Treść opublikowana przez BorszuG180
-
Jakie felgi do A4 B7 2.7TDI
Kolega wyżej dobrze napisał jednak ja bym poszedł w rozmiar 235/45/17"
-
Pomoc w doborze felg
wejdą bez problemu
-
Felgi 18 a4b5 quattro
u mnie przy w feldze 17" 7J i ET 37 jest dużo miejsca od wachacza, przy parametrach 8,5J i ET45 mogą Ci siąść na wachacz z przodu, co wiąże się z dorabianiem dystansu, ale jak nie przymierzysz to się nie dowiesz więc nie daje 100% swojej pewności co do tezy
-
Oryginalne czy nie?
Najlepszym rozwiązaniem poszukać ładnego oryginału
-
Jakie felgi do a4 b6?
Idealne parametry podawane przez producenta do B6 przy feldze stalowej 16" 6,5J ET42 przy przechodzeniu na większą szerokość można troszkę zmniejszyć ET nawet do tych 32-35, jednak należy robić to z głową żeby felgi później nie wystawały
-
Szukam felg 17 - 18cali o nośności powyżej 875kg na sztukę. Ktoś coś?
mam kilka kompletów felg na 5x120, ale czy któreś z nich mają tak dużą nośność to musiałbym sprawdzić
-
A4 B6 1.6 102KM raz na jakiś czas nie odpala
może moduł zapłonu umiera?
-
Co to za element?
U mnie jest tak samo, ale narazie jeżdżę, jak padną amorki to wtedy wymienie cały komplet
-
Ceramika - Jakie koszta ?
czy jest widoczna duża różnica jakości między tańszą a droższą ceramiką?
-
pomoźcie w wyborze jak najlepszych rozmiarów
To poszukaj sobie teraz idealnego zamiennika do ori 235/45/17 który jest montowany w B6 i napisz tu jaki rozmiar pasuje najbardziej. otóż napisałem.
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
to są chińczyki ^^ alucenter o ile się nie mylę handluje tylko chińszczyzną ale pewny nie jestem, za to pewny jestem , że te są chińskie ^^
-
pomoźcie w wyborze jak najlepszych rozmiarów
Niestety muszę cię zmartwić bo 205/50/17 jest niższa od 215/50/17 i lepszy komfort jest na tej drugiej. Oczywiście różnice są minimalne ale są. Zauważ że mowa tu o B6 w której standardem był montaż 235/45/17 a co za tym idzie 205/50/17 nie jest najlepszym zamiennikiem choć mieści się w granicach tolerancji. Fakt , nie popatrzyłem , że mowa o B6, ale rozmiar 205/50 17R wysokościowo jest taki sam jak 195/65 R15 oraz 205/55 R16 więc samochód bedzie stał tak samo wysoko jak teraz, nie zostanie ani obniżony ani podniesiony. http://oi63.tinypic.com/6f9u7a.jpg tutaj macie link z oponami od lewej 205/50/17 , 205/55/16 , 195/65/15. 215/50/17 niestety nie mam na stanie.Pozdrawiam
-
pomoźcie w wyborze jak najlepszych rozmiarów
Ja przy swojej mam założone na lato 17" na oponie 205/50 , według mnie lepiej jest założyć takie , koszt dużo mniejszy niż przy 215/50, komfort jazdy lepszy i jest to standardowy zamiennik 195/65 15R . Ewentualnie 16" 205/55
- 1.8T AJL pożera olej
-
1.8T AJL pożera olej
Czyli miałeś bardzo podobne spalanie jak ja , a wczoraj mechanik powiedział mi dokładnie to samo "olej który dostaje się do cylindra uszczelnia i pomiar zazwyczaj jest oszukany". Wczoraj odwiedziłem mechanika i mój audik wydmuchał po 10Bar na cylinder
-
Felgi z a4 b6 do a4 b5
Bez problemu :>
-
1.8T AJL pożera olej
Na to uwagi nigdy nie zwracałem.
-
1.8T AJL pożera olej
nie dymi wogóle
-
1.8T AJL pożera olej
Jedyne objawy jakie mogłyby wskazywać na turbine to delikatne "szarpanie" jak się jej wdepnie do podłogi na 3,4,5 biegu zaczyna sie to tak od 2.5-3.3k obrotów.
-
1.8T AJL pożera olej
właśnie w tym problem , że nie miałem zamiaru jej sprzedawać tylko śmigać jeszcze z 2-3 lata. Zaraz zorientuje się gdzie w obrębie sprawdzę kompresje i dam wam znać :>
-
1.8T AJL pożera olej
A znasz może jakiś sposób bądź mechaników w obrębie sląska (tak do 100KM od Jaworzna) aby sprawdzić co żre olej? Jeżeli będzie to głowica będę chyba zdecydowany żeby ją sprzedać i nie dokładać pieniędzy.
-
1.8T AJL pożera olej
Silnik nigdzie nie jest mokry , ani od spodu ani nigdzie od góry , nie wygląda aby "wyciekał".
-
1.8T AJL pożera olej
Witam, mam do was pytanie czy spalanie 1L oleju na 2272km , może być spowodowane przez turbine , czy raczej coś nie tak z silnikiem?
-
Audi A4 B5 Quattro bez Quattro
Rozkodowałem wszystkie kody jakie są na naklejce w książce serwisowej (zgadzają się z tą w bagażniku) i nie ma żadnego kodu że ma wyposażenie w Quattro, pozostaje tylko wejść pod samochód W moim Audi nigdy nie było i jednak chyba nigdy nie bedzie quattro , więc temat chyba do zamknięcia. Dzięki za pomoc i pozdrawiam :>!
-
Audi A4 B5 Quattro bez Quattro
https://imageshack.us/i/p3HqLbi7jtutaj macie zdjęcie kodów , a zdjęcie zawieszenia postaram sie zrobic jutro.