Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. u mojego brata w golfie przy tych mrozach tez padla chlodniczka oleju...
  2. dziura w tej gumie powoduje spadek mocy i dymienie na czarno ta gume kupisz tylko w ASO kosztuje cos kolo 100zl u mnie jak ona strzelila pojechalem do sklepu z ciagnikami i kupilem kawalek takiej rury o odpowiedniej srednicy zaplacilem 3zl i jezdze
  3. zle przeczytalem myslalem ze chodzi o n75 sprawdz numery tych n18 jesli beda sie zgadzac to bedzie pasowac i tyle
  4. nie bedzie pasowac bo w 1z napewno nie masz bialej glowki
  5. nie pasuje trzeba cos tam przerabiac mocowanie chyba
  6. Coś mi sie zdaje ze w AHU nie było jeszcze dwumasy. u mnie napewno jest dwumas bo sam widzialem wymianialem reszte sprzegla bo tarcza juz slaba byla przy 400tys
  7. moj pasek ma 420tys turbo i dwumas jeszcze od nowosci lecz pompa wtryskowa zaczyna juz powoli padac....
  8. przeciez chyba pompe mozna sprawdzic w jakims zakladzie boscha np za 100zl
  9. Koła dwumasowego nie mam - w moim AHu oryginalnie nie było koła dwumasowego ( przynajmniej tak wynika z numeru nadwozia). Myślicie że założenie by coś dało? zaloz skrzynie od 1z
  10. wtryski z avf? powodzenia a tak na powaznie to w avf masz pompowtryski i za ch..j tego nie zamontujesz w 1z
  11. moze masz zalozony jednomas zamiast dwumasy i temu te skrzynie tak szybko padaja
  12. nic sie nie stanie zeby to mialo rok stac to wtedy co innego
  13. bardzo mozliwe ale jesli ahu afn i awx maja ten sam dwumas to dlaczego avb ma inny ?
  14. jesli sie nie myle to kolo dwumasowe bedzie te samo co w afn ahu avb awx ajm atj jesli chce uzywane to zagadaj do uzytkownika aju on czasem ma takie rzeczy w dobrych cenach
  15. a mi sie dzis snilo ze widzilem dystrybutor i ON 6.80 zl
  16. roznia sie dolnym prostym
  17. grabson765 odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Taksówkarze i białostoczanie na tym śmigają. Ja mam złe doświadczenie, pompa wtryskowa w BMW 5 padła po zalaniu tego badziewia. Także ostrzegam innych. Nie lejcie tego goowna. ja tam smigalem na tym i nie narzekalem
  18. filip1001 bardzo mozliwe ze ja z dziewczyna wybiore sie na zlot do bukowiny tatrzanskiej juz planuje od dawna sie wybrac na jakis zlot ale tym razem chyba musi sie udac
  19. i ten watek należy podwiesić
  20. ostro to wychodzi jakies 14l
  21. zostaje chyba tylko albo uzywka albo aso... zamiennikow nie produkuja chyba
  22. bialystok orlen ON 5.45 tak samo jak w starym roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.