Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. chodzilo mi o 1.9 tdi 131ps
  2. awx albo avf
  3. ja pewnie w sobote bede zmieniac
  4. ja zawsze jak zamawiam olej u dzika to biore odrazu filtry manna ale jesli jest taka potrzeba i kupuje w zwyklym sklepie to wtedy biore filtrona wedlug mnie sa ok
  5. 1 na 10 sie zdarzy ze bedzie trzymac serie
  6. czyli jutro trzeba bedzie kupic auto swiat dzis kupilem motor i tez byl artykul o audi :gwizdanie:
  7. moze masz jakies skany tego artykułu?
  8. Białystok orlen ON 5.02zl pierwszy raz tankowalem powyżej 5zl za litr.....
  9. a w a4 po lifcie klimatronik przy 100km/h pokazuje 93 km/h u mnie w passacie vag pokazuje przeklamanie 5km/h
  10. tylko po co takie kombinacje?? wylamujesz to co mowilem i alternator po chwili masz wyjety
  11. tak
  12. na poczatku zrob logi
  13. grabson765 odpowiedział(a) na knipex temat w 1.9TDI
    i tak jak koledzy mowia sprawdz sprzeglo na alternatorze bo u mnie bylo zatarte i tez skrzywilo ten napinacz ja kupilem febi za 240zl albo 200zl nie pamietam dokladnie. znajomy kupil za 130zl i wytrzymal 10tys...
  14. w wisko wylam 2 ząbki i wtedy ta 2 sruba wyjdzie bez problemu wszyscy tak robia
  15. dodaj ze chodzi o ON
  16. wczoraj białystok Orlen ON- 4.79zl
  17. wszytsko pieknie ladnie, niski przebieg a silnik po remoncie :gwizdanie:
  18. odnosnie pytania u mnie turbina ma przelatane 380tys i jeszcze nic nie bylo przy niej robione
  19. Zawieszenie firmy MG przejchane 50tys wymieniony jeden gorny przedni po 40tys i caly czas cisza koszt wahaczy razem z zbieznoscia 580zl wymiania w wlasnym zakresie jestem mile zaskoczony ta firma
  20. zagadaj do dzika on ma promocje na amorki KYB dobieze Ci odpowiednie i nastepnego dnia beda u Ciebie
  21. haha ja mam jeszcze ciekawiej ja jak jade i widze znajomych zatrzymuje sie zeby pogadac to kazdy zaglada przez szybe i patrzy na licznik i zdjecia robia jak widza 380tys
  22. albo to jakis odpadl poprodukcyjny ktory nie spelnial wymogow jakosciowych ewentualnie ktos wyniosi wachacze z serwisu i sprzedaje na lewo...
  23. Ci Twoje 2.5 tdi pali mniej niz moje 1.9 w passacie i u mnie 2 razy mniej mocy jestem pod wrazeniem....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.