Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brzoza1234

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brzoza1234

  1. polecam wam Herculesy BF o dużo dużo lepszej wydajności niż Hany i dużo bardziej bezawaryjne sam wymieniłem na Herki i jestem mega zadowolony
  2. siemka musisz sam zerknąć i sprawdzić czy będzie odpowiednio miejsca. Czemu nzamiast baracudy nie wziąłeś herculesów są pojedyńcze szybsze i łatwiej je zamontować,
  3. polecam nim trochę pooddychać skoro to takie zabawne, na pewno poczujesz się lepiej. Przy okazji instalka 8-9k to 6 generacja bezposredniego wtrysku do TFSI/FSI itp wynalazków do których zwykła sekwencja nie podchodzi. to się nazywa faza ciekła bezpośredniego wtrysku
  4. Bardziej zależy mi na perfekcyjnym wykonaniu niż na cenie. Witam dla mnie do twego silnika wydatek max 2500zł za bardzo dobrą instalacje to wszsytko. ważne by nie oszczędzać na podzespołach. Te silniki są idealne do gazu, sam miałem przed 2.0TFSI 1.8T i nie miałem problemu z LPG. teraz też mam LPG do bezposredniego i nie narzekam a montuje zawsze u jednego montazysty na bardzo dobrych podzespołach. Pamiętaj że instalacje też trzeba póżniej umieć ustawić i wyregulować.Jaki koszt do 2 tfsi? Koszt to wydatek 3500zł a nie jak tu ktoś pisze 8-9 tyś. za 3500zł masz dobraną instalkę i szczegółową regulacje na hamowni więc dostajesz auto gotowe do jazdy. tak było w moim przypadku i wielu znajomych. Gaz trujący?? chyba pieprzowy hihih
  5. ja posiadam w 2.0TFSI i 1.8TSI sprawuje się bez zarzutu i nie jest to stag który moim zdaniem jest oklepany i cena 600zł taniej z regulacją na hamowni. z tego co wiem VI generacja moze mieć problem z homologacją w PL
  6. Witam Panowie Otóż czytając wasze odpowiedzi, mogę tylko powiedzieć że nie trzeba jechać do Tarnowa by zamontować instalacje do 2.0T. Sam taki samochód posiadam i mam zamontowaną instalacje w okolicach warszawy, nie potrzeba specjalnych wtrysków bo jest ona w fazie lotnej i z dodatkiem paliwa które chłodzi wtryskiwacz benzynowy. spalanie hmm spalanie zależy od wielu czynników ale nigdy nie przekroczyło 3 litrów/100km benzyny i 7,5 litra gazu/100km cena nie jest większa niż 3500zł a uwierzcie mi przedzwoniłem chyba z połowe kraju aby się dowiedzieć co i jak z tymi instalacjami i jestem mega zadowolony a zrobiłem już 70 tyś km
  7. Bardziej zależy mi na perfekcyjnym wykonaniu niż na cenie. Witam dla mnie do twego silnika wydatek max 2500zł za bardzo dobrą instalacje to wszsytko. ważne by nie oszczędzać na podzespołach. Te silniki są idealne do gazu, sam miałem przed 2.0TFSI 1.8T i nie miałem problemu z LPG. teraz też mam LPG do bezposredniego i nie narzekam a montuje zawsze u jednego montazysty na bardzo dobrych podzespołach. Pamiętaj że instalacje też trzeba póżniej umieć ustawić i wyregulować.
  8. witam i po wielkich trudach i czataniu tego wspaniałego forum postanowiłem i ja się przywitać oraz zarejestrować. WITAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.