Treść opublikowana przez FroS-t
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
ten NS20 to taki jakby troszke wyższy model, kolega ma i całkiem to sie sprawuje, patrzac na cena=jakośc to ogólnie całkiem całkiem ten NS20, chodz no wiadomo to inna pólka niz Michelin, Continental, Bridgestone, Toyo czy Yokohma
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
No k**wa teraz to siedzi
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Fotele do czyszczenia Strat Engine fajna sprawa
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Koza jest meeeeeee
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie są niezbędne , tylko kwestia wyglądu
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dobre gumy
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Mozna by w sumie długo dyskutowac dlaczego własnie Fireball a nie Gyeon, Gtechniq czy CarPro, chodz tak czy inaczej pewnie bedziesz zadolony bo Fireball aspiruje do czołówki i robi dobre produkty przynajmniej powłoki bo te widzialem u nas poniewaz mam jedno certyfikowane studio Fierballa w mieście, chodz jak dla mnie lekko odbijajac od tematu to ida po bandzie i to na całego jesli chodzi o ceny ich produktów, chcąc korzystać tylko z ich kosmetyków kupując prywatnie, dla siebie naprawdę można by złapać się za głowe ile kasy by wyszło, druga sprawa duża część produktów dostępna tylko dla certyfikowanych właśnie studi i jak dla mnie to średni temat.....ale to tak tylko na marginesie
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
rozumiem że jedziesz do studia zeby to połozyli ?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Mohsa zalecają ale reszta......to kwarce
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie, ale wtedy były sprężyny H&R, jak pojawił się gwint zaczęło szurać, ale to pewnie przez opony Nie równa ale 245 to za szeroko dla nas , mi tarło od strony wahaczy, z tym ze jak felgi dobre i do przeżycia cenowo to ja bym brał, opony wy***rdolic na sprzedaż i tyle
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Będzie tarło, na 1BV i felgi 18x8j miałem oponę 245/40/18 i szuralo od wewnątrz przy maksymalnym skręcie kół
-
Srebrna BRD by shakal
dziękować kolesiowi, że zostawił kartkę z numerem telefonu.