Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BorszuG180

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BorszuG180

  1. Kolega wyżej dobrze napisał jednak ja bym poszedł w rozmiar 235/45/17"
  2. wejdą bez problemu
  3. u mnie przy w feldze 17" 7J i ET 37 jest dużo miejsca od wachacza, przy parametrach 8,5J i ET45 mogą Ci siąść na wachacz z przodu, co wiąże się z dorabianiem dystansu, ale jak nie przymierzysz to się nie dowiesz więc nie daje 100% swojej pewności co do tezy
  4. Najlepszym rozwiązaniem poszukać ładnego oryginału
  5. Idealne parametry podawane przez producenta do B6 przy feldze stalowej 16" 6,5J ET42 przy przechodzeniu na większą szerokość można troszkę zmniejszyć ET nawet do tych 32-35, jednak należy robić to z głową żeby felgi później nie wystawały
  6. mam kilka kompletów felg na 5x120, ale czy któreś z nich mają tak dużą nośność to musiałbym sprawdzić
  7. może moduł zapłonu umiera?
  8. BorszuG180 odpowiedział(a) na Hexo3 temat w Audi A4 B5
    U mnie jest tak samo, ale narazie jeżdżę, jak padną amorki to wtedy wymienie cały komplet
  9. czy jest widoczna duża różnica jakości między tańszą a droższą ceramiką?
  10. To poszukaj sobie teraz idealnego zamiennika do ori 235/45/17 który jest montowany w B6 i napisz tu jaki rozmiar pasuje najbardziej. otóż napisałem.
  11. to są chińczyki ^^ alucenter o ile się nie mylę handluje tylko chińszczyzną ale pewny nie jestem, za to pewny jestem , że te są chińskie ^^
  12. Niestety muszę cię zmartwić bo 205/50/17 jest niższa od 215/50/17 i lepszy komfort jest na tej drugiej. Oczywiście różnice są minimalne ale są. Zauważ że mowa tu o B6 w której standardem był montaż 235/45/17 a co za tym idzie 205/50/17 nie jest najlepszym zamiennikiem choć mieści się w granicach tolerancji. Fakt , nie popatrzyłem , że mowa o B6, ale rozmiar 205/50 17R wysokościowo jest taki sam jak 195/65 R15 oraz 205/55 R16 więc samochód bedzie stał tak samo wysoko jak teraz, nie zostanie ani obniżony ani podniesiony. http://oi63.tinypic.com/6f9u7a.jpg tutaj macie link z oponami od lewej 205/50/17 , 205/55/16 , 195/65/15. 215/50/17 niestety nie mam na stanie.Pozdrawiam
  13. Ja przy swojej mam założone na lato 17" na oponie 205/50 , według mnie lepiej jest założyć takie , koszt dużo mniejszy niż przy 215/50, komfort jazdy lepszy i jest to standardowy zamiennik 195/65 15R . Ewentualnie 16" 205/55
  14. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    90 Stopni
  15. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    Czyli miałeś bardzo podobne spalanie jak ja , a wczoraj mechanik powiedział mi dokładnie to samo "olej który dostaje się do cylindra uszczelnia i pomiar zazwyczaj jest oszukany". Wczoraj odwiedziłem mechanika i mój audik wydmuchał po 10Bar na cylinder
  16. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    Na to uwagi nigdy nie zwracałem.
  17. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    nie dymi wogóle
  18. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    Jedyne objawy jakie mogłyby wskazywać na turbine to delikatne "szarpanie" jak się jej wdepnie do podłogi na 3,4,5 biegu zaczyna sie to tak od 2.5-3.3k obrotów.
  19. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    właśnie w tym problem , że nie miałem zamiaru jej sprzedawać tylko śmigać jeszcze z 2-3 lata. Zaraz zorientuje się gdzie w obrębie sprawdzę kompresje i dam wam znać :>
  20. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    A znasz może jakiś sposób bądź mechaników w obrębie sląska (tak do 100KM od Jaworzna) aby sprawdzić co żre olej? Jeżeli będzie to głowica będę chyba zdecydowany żeby ją sprzedać i nie dokładać pieniędzy.
  21. BorszuG180 odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    Silnik nigdzie nie jest mokry , ani od spodu ani nigdzie od góry , nie wygląda aby "wyciekał".
  22. BorszuG180 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, mam do was pytanie czy spalanie 1L oleju na 2272km , może być spowodowane przez turbine , czy raczej coś nie tak z silnikiem?
  23. Rozkodowałem wszystkie kody jakie są na naklejce w książce serwisowej (zgadzają się z tą w bagażniku) i nie ma żadnego kodu że ma wyposażenie w Quattro, pozostaje tylko wejść pod samochód W moim Audi nigdy nie było i jednak chyba nigdy nie bedzie quattro , więc temat chyba do zamknięcia. Dzięki za pomoc i pozdrawiam :>!
  24. https://imageshack.us/i/p3HqLbi7jtutaj macie zdjęcie kodów , a zdjęcie zawieszenia postaram sie zrobic jutro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.