Treść opublikowana przez grabson765
-
stopiony tłok przyczyna?
o to to ciekawe bo akurat pompa to byla szrot nowa juz czekala do weekendu na montaz... mozesz pokazac o ktory zawor chodzi?
-
stopiony tłok przyczyna?
tylko turbo nie bralo oleju... dolot byl suchy
-
stopiony tłok przyczyna?
jakos wychodzi na wtryski chyba... ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 22:25 ---------- wtryski sprawdzone w boschu i wszystkie dobre wiec przyczyna dalej nieznana... ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- wtryski sprawdzone w boschu i wszystkie dobre wiec przyczyna dalej nieznana...
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
przeciez firad nie robi 216....
-
stopiony tłok przyczyna?
ale jak na zmeczenie materialu niezla kompresje trzymal
-
stopiony tłok przyczyna?
komp od afn to i takie samo doladowanie a jezdzi troche tych afn na 216 i jakos nic sie im nie dzieje ale fakt ze po wsadzeniu tych wtryskow do mnie do passata straszny dym byl za mna
-
stopiony tłok przyczyna?
dawka byla 4.8mg dymu nie bylo wcale pompa szrot ogolnie ciezko mi uwierzyc ze to moze byc wina wtryskow ale wykluczyc nie mozna choc nie powiem wsadzalem je na podmianke do swojego paska to na nich dym mialem straszny za soba.... wtryski zawieziemy napewno do boscha jeszcze raz na porzadne sprawdzenie
-
stopiony tłok przyczyna?
co moze byc przyczyna takiego stanu? samochod to brata golf III 1.9 TDI 1Z ze zmianiana turbina i kompem od afn stan przed awaria spezanie na zimnym rowne 34bary na kazdym cylindrze, moc takze byla, jedynie pompa wtryskowa szrot (nowa juz czekala na montaz...) i jeszcze silnik bral olej. niecale 500km przed awaria wymienione wtryski na 216 na koncowkach boscha od cowboya po przebiegu 15tys km... spawdzane u znajomego i nie laly wszystko stalo sie jak brat rozpedzil sie do 190km/h..... przed rozebraniem sprawdzone sprezanie i wygladalo to tak 34 24 10 0 ogolnie silnik do wymiany. cylindry porysowane, tlok jeden widac na zdjeciach jak wyglada.... Na moje wyglada jakby spuchl i pierscienie padly bo silnik wczesniej bral olej pewnie przez nie... wina wtryskow?? napewno zawieziemy do boscha na sprawdzenie jeszcze raz zobaczymy co fachowcy na nie powiedza co myslicie? DSC02418.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam koledzy mam prośbę mozecie mi dac jakies namiary na w miare tani nocleg w krakowie? moze ktos moze cos polecic?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie ori sprzeglo wymienilem przy 400tys a dwumas ori jezdzi jeszcze do dzis ....a mam juz 443tys
-
Skaczacy kat wtrysku
kolo+śruba to podstawa przy wymianie rozrzadu po sylwku sie tym zajme dzis mialem jeszcze tak sytuacje http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dziwny-objaw-samochod-odpalal-256355/ ---------- Post dopisany 04-01-2013 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2012 at 23:25 ---------- mam pytanie mam u siebie zalozona pompe od afn ktora ma inna fale od ahu moze tu tkwic przyczyna tego skaczacego kata wtrysku ? ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 20:30 ---------- ogolnie przyczyna skaczacego kata rozwiazana wina lezala w napinaczu rozrzadu za slabo napiety byl jakims cudem sie poluzowal.... ogolnie nie wiem z czego teraz robia te czesci po 13tys rolka prowadzaca rozrzadu ma juz luz czesci byly markowe kupione u nas na forum nie dlugo rozrzad bedzie trzeba zmieniac razem z olejem .... ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- teraz kat mam 50-52 w BS i MB
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
kowi87 ja mam 440tys i fotel nie przetarty
-
Ustawienie wtryskow 216?
