Treść opublikowana przez gachia77
-
Buczenie sprężarki klimy
Nie zycze sobie wiecej twoich postow w tym temacie, bo one nic nie wnoszą. Ignorowanie awarii, to zadna dobra rada. Oczekuje wypowiedzi ludzi, ktorzy byli w podobnej sytuacji. Koniec zbednego gadania, co za tym idzie nabijania sobie postów.
-
Buczenie sprężarki klimy
Twoim tokiem myślenia jakby łożysko w kole buczało/szumiało czy zwiększył się opór, to kazałbyś sie przyzwyczaic i jeździć, bo przecież się kręci -.- Jakby ktoś miał jeszcze jakieś rady, to proszę o pomoc. Do serwisu klimy wybieram się na wiosne. Pozdrawiam
-
Buczenie sprężarki klimy
Czytaj ze zrozumieniem. Buczenie i osłabienie samochodu po wlaczeniu klimatyzacji. Klimatyzacja chłodzi, ale buczy sprezarka i samochod jest slabszy.
-
Buczenie sprężarki klimy
Nie obserwowalem zachowan pod maską. Raz tez zapiszczał pasek. Ja obstawiam, ze sprezarka juz zajechana co za tym idzie - opór i buczenie. Chce jeszcze Was dopytac, bo moze ktos mial tak samo. Klimatyzajca natomiast pracuje wlasciwie.
-
Głośnik zewnętrzny
Nie przejmuj sie różnicą oporności. Zeby się coś stało musiałbyś słuchać tego głośnika na pełnym volumie co jest niemozliwe bo taki jest glosny Polowa zakresu zdecydowanie Ci wystarczy, co za tym idzie - nic sie nie stanie. Zadne oporniki nie sa potrzebne (praktycznie). Wazne byle nie podglaszac na 100%. Glosnik samochodowy, to raczej zly pomysl. Motorole mialem, uzywalem, polecam. Z tym, ze tak jak wyzej.
-
Głośnik zewnętrzny
Tani, a dobry to Motorola rsn4001a. To glosnik od jakiegos zestawu glosnomowiacego czy cos takiego. Mialem go. Trzeba tylko zarobic wtyczke jack 3,5mm mono pod CB. Unideny dobre, lecz drogie. Z tym ze ta Motorola jest duza. Jak chcesz cos mniejszego to Nokia SP-3 bądź starsza HFS-12. Te nokie rowniez od zestawow glosnomowiacych. Mozne je znalesc za 20-30zł, lecz juz nie bedzie takiej mocy jak ta Motorola co nie znaczy ze są słabe. Moc glośnikow jest istotna. Im wicej watt, tym lepiej, wiadomo.
-
Buczenie sprężarki klimy
Siema! Problem jest taki: Gdy włączam klime zaczyna coś buczeć/szumieć. Podejżewam, ze jest to lozysko sprezarki. Samochód tez zauwazalnie slabnie. Co o tym myślicie? Powinieniem wymienic same lozyska czy kompleksowa regeneracja sprezarki?
-
Jaka pasta po oderwaniu emblematów z klapy
Nawet w ciepłe dni śmiało możesz sie wspomóc oplarką bądź zwykła suszarka do włsów.
-
Fotele A4 B8 S-line w B5?
Czekamy na fotorelacje p&p obicie z b8 na b5 bedzie pewnie wygladac jakbys pokrwce zalozyl... tapicer bedzie na pewno potrzebny
-
Jaka pasta po oderwaniu emblematów z klapy
Ja robiłem G3. Tylko delikatnie zeby hologramów nie narobić, bo G3 jest mocno scierna.
-
Środek do czyszczenia felg
Jezeli chodzi o felgi w moim przypadku to: zabrudznia metaliczne (pył z klockow) - Tuga smoła, asfalt itp. - Decabit klej z ciężarków - krążek gumowy na wiertarkę i zmycie resztki kleju Decabitem Ewentualnie jeszcze mam kwas dla ekstremalnych zabrudzeń Tenzi Alux Oczywiscie do wszystkiego szczotka pedzelek i szmatki
-
Fotele A4 B8 S-line w B5?
O ile przód ogarniesz moze jakos, to z tyłem raczej bedzie problem zrobic to aby miało ręce i nogi... Ewentualnie tył obszyć na wzór przednich od B8
-
[B5 ABC] pochłaniacz autostrad
Zycze powodzenia! Duzo pracy przed Tobą
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Ja myslalem cos o 2x60-70. 80 troche za duzo jak na moje 125KM hahahah. Aczkolwiek u kolegi slepego ladnie wyglada
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Siema! Bardzo ladna fura na ładnym kółku! Mam takie pytanko - jaka jest srednica rurek na koncówkach wydechu? Chce sobie zmienic koncówke na dwururkę i nie wiem jaką srednice kupic. Chcialem Ciebie zapytać tak orientacyjnie
-
[A4 B5] Potrzebuję opinii o lampach tylnych
Oczywiscie, ze oryginal.
-
Zespawanie dokładki i zderzaka polift
Na kazdym elemencie jest oznaczenie z jakiego plastiku jest wykonany. Musisz poszukac oznaczen. Jak nie robiles tego nigdy, to oddaj to komus kto sie tym zajmuje. Np. lakiernicy posiadaja spawarki do plastiku. Fotek jak to wyglada w necie jest pelno. Czy warto to robic, to juz od Ciebie zalezy czy podoba Ci sie jednolity zderzak czy nie.
-
[A4 B5 AFN sedan] Odkleja się podsufitka
Mysle, ze za te 600-1000zl kupilby nowy oryginal hahah Trzeba popytac kilku tapiecerow w celu orientacji cenowej
-
[A4 B5 AFN sedan] Odkleja się podsufitka
Ja tam bym nie niszczyl w ten sposob materiału Tak myslalem, ze kupic uzywke, to pewnie tak samo sie bedzie odklejac... Jak sie to bardziej poodkleja, to raczej oddam do tapicera i niech kladzie nowy material.
-
Czerwona perełka :)
No piekna jest
-
[A4 B5 AFN sedan] Odkleja się podsufitka
U mnie tragedii jeszcze nie ma. Jedynie na tych zagieciach przy lampce z przodu, po obu stronach zaczyna. Ale zapewne bedzie to dalej szlo
-
jaka antena ?
Najlepiej blacharz. Spawacz tokarz raczej nie spawa ciękich blach tylko grube materialy. Cieka blache trzeba umiec pospawac zeby fale dunaju nie wyszly
-
[A4 B5 AFN sedan] Odkleja się podsufitka
Tez mam podbny problem i chetnie wyslucham jakiejs rady. Z ta strzykawka, to lipa, bo klej przemoknie przez material i plama bedzie...
-
Problem ze szybą
Zolte to raczej nie bedzie nic z wygluszenia. Mi sie wydaje ze ktos za bardzo nasmarowal jakis mechanizm zamka czy szyby. Tak jak kolega prezesik18 napisal - musisz rozebrac i sprawdzic.
-
Fotele przednie
Znajdz ladna uzywke i przeloz. Najprosciej i nie drogo