Treść opublikowana przez Pogromcamocy
-
Proszę o pomoc w podłączeni sterownika centralki zamka
Następnym razem zapraszam do opcji szukaj, lub przeglądania wątków. W manualach do B5 na pierwszej stronie jest oto taki poradnik który jest dla Ciebie i z jego pomocą raczej dasz radę. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia
-
Kontrolka poduszek powietrznych
Sprawdź w blokach pomiarowych czy wszystko widzi jak należy. A drugie pytanie to czy sensor był czyszczony z crash daty? Mi to wygląda na uszkodzony sensor poduszek, ale pewności nie mam.
-
Centralny zamek z pilota z innego auta
Jeśli jest to oryginalny system na pilota to będzie całe otwieranie zdalne w pompce. Na początku może podaj numer swojej pompki, bo być może wystarczy tylko pilot załatwić i zakodować.
-
Centralny zamek z pilota z innego auta
Pompka centralnego zamka (tylko sprawdź kostki czy pasują). Reszty nie pamiętam, ale na forum na pewno coś znajdziesz .
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
Jeśli VDO to wyciągaj vag commanderem 1.4
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
Możesz, tylko musisz vag commanderem wyciągnąć pin (u mnie w 1998 przy zmianie licznika z uknsi na vdo poszło bez problemu KKL).
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
1. Wskazówki demontuje się kręcąc w prawo i podnosząc, a montuje ustawiając wskazówkę gdzieś na środkowej pozycji np. 120km/h i kręci w lewo (będziesz czuł opór) i tak kręcisz w lewo aż ustawisz na 0km/h i tyle (najlepiej sobie zaznaczyć przed demontażem gdzie wskazówka dokładnie się znajdowała), ale na 100% nie jestem pewien. W każdym razie tyle jeśli chodzi o ustawianie wskazówek. 2. To licznik nie do twojego rocznika i nie będzie pasować 3. Lepiej wymienić na VDO i mieć spokój.
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
Uzupełnij profil (nie wiadomo nawet o jaki rocznik chodzi)
-
Zmiana licznika
No raczej powinno się udać, chodź nie mówię na 100% bo nie jestem pewien. Ja w swojej po 1 lifcie bez problemu wyciągnąłem pin z licznika i zmieniłem przebieg kkl
-
Zmiana licznika
- Kontrolka od airbagu
Kupuj kabelek na allegro. Bez problemu wszystko z airbagiem w A4 pozałatwiałem, poza crash data rzecz jasna- [ADR] Nie działa prędkościomierz i obrotomierz
Przy skrzyni 3 pinowy czujnik A co do licznika to możesz dać na pełny fis, ale przedliftowy (taki jak na poniższej fotografii) Oczywiście trzeba zmieniać manetkę na taką do sterowania fisem i zabawa z kablami, ale na forum jest już poradnik o tym.- Problem z licznikiem
Odpinasz swoje zegary, wpinasz drugie i po tym adaptujesz kluczyki w vcds. Przed adaptacją nowych kluczy musisz się w vcds zalogować pinem obecnie podpiętego licznika. W licznikach VDO ściągniesz pin vag commanderem.- Kontrolka poduszek i kostki pod fotelem
2,2k Ω powinno załatwić sprawę- Nie działa predkościomierz
No to niestety czeka Cię wymiana (silniczka lub cały licznik). Ja też już mam wyrwane przez poprzedniego właściciela i czekam na nowe zegary Tak w ogóle to z tyłu licznika masz parę śrub które trzymają cały cyferblat z silniczkami, po ich odkręceniu masz jak na dłoni czerwone SMD, więc zdejmowanie wskazówek było zbędne. No nic, człowiek uczy się na błędach.- Przełożenie zegarów 1 lift na drugi -pełny benzyna 1.8t
Mam dostęp do nówek zegarów z rocznika 99-01 (Jeager i VDO 1/2 fis) i testowałem na audi z 98r (półlift).Bez przejściówki lub modyfikacji wiązki nie będzie działać wiele rzeczy (w vagu nie połączysz się do licznika, silnika.Kierunek będzie pokazywać tylko lewy i wiele innych takich pierdół). Osobiście zrobiłbym taką przejściówkę, aby móc wrócić jakby coś do oryginału. Taką przejściówkę zrobił jacek_max, tutaj podsyłam jego zdjęcie jak to wygląda A schemat masz w linku który podał kolega- Nie działa predkościomierz
A wskazówka wyszła z ośką? Miło by było jakbyś zaktualizował rok swojej A4 w profilu to by było wiadomo z jakim licznikiem mamy doczynienia.- Licznik z UKNSI na VDO, czy będzie pasował?
Dziękuje wam za odpowiedź i sorki jeśli post się powtarza, ale nie znalazłem akurat takiego postu (może za słabo szukałem). A co do rocznika na profilu to wczoraj edytowałem wszystko, tylko rocznik coś nie wszedł i nie zauważyłem, ale jest już aktualny Temat do zamknięcia/usunięcia.- Licznik z UKNSI na VDO, czy będzie pasował?
Witam, chciałbym się was upewnić co do licznika.Mój NSI już był rozebrany przez fachury i niestety nadaje się tylko do odpalania.Znalazłem licznik z VDO w którym z tego co wiem poprzez vag commandera mógłbym ściągnąć immo (a nie jak w przypadku UKNSI) tylko czy na pewno?Numery licznika są takie same, więc reszta raczej będzie chodzić (8D0.919.861.C oba są z 1998r półlifta tylko ten co chce kupić jest z 1.6).Za wszelką pomoc serdeczne dzięki!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, aktualnie jeszcze poruszam się polo 6n 1.6, ale już niedługo przesiadam się na A4 1.8 (trzeba tylko wyklepać przód ) - Kontrolka od airbagu