Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
moc przeciez nie bierze sie z powietrza mi na serii przy dynamicznej jezdzie ale bez psychopaty pali 7l tylko ze u mnie 4 i 5 jest slaba niestety jak dobrze pojdzie w tym tygodniu zaloze wtryski od 110 i zobaczymy jak wtedy bedzie
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
czyli jakie masz spalanie ?
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
a furka jak teraz jezdzi ?
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
sam pisales ten program ? ze nie miales hamowanego auta
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
poczytaj tutaj w razie co moge Ci wyslac ten program http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28955.0
-
[B5 AFN] Pukająca szklanka
wiec moze do PD sa drozsze
-
[B5 AFN] Pukająca szklanka
zapomnialem dodac ze to bylo po znizkach bez znizek 21zl za szt a kupowane u znajomych w sklepie motoryzacyjnym dziwne bo znany forumowy co sprzedaje czesci spiewa se 60 pln za sztuke ina kto taki?
-
[B5 AFN] Pukająca szklanka
zapomnialem dodac ze to bylo po znizkach bez znizek 21zl za szt a kupowane u znajomych w sklepie motoryzacyjnym
-
[B5 AFN] Pukająca szklanka
komplet szklanek INA 144zl
-
Ceny paliwa marzec 2026
potwierdzam
-
[B6 AVB] Rozrząd AVB
mowia jedno a robia drugie....
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
nic nie szarpie, obroty tez nie faluja, jezdzi tak samo jak wczesniej moze jedynie z dolu lepiej sie zbiera, wiec skoro mowisz ze mozna zostawic tak jak jest i nic zlego sie nie stanie to pewnie tak zostawie kto jak kto ale Ty akurat znasz sie na rzeczy
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
jest gdzies na forum opisane jak to ustawic ?
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
a da sie Vagiem ustawic 2.8-3.0 ?? czy przez Vaga tylko mozna powrocic do ustawien fabrycznych ??
-
[B5 AFN] Uszczelka ? - zbiornik z płynem chłodniczym
sprawdz krociec ktory idzie od glowicy tam gdzie jest czujnik temperatury
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
witam mam pytanie odnosnie dawki paliwa mialem uszczelniana pompe wtryskowa i mialem miec delikatnie podniesiona dawke paliwa na 2.8 - 3.0 ale dzis podlanczajac VAGa sprawdzilem dawke i mam ustawiona na 2.2 i pytanie czy to nie jest za duzo ?? i czy cos moze sie stac z silnikiem i lepije powrocic do ustawien fabrycznych ?? zauwazylem jeszcze taka rzecz ze gdy włączę klime to dawka spada do 4.6- 4.8 to normalne zjawisko ?? pozdrawiam Grabson765 bez klimy Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/grabson765_47553.html z klima Grupy: n/a - http://vaglog.rtnet.pl/grabson765_47556.html
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
co z tego ze podales VIN skoro wiadomo ze nie ma histori serwisowej i podejrzewam ze wiedziales o tym dlatego tak chetnie go podales
-
[B5 1Z] Kolejny problem z napinaczem paska wieloklinowego
ja za febi zaplacilem 240zl :gwizdanie: wiec ten Twoj to raczej nie byl febi... :gwizdanie: znajomy tez kupil napinacz za 130zl i tez wytrzymal 10tys km u mnie febi juz 23tys i dalej idzie prosto
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
bo w awx mial tylko 5 biegow a w brd masz 6
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
wedlug mnie to nie ma sensu bo do takich statystyk kazdy musi byc 100% pewny przebiegu a tu tego nie ma i tak nie zaleznie od modelu przebiegi sa nie wieksze niz 250tys czasem zdaza sie jakies rodzynki ale to tylko czasem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/24504 Link do mojego passata na motostat
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
Oczywiście, nie wystarcza mocy przy dłuższym przełożeniu na 5 biegu. Mam bezpieczne oprogramowanie 136KM 285Nm. Stara skrzynia miała kod APL, a nowa była od 1.9PD, kodu nie pamiętam, ale ma wyraźnie dłuższe przełożenia. Robiłem sporo testów, przed i po wymianie skrzyni, bo do tematu przygotowywałem się dłuższy czas, robiłem sobie nawet tabelki na różnych stałych prędkościach obrotowych na różnych biegach jakie prędkości licznikowe są uzyskiwane przez auto[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 13:30:13_________________________________________________ Instalacja chipa u Rogala i dłuższej skrzyni biegów nastąpiła prawie w jednym czasie, więc mogę jedynie powiedzieć, że zużycie paliwa po modyfikacji oprogramowania na 136KM i wymianie skrzyni na dłuższą absolutnie nie spowodowało zwiększenia zużycia paliwa. A na 100% auto jest bez porównania dynamiczniej eksploatowane. Jest to nadal super-ekonomiczny samochód jak na gabaryty, masę czy osiągi. Pamiętajmy, że skrzynia jest oczywiście dłuższa bo od 1.9TDI PD (ale nie jakaś super-długa np. 2.5TDI bo to nie ta liga), a chip to tylko bezpieczne 136KM/285Nm. zmieniajac skrzynie zostawiles sprzeglo AFN ??
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
ja znam swoja historie i nic grubszego z silnikiem nie bylo robione poza uszczelka zaworow i miski oleju, ostatnio przy rozrzadzie wymienilem popychacze przy okazji, stare byly ok z wyjatkiem jednego.
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
zrobisz mi brakuje 7tys do tego przebiegu bez ruszania tego
-
Audi Alhambra
fajnie wyglada