze ma minimlanie inny kolor od tej z sklepu detailingowego a poza tym taka sama dlatego chcialem tutaj podpytac ale teraz w sumie widze ze na kosmetyceauat nie maja zastrzezen co do tych tasm
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pany czy taśma maskująca Blue Dolphin z Castoramy to to samo co w sklepach detailingowych ? ma troche inna strukrure bo porównywałem poza tym wydaje sie byc taka sama ale wole zapytac zanim uzyje i narobi sie balagan, moze ktos uzywal i sie wypowie?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Będzie z Ciebie fotograf, powłoka daje rade, odbija wszystko
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Daj sobie spokoj ze studiami, jak jeszcze cabrio będziesz miał u siebie i będziesz miał ochotę to z przyjemnością Ci ogarnę w przyszłym sezonie, zrobimy razem wszystko bez problemu, jak wszystko wypali to będzie jak i gdzie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nie mam pojęcia już były przyciemnione i z tego co wiem to fabrycznie, z fotochromem zero problemów
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wiesz co Mariusz nie mierzyłem ale jest napewno niżej niż na sprinagch H&R -45mm, poza tym gwint mam troche ponad dwa miesiące więc podejrzewam że nawet nie ugniotły się jeszcze dobrze sprężyny ale powiem Ci coś innego co zaobserwowałem i na początku myślałem że mi się wydaje ale jednak nie, a mianowicie gwint bardzo mocno regauje na nierówności podłoża, kiedy jest ze skosa lub jest krzywe podłoże to bardzo widać jak zawieszenie się do niego dopasowuje, nie wiem jak mógłbym to dokładniej opisać, na początku sam byłem zaskoczony, teraz gdzie robiłem fotki ten chodnik szedł jakbyw dół dlatego d*pa troche stanęła, druga fotka przed studiem juz było prawie równo i widac róznice a ostatnia trzecia fota w studiu było krzywo jakby wiesz w poprzek i lewe koło zobacz jak poszło do góry i jakbym Ci zorbił fotke z drugiej strony to guma chowała się w nadkole, foty wrzuciłem już bez jakiejkolwiek obróbki żeby lepiej było to widac Przed studiem W studiu, tu mega widać różnice w wysokości
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Elegancko wyszło po Stylingach to każde będziesz chciał wypchać, a młoda za***ista gratki córy!!!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Koła na auto, fotki i do garażu a w nowym sezonie nowa rolka
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Z tyłu troszkę brakuje do ideału ale jest tez tego plus bo jadąc z kompletem osób i to nie chudzinek nic nie trze, tak czy inaczej nic nie zrobie bo nizej się nie da skręcić, co do lamp to kurczę moje zdolności manualne mówią mi żeby dac sobie spokój z ich rozklejaniem