musisz ustawic dawke paliwa i kat wtrysku
-
Turbina 115ps i 130ps
tyle samo osiagniesz na samych wtryskach od afn u mnie ograniczeniem jest male turbo ktore na wiecej nie pozwala
-
Ciptuning - co o nim myślicie? Czy warto?
najlepsze sa komentarze w aukcji: "4779154 Testuje chip na Audi A4 90km 220tys.... obroty sa płynne dobra regulacja auto pali mi mniej ale mam jeszcze zastosowany ceramizer i magnetyzer do pol baku robie 1000km zatankowany po korek" :kox::kox: to spalanie wychodzi 3l jakos :kox: ---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- a do autora za nie wiele wieksze pieniadze zrobisz normalny chiptuning u kogos kumatego
-
Poproszę o analizę logów
chodzi o ta sztange z tego linku http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-1z-doprowadzenia-cisnienia-doladowania-normy-20170/
-
Turbina 115ps i 130ps
ja tak to tylko opcja o ktorej Ci caly czas powtarzam
-
Poproszę o analizę logów
wyglada wszystko ok jedynie przeplywka troche tnie dawki powyzej 3600 obrotow moze wystarczy wymienic filtr powietrza ewentualnie juz slaba przeplywka albo 3 opcja mozesz miec tak w sofcie ze powyzej 3.6tys obrotow tnie dawki ja mialem tak samo nie pomagaly zadne wymiany przeplywki czy inne cuda dopiero po wgraniu nowej mapy przeplywka zaczela dobrze wskazywac i juz w kilku AHU widzialem takie rzeczy
-
Turbina 115ps i 130ps
najtańszy tuning tego silnika tak jak napisalem wyzej wtryski 110 + chip
-
Turbina 115ps i 130ps
nic to Ci nie da ze wstawisz 11 i 216.... masz za mala turbine ktore nie napompuje powietrza do takiego setupu to minimum turbo awx... ja u siebie mam pompe od afn i 216 i tak jest za duzo paliwa na ta turbine... do tej turbiny w zupelnosci wystarczy Ci Twoja zdrowa pompa i zdrowe wtryski od afn ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- jesli nie chcesz tykac turbiny ja na Twoim miejscu zrobilbym tak: kupile zdrowe wtryski od 110 i zrobil chipa jak dobrze pokombinujesz to w 700zl sie zmiesciszi te 125km powinnes miec jak zdrowa pompa
-
Turbina 115ps i 130ps
najlepsze i zarazem najtansze wyjscie to wtryski od 110 i do tego soft i napewno wystarczy 90km turbiny to fakt sa nie do zabicia chyba... moja ma 440tys przebiegu i teraz do tego jezdzi po sofcie i nie bierze nadal grama oleju luzów tez brak
-
Turbina 115ps i 130ps
zdroworozsądkowo napewno nie:decayed: opcja dla fanatykow wedlug mnie, ktorzy żenią sie z samochodem
-
Turbina 115ps i 130ps
turbina od 130 jest wydajniejsza ta od 115 to jest to samo co w 110 przerobek sporo Cie czeka... kolektory, rurki laczace egr, rura od fiiltra powietrza do turbiny razem z kawalkiem odmy, rura turbo interkuler, kawalek wydechu ten z katalizatorem, cale podcisnienie musisz przerobic i po tym wszyskim ktos musi ogarnac soft bo ten od ahu nie bedzie sterowac turbina mozesz zalozyc kompa od afn ale wtedy musisz miec wydajniejsze wtryski zeby to gralo... robilismy ostatnio ta przerobke u brata w golfie 3 z silnikiem 1z
-
1.9TDI ALH 90KM - Wymiana rozrządu - Jaki ?
nie wszytskie hepu napewno ma metalowy skf np chyba plastik...
-
1.9tdi 110km pomiar kopresji
trzeba bylo go nie odpalac przed pomiarem my u brata w golfie jak sprawdzalismy to rano samochod byl jezdzony potem stal 4 godziny na mrozie i zrobilismy pomiar i wyszlo po 36 na kazdym