Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. u mnie oryginalny pasek byl firmy gates
  2. gorne proponuje wymieniac parami, gdyz przy wymianie jednego uszkodzonego mozemy uszkodzic ten dobry i po jakims czasie takze i on bedzie do wymiany
  3. kazdy AFN posiada dwumasa[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________ musisz zmianic takze sprzeglo sprzeglo ktore idzie do dwumasa nie pasuje do jednomasowego kola zamachowego
  4. 373tys i jeszcze oryginaly...
  5. Byłeś kiedyś w Niemczech????? Tam więcej aut jak w Polsce ma hidy,tyle,że wszyscy prawidłowo ustawione. W T4 mam hidy prawie 3 lata,nikt mi jeszcze nie mrugnął długimi miałem kilka kontroli w Polsce i z 20 w Niemczech,mandatów za Zenony 0 :gwizdanie: Auto nie było nigdy bite i mam oryginalne klosze,a nie jakieś sonary,depo czy srepo... Zauważyłem,że zaczynają oślepiać innych gdy są brudne klosze,znacznie gorzej też się wtedy widzi.. W A4 mam ori ksenony i gdy lampy są brudne nawet spryski nie pomagają, zdarza się,że ktoś mrugnie mimo,że widzę gorzej jak w busie. Włożyłem też kiedyś hida do MKII,ale to już była pomyłka. Lampy miałem,mam i będę miał zawsze dobrze ustawione,przecież jak się kogoś oślepia,to na pewno nie widać dobrze jezdni. GILI dobrze mowi w belgi jezdzi masa samochodow z HIDami i jakos nikt sie ich nie czepia
  6. teraz sobie przypomnialem i potwierdzam ze jest tam wyciecie na kole zeby te srubki odkrecic
  7. dobrze ustawione Hidy w soczewkach nie oslepiaja co innego jak sa w zwyklych lampach bez soczewki. najgorsze sa stare graty gdzie lampy sa ustawione tak ze swiatlo ma za zadanie oswietlac czubki drzew
  8. ja ostatnio wymianilem u siebie w passacie uszczelke miski i wszytskie sruby dalo sie odkrecic bez demontowania skrzyni... wiecej problemu jest z wyjeciem pozniej tej miski.
  9. przy tym przebiegu w afn uszczelka pod glowica to chyba czesta przypadlosc 90 pod tym wzgledem jest wytrzymalsza b3 ladny przebieg
  10. to sie pochwal za ile kupiles ta igielke ?
  11. http://www.milanos.pl/vid-22944-Matura-to-bzdura.html kozaki [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 13:21_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-22859-Zabezpiecz-swoja-pyte.html
  12. wzrokowo nie sprawdzisz stanu paska cos slabo wierze w ten przebieg i raczej dla sweitego spokoju bym wymienil
  13. ten zaworek steruje praca turbiny... mialem takie samo cykanie w audi 80 tdi wlasnie z tego zaworka tylko on u mnie nawet chwile cykal po wylaczeniu silnika
  14. podejrzewam ze nie ale akurat mi ten hak czasem sie przydaje wiec zostaje Wiem ze rozmiar maly ale na zywo nie wygladaja az tak male moze z czasem zawedruja wieksze
  15. jako ze zaszły małe zmiany, a miałem chwile czasu to pstryknąłem kilka fotek to sie pochwale zmiany: - Alusy 15 z nowymi oponami ( wiem zaraz bedzie ze male ale moze kiedys zawitaja wieksze ale na chwile obecna sporo jezdze a cenie komfort) - zmienione lampy przednie na soczewkowe firmy depo + xenon d2s obecnie 4300k ( spryskow jeszcze nie ma ale pracuje nad tym ) i ze zmian zewnetrznych planuje jeszcze przyciemnic wszytskie szyby oprocz przedniej i to bedzie na tyle na chwile obecna planuje zajac sie wnetrzem bo bieda straszna i ewentualnie jakis delikatny chip i co wy na to ??
  16. ja mam zestaw covala i jestem zadowolony robilem nimi zawieszenie, rozrzad, klocki jednym slowem wszytsko przy aucie i jestem zadowolony nic sie nie gnie ani nie lamie nawet z pomoca rurki :gwizdanie:
  17. to po co wymianiles jak nic nie szumialo?
  18. ja bym kupil caly napinacz.... ja ostatnio wymienialem rozrzad i za ten napinacz kompletny firmy febi zaplacilem 240zl po znizkach... firmy INA jest tanszy ale akurat nie mieli na stanie. da sie go wymienic bez rozbierania przodu.
  19. o widze znajome auto wlasciciel dbal o nie jak malo kto, wiec dobrze kupiles auto doinwestowane jak malo ktore jedyny minus tego samochodu to brak klimy.... udalo sie przezyc lato ?
  20. w belgi tylko 500euro
  21. jak blekitna to mozliwe ze to ropa zimowa
  22. Orlen Bialystok ON 4.25
  23. on mowil o MS a nie ORI wiec 30tys raczej jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.