-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
W halogeny mam włożone tez zwykle halogenowe żarówki tylko z biała barwa światła. Na żywo jak się przyjrzysz bardzo dokładnie to widać lekka różnice między LED w światłach a halogenami ale generalnie nie jest złe. Konkretnie jakie to żarówki to nie pamietam już
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Panowie a czy taka odma pasuje do 2.0 tfsi po Stage 2: http://allegro.pl/audi-seat-odma-oddzielacz-oleju-06h-103-495-j-i5191833874.html
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Ja się pochwalę co porobiłem. Kupiłem zestaw oświetlenia ze sklepu: sklepledowy.pl. Zestaw standardowy za ok 180 zł. Jest jeszcze zestaw 50% światła więcej, ale ten podstawowy świeci idealnie. Oto wynik prac: Różnica pomiędzy LED a żarówką: Daszki: Drzwi zwykłe: Drzwi LED: Bagażnik: Bagażnik LED: Wygląd z zewnątrz: Generalnie LEDy robią mega wrażenie wizualne w porównaniu do standardowego oświetlenia, ale też w końcu coś widać w środku. W zestawie miałem to co na zdjęciach, ale i schowek pasażera i oświetlenie na tył dla pasażerów. Godzinka roboty ale efekt murowany.
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Przerabiałeś tzn co zrobiłeś żeby to naprawić?
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Jestem po diagostyce. Był jeden błąd, mianowicie P218700 zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym. Co to może znaczyć? Mechanik powiedział, żeby pojeździć trochę i zobaczyć czy sie zapali ponownie Check, jak tak to dopiero wtedy szukać przyczyny. Jakieś propozycje macie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie a ktoś będzie miał kompa we wtorek, żeby sczytać błędy z autka?
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Podepnę się pod temat żeby nowego nie zakładać. U mnie po trasie ok 600 km zapaliła się kontrolka Check Engine. Auto chodzi wydaje mi się normalnie, mocy nie straciło, nie przegrzewa się generalnie wszystko jest tak jak było. Poczytałem trochę że może złe paliwo, ale leję PB 98 z Orlenu zawsze. Na trasie tankowałem na Orlenie w jakiejś wsi, ale w sumie przejechałem od tankowania tego około 300 km więc jakby miało być od paliwa to powinno trochę wcześniej wyskoczyć . Ktoś miał podobne problemy i to zdiagnozował? Jutro jedę na kompa, ale może Wy mnie na coś nakierujecie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie a czy felga 19" 9j et 30 wejdzie do B8 przedlifta? Trafiłem na mega koła tylko obawiam się że będzie wystawać. Ktoś coś takiego widział?
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
225/50/17 albo 245. Na takich jeździłem i było spoko. Też na początku kupiłem 17 i się cieszyłem bo miałem 16 na samochodzie...teraz zamówione już są 19
-
Zmiana żarówek kierunkowskazów w lampach ksenonowych
A czy te LEDy pasują do przed lifta?\ Znalazłem coś takiego będzie to dobre do przed lifta? https://www.aliexpress.com/item/2-Amber-Yellow-Error-Free-PH24WY-SPH24-12272-LED-Bulbs-For-Audi-Cadillac-GMC-etc/32715440663.html?spm=2114.01010208.3.278.vKMpGW&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_1&btsid=8974acf3-9f08-495b-b87c-a7267d412e3f
-
Pipercross 2.0 TFSI
A jaka jest różnica pomiędzy pipercrossem a zwykłym filtrem? OK można go czyścić i rzadziej się go wymienia, ale czy wpływa jakoś na auto? Niby jest zwiększony przepływ powietrza, ale czy to da się odczuć przy jeździe?
-
Poci sie pod pokrywą/deklem
Ja mam pytanie bo na mechanice silnika się aukurat nie znam. Ostatnio zauważyłem że silnik chyba się poci. Dodam, że auto jest po STAGE 2. Jakieś opinie ?
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
W Warszawie podobnie. W mieście bez korków przy normalnej w miarę jeździe to koło 12. Ostatnio w korku komputer pokazywał 28 l /100 km
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Ja jeżdżę na 215/50/17 i jest ok. Wg mnie lepiej się prowadzi w koleinach i spalanie też na pewno trochę mniejsze. A że nie są homologowane do tego modelu...no cóż (A4 B8)
-
Czarny grill A4 B8
Ja planuję chromy okleić na czarny mat albo pomalować. Ktoś jakieś pomysły jak to zdjąć? Trzeba cały zderzak rozbierać itp czy da się to jakoś wyjąć mało inwazyjnie. Pozdrawiam