Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. serii juz dawno u mnie nie bylo byl mozna to powiedziec ze zdrowy afn heh odnosnie planow to wieksze turbo i jakis icek pewnie
  2. nadszedl czas i na mojego passata przebieg 435tys turbo i dwumas jeszcze od nowosci i ze wzgledu na te podzespoly lagodniej potraktowany potencjal w paliwie spory i turbina strasznie ogranicza wiec na wiosne trzeba bedzie modzic dalej oczywiscie program by Spanky ale roznica jest i jestem zadowolony <br /><br />
  3. ja zakladalem pompe od afn do ahu i wszystko pasowalo ale nie wiem zy 1z ma taka sama pompe o 1z...
  4. wejdzie tylko musisz sie liczyc ze straci auto na dynamice bo beda dluzsze przelozenia
  5. duzo roboty z tym? da sie samemu to zrobic czy lepiej zawiesc do boscha?
  6. a zamontowac cala pompe da sie? beda jakies efekty na plus?
  7. jest to turbo z rovera 2.0 sdi da to jakos zamontowac do golfa 3 1z?
  8. moja ma 435tys i tez sie z nia nic nie dzieje grama oleju nie bierze
  9. 0 460 414 992 koledzy pompa o tym numerze to tak zwana 11?
  10. moje AHU obecnie ma 435tys km sam zrobilem 130tys z wiekszych rzeczy zrobilem sprzeglo zalozylem od awx, pompe wtryskowa zalozona od afn i alternator i norma czyli zawieszenie reszta w tym dwumas, turbo i nawet amory ori nie bierze nawet grama oleju. nawet wtryski nie laly po 400tys
  11. juz 2 oferty masz w swoim watku
  12. padła pompa oleju znany problem poszukaj na forum
  13. icek to z alfy 164 2.0T z tego co pamietam
  14. przypominam ze w sklad samego rozrzadu wchodzi (pasek, napinacz i rolka) mowa o silniku ahu nigdzie nie pisalem o zadnej pompie wody ona nie jest napedzana rozrzadem i ja jej nie wymianiam oto ceny czesci kupionych u kolegi z forum : - pasek rozrządu Contitech 62 zł - napinacz paska Ina 96 zł - rolka prowadząca Ina 58 zł
  15. zeby kupic w takiej cenie w aso trzeba miec dobre znizki a malo kto je ma.... sam tez myslalem o ori rozrzadzie do mojego ale w aso krzykneli po znizkach 430zl gdzie w sklepie tez po znizkach na dobrych czesciach (pewnie tych samych co ori) kosztuje 200zl wiec roznica sporo.... wiec bardziej oplaca sie wymienic 2 zesatwy ze sklepu i spokoj na 120tys niz jeden ori i 90tys...
  16. w Twoim roczniku nie bylo chyba AHH wiec jesli turbina na dole to masz silnik AFN
  17. taki motostat jest najbardziej wiarygodny u mnie jest 7l srednio z 70tys km 30% miasto reszta trasy i autostrady styl mocno dynamiczny zanim nie zaczelem notowac wszytskiego dokladnie tez myslalem ze pali 5l
  18. maju dla mnie mozesz jezdzic 90km/h i niech Ci pali 3l rozchodzi sie o to ze przechwalasz sie spalaniem ze dales ognia i jechales 130km/h i Ci spalil 5l a prawda jest taka ze to normalne spalanie przy takiej predkosci :decayed:do tego jeszcze dane z komputera
  19. rzeczytwiście dales mu konkretnie po garach 130km/h ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- ogień byl
  20. a co Ci sie w tym patencie nie podoba ? wiesz wogole jak to dziala to ustrojstwo?---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- jak Ci sie nie podoba to odkrec sam wiatrak od wiscozy na 5 imbusow jest chyba z tego co pamietam ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- musze przyznac ze pomyslowy czlowiek z Ciebie speckom dawno tu nikogo nie bylo z takimi pomyslami:decayed:
  21. tam jest pasek nie lancuch ale to pewnie znajac ten silnik padl ktorys pompowtrysk...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.