Czy ja wiem czy można rozpatrywać wzór felgi pod kątem że jest "passe" ? a łopaty z RS6 sa passe czy nie bo co 3 Audi ma je na forum.....? a wzór RS4 oprócz Audi to jeszcze polowa VW z PL na nich lata, jest passe? a jak na topie będą szczególnie Roti i Vosseny to będzie je całe forum kupować żeby nie mieć rolki "passe"?
otóz to, tyczy sie to nawet najbardziej oklepanego wzoru felgi, jesli bedzie miała dobre parametry do tego auto poleci na dół na gwincie i dojdzie fajnie dobrana opona, wleci konkretny hamulec jak pisze Marcin to bedzie rozpierdol...
I nie pisze tego dlatego że jest mowa o Rotorach które mam bo kupilbym je tak czy siak bo poprostu mi sie podobaja i nie ma tu dla mnie znaczenia ze dla kogos jest oklapana albo jest "passe"