Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kertoip70

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kertoip70

  1. Kertoip70 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    Na pewno nie każdy silnik tak ma ! Szkoda ,że Panowie nie znaleźliście żadnego rozwiązania tego problemu... To telepanie na zimnym jest po prostu BARDZO BARDZO irytujące :/
  2. Boże ! Tragedia ! Czy ktoś już sobie poradził z tym problemem ?! Widzę już któryś taki temat i nadal nie znalazłem rozwiązania, czy ktoś to naprawił ?! Coś jest nie tak i trzeba to rozwiązać - ja byłem u trzech mechaników i nic tak na prawdę nie powiedzieli. Kazali jeździć bo oni mogą posprawdzać to tamto ,powymieniać 100 rzeczy i nie wiadomo czy problem zniknie więc moze już go ktoś rozwiązał i oszczędziłby reszcie poszukiwań :?
  3. Mialem dokładnie to samo takie bardzo delikatne drgania przy przyspieszaniu na zimnym silniku, po wyczyszczeniu kolektora,EGR i przepustnicy na razie tego nie czuje. Zobaczymy na ile pomogło bo czyszcilem w sobotę , mam nadzieja ze to nie placebo. Ja klapy kolektora mam wycięte egr tak samo dpf usunięty i drgania plys szarpanie na zimnym dalej występuje :/
  4. Kertoip70 odpowiedział(a) na zabamix temat w 2.0TDI
    jeśli kopci na biało na postoju to na 100% wtryski, lepiej nie zwlekaj z wizytą u mechanika
  5. I jak tam ? pozbyłeś się już tego objawu ? Mam doklładnie to samo tyle ,że w skodzie 2.0 tdi z silnikiem CEGA 170
  6. ODGRZEWAM KOTLETA Panowie , mam identyczny problem tylko w troszkę innym samochodzie bo OCTAVIA RS 2.0 TDi z DSG ,przeglądając wujka google natknąłem się na ten wątek ) EGR na pewno to nie jest bo w swojej skodziance mam zaślepiony egr ,wycięty dpf , klapy kolektora wiec , żadna z tych rzeczy nie może być brana pod uwagę. Wczoraj sprawdzałem wtryski u pompiarza ( na ciepłym silniku bo powiedział, że na zimnym nie można, ponieważ prawidłowa praca piezoelektrycznych wtrysków odbywa się w granicach od 15 do 42 stopni) korekcja wtrysków - IDEALNA Już nie wiem co to moze być ... problem znika po nagrzaniu auta i wtedy silnik pracuje jak zegarek - ciężko znaleźć taki egzemplarz z tak idealna praca silnika , niemniej jednak silnik zapalony po nocy to tragedia , te wibracje nie dają mi spokoju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.