Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
:kox:
-
[ALL B5] Wahacze MAXIS
potwierdzam te DENCKERMANNY to nawet nowe stukaja 25tys to chyba maks co mozna na nich zrobic z tanszych moge polecic MAX GEAR czy jakos tak komplet kosztuje w granicach 500zl u mnie gora wytrzymala 60tys a dol i koncowki prawie 70tys
-
[B5 AFN] Awaria termostatu?
u mnie oryginalny termostat po 2.5 roku trzyma tylko 75 stopni fakt ze przez ten okres zrobilem prawie 100tys km.. jutro wymiana
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu na rozgrzanym.
tak ja mam u siebie tak zrobione zostawilem dwumas bo byl w miare dobry i zalozylem samo sprzeglo od awx i wszytsko smiga
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu na rozgrzanym.
ja bym zostawial komplet z dwumasem i zalozyl komplet od AWX bo jest tanszy ale kazdy robi jak uważa dwumas jesli jest dobry to ja bym zostawil ale to dopiero sie okaze po rozebraniu zapewne
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu na rozgrzanym.
sprzeglo do wymiany najprawdopodobniej tarcza. dwumas szarpie na zimnym silniku
-
Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
tez sie nabralem i jak zobaczylem 108 na 50 to mnie az zagotowalo
-
[B5 1Z] Drgania na wolnych obrotach do 1500obr/min - potrzebna burza mózgów :)
przyczyna drgan moga byc takze pogięte korbowody... mialem kiedys a3 w tdi i tam trzeslo buda na jalowym ze masakra i jak pojechalem do kumatych mechanikow co tuningują tdi mowili ze to moga byc wlasnie pogiete korbowody bo mieli wlasnie taki przypadek ze samochod nie pamietam jaki ale tdi tez trzeslo tak samo mocno buda silnik moc mial jechal jak wsciekly nawet po chipie tylko trzeslo buda po szukaniu przyczyny i rozebraniu okazalo sie ze 2 korbowody sa pogiete.[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:45_________________________________________________choc osobiscie mam kumpla ktory ma golfa 3 kombi z silnikiem aaz i tam odkąd pamietam trzesie buda ze piz*ziec ale on juz tak jezdzi i nic tym nie robi juz z 5 lat
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
u mnie na przyklad jezdzac krotkie trasy po autostardach 100-200km nie ma ubytkow ale jak za raz przegonie 1000km po autostradzie ubytek sie pojawi w obu przypadkach styl jazdy taki sam
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
sorry ale uklad w 1.9 ma 3.8l pojemnosci i mamy max wiec 5l to jest stanowczo za duzo... maksymalnie co mozemy zalac to 4 litry co i tak jest juz ponad max. 5.5l to zalewamy ale do 2.5 tdi... wiec jak dla mnie Twoj mechanik to najzwyklejszy paprok
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy- pytanie
kaliko44 dobrze mowi gorne wahacze najlepiej zmianiac parami
-
[B5 AHU] Szarpanie przy ruszaniu - tylko przy dłuższej jeździe po mieście
ja bym zalozyl zewstaw od awx 130KM jest tanszy
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
to jakiej firmy polecasz?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
spalanie identycne jak w moim AHU tylko koni 40 mniej....
-
[B5 AHU] Szarpanie przy ruszaniu - tylko przy dłuższej jeździe po mieście
mialem identyczny objaw wymienilem same sprzeglo ( tarcza, docisk i lozysko) dwumas zostal stary bo wydawal sie dobry i jak reka odjal moge godzinami jezdzic w korkach i nic nie szarpie
-
[B5 AHU] Duże spalanie
u Ciebie nie ma VTG wiec nie moze sie turbo zasyfic moze wtryski juz leja i temu zapach niedopalonego paliwa
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
powiedz mu ze zalozyl skrzynie od benzyny a Ty chcesz od diesla musi Ci wymienic nie ma bata a jak nie to wpier...l
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
to samo mialem napisac:) zeby nakrecic 150tys w rok to po 500km dziennie trzeba ganiac;)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
w twoim roczniku z tego co sie orientuje nie mozna sprawdzic przebiegu na kompie wiec tam zawsze sie bedzie przebieg zgadzal
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
to wyglada jak jakas skrzynia z przelozeniamy prawie jak w sdi...
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
80km/h to mam przy 2tys obrotow na 4 biegu chyba[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:48_________________________________________________jutro sprawdze dokladnie. ale na 135km/h przy 3tys to pewne
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
przy 90km/h mam chyba 2tys obrotow przy 3tys obrotow mam niecale 135km/h
-
[B5 AFN] Ciepły czy zimny stuka
ale z tego co wiem to sa chyba 2 czujniki ? jeden w tym króćcu przy glowicy a 2 to nie wiem zbytnio gdzie
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
1.9 TDI ARL 150 Km tylko LEON 1M i GOLF 4. Najmocniejszy seryjny 1.9 TDI byl IBIZA kod silnika BPX - 163 KM ARL siedzial jeszcze w borze, sharanie i bodajże toledo
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
tez mnie to ciekawi