Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bubel90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W halogeny mam włożone tez zwykle halogenowe żarówki tylko z biała barwa światła. Na żywo jak się przyjrzysz bardzo dokładnie to widać lekka różnice między LED w światłach a halogenami ale generalnie nie jest złe. Konkretnie jakie to żarówki to nie pamietam już
  2. Panowie a czy taka odma pasuje do 2.0 tfsi po Stage 2: http://allegro.pl/audi-seat-odma-oddzielacz-oleju-06h-103-495-j-i5191833874.html
  3. Ja się pochwalę co porobiłem. Kupiłem zestaw oświetlenia ze sklepu: sklepledowy.pl. Zestaw standardowy za ok 180 zł. Jest jeszcze zestaw 50% światła więcej, ale ten podstawowy świeci idealnie. Oto wynik prac: Różnica pomiędzy LED a żarówką: Daszki: Drzwi zwykłe: Drzwi LED: Bagażnik: Bagażnik LED: Wygląd z zewnątrz: Generalnie LEDy robią mega wrażenie wizualne w porównaniu do standardowego oświetlenia, ale też w końcu coś widać w środku. W zestawie miałem to co na zdjęciach, ale i schowek pasażera i oświetlenie na tył dla pasażerów. Godzinka roboty ale efekt murowany.
  4. Przerabiałeś tzn co zrobiłeś żeby to naprawić?
  5. Jestem po diagostyce. Był jeden błąd, mianowicie P218700 zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym. Co to może znaczyć? Mechanik powiedział, żeby pojeździć trochę i zobaczyć czy sie zapali ponownie Check, jak tak to dopiero wtedy szukać przyczyny. Jakieś propozycje macie?
  6. Panowie a ktoś będzie miał kompa we wtorek, żeby sczytać błędy z autka?
  7. Podepnę się pod temat żeby nowego nie zakładać. U mnie po trasie ok 600 km zapaliła się kontrolka Check Engine. Auto chodzi wydaje mi się normalnie, mocy nie straciło, nie przegrzewa się generalnie wszystko jest tak jak było. Poczytałem trochę że może złe paliwo, ale leję PB 98 z Orlenu zawsze. Na trasie tankowałem na Orlenie w jakiejś wsi, ale w sumie przejechałem od tankowania tego około 300 km więc jakby miało być od paliwa to powinno trochę wcześniej wyskoczyć . Ktoś miał podobne problemy i to zdiagnozował? Jutro jedę na kompa, ale może Wy mnie na coś nakierujecie.
  8. Panowie a czy felga 19" 9j et 30 wejdzie do B8 przedlifta? Trafiłem na mega koła tylko obawiam się że będzie wystawać. Ktoś coś takiego widział?
  9. 225/50/17 albo 245. Na takich jeździłem i było spoko. Też na początku kupiłem 17 i się cieszyłem bo miałem 16 na samochodzie...teraz zamówione już są 19
  10. A czy te LEDy pasują do przed lifta?\ Znalazłem coś takiego będzie to dobre do przed lifta? https://www.aliexpress.com/item/2-Amber-Yellow-Error-Free-PH24WY-SPH24-12272-LED-Bulbs-For-Audi-Cadillac-GMC-etc/32715440663.html?spm=2114.01010208.3.278.vKMpGW&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_1&btsid=8974acf3-9f08-495b-b87c-a7267d412e3f
  11. bubel90 odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    A jaka jest różnica pomiędzy pipercrossem a zwykłym filtrem? OK można go czyścić i rzadziej się go wymienia, ale czy wpływa jakoś na auto? Niby jest zwiększony przepływ powietrza, ale czy to da się odczuć przy jeździe?
  12. bubel90 odpowiedział(a) na tdy temat w 2.0TFSI
    Ja mam pytanie bo na mechanice silnika się aukurat nie znam. Ostatnio zauważyłem że silnik chyba się poci. Dodam, że auto jest po STAGE 2. Jakieś opinie ?
  13. W Warszawie podobnie. W mieście bez korków przy normalnej w miarę jeździe to koło 12. Ostatnio w korku komputer pokazywał 28 l /100 km
  14. Ja jeżdżę na 215/50/17 i jest ok. Wg mnie lepiej się prowadzi w koleinach i spalanie też na pewno trochę mniejsze. A że nie są homologowane do tego modelu...no cóż (A4 B8)
  15. bubel90 odpowiedział(a) na Misiek007 temat w Audi A4 B8
    Ja planuję chromy okleić na czarny mat albo pomalować. Ktoś jakieś pomysły jak to zdjąć? Trzeba cały zderzak rozbierać itp czy da się to jakoś wyjąć mało inwazyjnie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.