Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. jesli chodzi o firme karambol to z tego co widzialem robia regeneracje na czesciach melletta jesli maja dobra wywazarke to regeneracja powinna byc ok
  2. niczym poprostu numeracja dla afn sie skonczyla i zmieniono na avg
  3. do jakiego samochodu i silnika ma byc ta skrzynia?
  4. ja u siebie tez mam wrzucone sprzeglo od awx i nie mialem sprezynek w tarczy... ile placiles za regeneracje ?? ja za nowe sprzeglo awx Luka placilem 420zl
  5. jesli szarpie Ci w korkach na skreconych kolach to raczej tarcza sprzegla sie skonczyla.... u mnie tez mialem takie objawy po wymianie samego sprzegla bez dwumasu teraz tego nie ma
  6. ja mam zestaw covala i polecam troche robie przy autach i zlego slowa nie powiem na nie
  7. ja kupilem swojego passata jak mial 309tys km i nie balem sie tego przebiegu obecnie mam ponad 420tys i jestem mega zadowolony jednie co zrobilem to sprzeglo przy 400tys i bylo jeszcze oryginalne dwumas byl dobry o dziwo jak na ten przebieg wiec zostal a tak to olej, filtry i paliwo i smigam nim po calej europie i wiem ze mnie na miejsce dowiezie tak samo wiem ze bedzie jezdzic u mnie az do zyletek
  8. mozesz powiedziec jakie sa plusy takiego zabiegu?
  9. Witam mam pytanie co może się stać gdy będziemy jeździć z odpięta przepływką?
  10. zapewne turbo zle zregenerowane
  11. korekcje to ogolna kondycja danego cylindra wtryski najpewniej i najlepiej sprawdzic u pompiarza dokładnie, wtryski można sprawdzić wyłącznie na stanowisku probierczym. A korekcje nawet nie świadczą o kondycji danego cylindra tylko o różnicach pomiędzy nimi. dokladnie
  12. korekcje to ogolna kondycja danego cylindra wtryski najpewniej i najlepiej sprawdzic u pompiarza
  13. najlepiej w serwisie ktory zajmuje sie wtryskami
  14. kat wtrysku napewno trzeba bedzie korygowac
  15. czyjnik ewentualnie cos z zegarami zrob test zegarow i zobacz jak chodza wskazowki
  16. a przejechales sie chociaz zeby nagrzac motor czy tylko grzales na postoju?
  17. dawka sie zmieni bedzie mniejsza
  18. ladny wynik mam nadzieje ze moj tez tyle wykreci u mnie obecnie 420tys :naughty:
  19. nie no przy 90km/h powinien w tych 6l sie miescic ja troche szybciej jezdze w trasie to nie wiem ile u mnie pali przy 90km/h w trasie...
  20. spalanie w normalnie u mnie tez tyle pali n75 do wymiany na 99%
  21. jak dla mnie te skrzynie padaja przez zmiane dwumasu na jednomas...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.