Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Jak sie nie wyorbisz do Marca to mu na Bukowinie psikne
  2. Przy zawieszeniu ori 1BV miałem 245 /40/18 i obcierała przy maksymalnym skręcie
  3. Elegancko ale ja bym te kierunki pomaranczowe w blotniku z przodu zrobil białe z powrotem i jakos razi mnie ta folia na halogenach, dach lusterka i listwy eleganko w czarnym piano wyszło, naprawdr super moim zdaniem, nie myślales Tomek zeby dokaledke na tylnej kalpie tez na czarno prysnac ?
  4. Nie ten dział.............
  5. Tomek sprzedaje swoje
  6. Kazdy Glaze bedzie Ci maskował, czy to Black Hole czy np Auto Finesse Ultra Glaze ale musisz sie z tym liczyc to to efekt nie na długo....
  7. Odważnie, pomysł inny i ciekawy mimo że sam bym sie nie zdecydował na taki krok, ale nie Moje zdanie jest tu wazne, jest indywidualnie i pewnie taki tez ma byc ten projekt wiec pwodzenia w dalszych modyfikacjach poza tym troche juz takich aut powstało min te i jest to cos zdecydowanie innego
  8. Cześć
  9. Myślę że warto trwały i wydajny produkt, no i ja jestem chyba uzależniony od jego zapachu już Endurance fajnie pachnie ale Gyeona to otwieram butelkę żeby tylko powąchać heh
  10. Gyeon ma tylko jeden wiec zapewne Gyeon Tire, bardzo dobry produkt
  11. Endurance spoko, tylko jak dla mnie za duzy polysk ale to juz kwestia osobistych preferencji bo sam produkt bardzo fajny
  12. Ja po testach naprawde wielu dressingow uzywam już tylko Gyeon Tire i Chemical Guys Natural Shine
  13. Ten produkt jest tak samo bezsensowny jak większość ich kosmetyków , czyścisz opony , nakładasz dressing, jak dresing słabnie, powtarzasz czynność , nie widze sensu w ogóle takiego produktu, jak jakiś booster, boosyer czego brudu na oponie
  14. Ja nie będzie tarło to też u siebie wrzuce foty mega
  15. Powiem Ci że to niebieskie B6 w środku faaaajne
  16. A potem obejrzyj sobie to: https://www.youtube.com/user/ZoomISTV
  17. Ja swój w EuroRtvAgd kupiłem, czasem warto spojrzeć i masz nowy z gwarancja, kilka rat po 100 zł i tyle, No z 50mm więcej się nabiegasz bo węższy ale ja się przyzwyczaiłem , czasem nogi bolą ale co zrobic od gwintu tez serce boli jak nie można wjechać tam gdzie reszta aut większość robie 50mm, zacznij w RAW pstrykać a nie jpeg na początek
  18. Mateusz we sobie 35mm albo 50mm , 35 mm troszkę lepszy bo szerszy kat widzenia, bardziej uniwersalny jak już było mówione, ja za swoją 50mm dałem niecałe 600zl i to dobry obiektyw, przy F1.8 na jednym i drugim już fajna glebie uzyskasz i napewno będziesz zadowolony, z reszta te co teraz wrzuciłeś już widzisz jaka fajna jest jakość, także ja bym celował w jeden z tych, jaki nie wybierzesz myśle ze będziesz zadowolony i nie zbankrutujesz
  19. Jak masz możliwość to zobacz sobie i 35 i 50, jaka jest różnica i co ci bardziej pasi, ja swoją 50mm F1.8 za nieduże pieniądze wyrwałem dlatego brałem, a jakość jest naprawdę dobra wiec jak miałbyś gdzieś możliwość za stosunkowe nie duże pieniążki kupić 50mm to myśle ze tez warto..... I jak z tym dystansem daj inne fotki przed i po, może tez bym założył kurde, nic nie obciera? Bo koła i opony te same mamy.....
  20. Wiesz co Mateusz 35mm ma poprostu wiekszy kat widzenia co daje nam to że nie trzeba jak to mowia przesuwac ścian żeby zrobic fotkę, np w pomieszczeniu mozna zrobic obietywem 35mm fotke całej sylewetki a 50mm niekoniecznie i tzreba bedzie dalej odejśc a nie zawsze starczy miejsca zeby odejsc czy przyblizyć ale przez to ze obiektyw 50mm jest bardziej waski daje nam mega fajny bokeh, ja uzywam 50mm f 1.8 i bardzo sobie chwale go za jakosc i rozmycie tła, mimo że no jest weższy niz 35mm. Dlatego własnie jest bardziej uniwersalny 35mm bo wiecej widac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.