Treść opublikowana przez kamelbd
-
Pilot od centralnego.
Witam mam problem w moim Audi a4 b6. Wczoraj miałem odpiety aku przy robieniu rozrządu. Po podłączeniu piloty już nie były zakodowane. Teraz nie mogę ich zakodować. W czym problem? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
Będę zmieniał rozrząd itd to od razu będzie dojście do termostatu Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
Zauważyłem że jak stoję na włączonym silniku po jeździe to pójdzie na 90 jak ruszę to spada Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
Witam przylacze sie. W mojej b6 tez cos jest walniete. Temperatura praktycznie ciagle na 75 st, jadac od siebie do wroclawia a to jest jakies 40km powinno byc na tych 90 a tu nic. Czasami jadac z 10 km jakims cudem wskoczy sobie na 90. Co moze byc powodem ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Skusilem sie na te dunlopy bluresponse205|55 16 a co to jest za oznaczenie 91V ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne zamykanie szyb
Ja domykanie z pilota szyb mam jak i otwieranie na zasadzie trzymania przycisku. Mi chodzi o to by zawsze jak zamkne pilotem(klik) zamykaja sie drzwi i szyby tez Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne zamykanie szyb
On ma Ori kluczyki i nie ma alarmu a czy ja mam alarm nie wiem, jakas dioda mi mruga w drzwiach Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne zamykanie szyb
Tak dziala to wszystko Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne zamykanie szyb
Tak, z pilota moge przytrzymujac go dluzej( zamykaja sie szyby) Znajomy ma tak zrobione w a4 ale b5. Cos vagiem przestawil Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne zamykanie szyb
Witam, czy jest Mozliwe ustawic by zamykajac auto pilotem uruchamialo sie Automatyczne zamykanie szyb? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
No tak, sprawdze to. Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Wlasnie nie wiem czemu ale nie moge sie dostac do dlugiego kodowania, why? Bez tego nic sie nie da zrobic " lepszego" Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
To chyba nie uniknione i tysiaka trzeba wydac Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
navi FIS = BNS 4.0 ?
Nagrywalem na sony cd. Musze poszukac bo mam gdzies nagrywarke zewnetrzna co nagrywa Tylko cd, mp3 dane bez dvd moze ona nagra Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka No chyba ze mam zle pliki
-
Polecane opony letnie
A co do firmy Daytona np opinki te http://allegro.pl/4x-205-55r16-dayton-d320evo-szybko-tanio-2016-rok-i6060904119.html Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
navi FIS = BNS 4.0 ?
Z tego co znalazlem to chyba trzeba DAC plik ccd. Wlasnie nagralem jedna cd i nic Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
navi FIS = BNS 4.0 ?
Witam mam pytanko. Pobralem mape i po rozpakowaniu mam trzy pliki jeden obraz iso i dwa jakies male. Czy ja mam to wszystko wypalic na cd czy Tylko obraz? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Ciagle myslalem o oponach Dunlop bluresponse ale dosc duzy koszt ponad tysiaka z wymiana juz, a moze by kupic http://allegro.pl/4x-opony-letnie-debica-presto-hp-205-55r16-91h-i6220292794.html Nie ukrywam ze wydac dla mnie teraz tak o tysiaka (jest malym dylematem, czeka mnie rozrzad jeszcze, a mam remont kapitalka mieszkania) Cos dobrego a cenowo nie zjadajacego portwela. 700-800zl znajde cos? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Witam ktos sie wypowie na temat takich opon? U gummajstra sa za 195zl juz z wymiana Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Nie no FIS vagiem znajomy zmienial na angielski a dalej gada po niemiecku Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Zmienilem (tak samo jak zmienialem na polski) np na angielski i dalej gada mi po miemiecku. Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Tak dokladnie, po niemiecku Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Ok, jezyk juz mam polski dziekuje bardzo. Teraz Tylko mapy wyszukac i wypalic Ma ktos linka do dzialajacej mapy pl Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka Tak Tylko podpytam czy jezyk np od bloototha jak wciskam na kierownicy da sie zmienic bo gada po niemiecku. Chyba ze dopiero jak wgram mapy polskie z lektorem polskim to bedzie smigac ? Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Opony 205/55/16 czy 205/65/16
A ile tak trzeba DAC, na allegro widzialem tak w przedziale 800-900 debice i inne podobne Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
A czy ktos mnie wspomoze , nagralem juz 4 cd z roznymi fisami( z roznych zrodel) i na koncu jest sukcess po czym dalej jezyk de Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka