Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL B5] Jaki pasek klinowy?
u mnie oryginalny pasek byl firmy gates
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
gorne proponuje wymieniac parami, gdyz przy wymianie jednego uszkodzonego mozemy uszkodzic ten dobry i po jakims czasie takze i on bedzie do wymiany
-
[B5 AHU] Czy Silnik AHU posiada dwumas?
kazdy AFN posiada dwumasa[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________ musisz zmianic takze sprzeglo sprzeglo ktore idzie do dwumasa nie pasuje do jednomasowego kola zamachowego
-
[ALL] Żywotność amortyzatorów.
373tys i jeszcze oryginaly...
-
[ALL] HID-kwestie prawne
Byłeś kiedyś w Niemczech????? Tam więcej aut jak w Polsce ma hidy,tyle,że wszyscy prawidłowo ustawione. W T4 mam hidy prawie 3 lata,nikt mi jeszcze nie mrugnął długimi miałem kilka kontroli w Polsce i z 20 w Niemczech,mandatów za Zenony 0 :gwizdanie: Auto nie było nigdy bite i mam oryginalne klosze,a nie jakieś sonary,depo czy srepo... Zauważyłem,że zaczynają oślepiać innych gdy są brudne klosze,znacznie gorzej też się wtedy widzi.. W A4 mam ori ksenony i gdy lampy są brudne nawet spryski nie pomagają, zdarza się,że ktoś mrugnie mimo,że widzę gorzej jak w busie. Włożyłem też kiedyś hida do MKII,ale to już była pomyłka. Lampy miałem,mam i będę miał zawsze dobrze ustawione,przecież jak się kogoś oślepia,to na pewno nie widać dobrze jezdni. GILI dobrze mowi w belgi jezdzi masa samochodow z HIDami i jakos nikt sie ich nie czepia
-
[B5 AHH] Wyciek z miski olejowej
teraz sobie przypomnialem i potwierdzam ze jest tam wyciecie na kole zeby te srubki odkrecic
-
[ALL] HID-kwestie prawne
dobrze ustawione Hidy w soczewkach nie oslepiaja co innego jak sa w zwyklych lampach bez soczewki. najgorsze sa stare graty gdzie lampy sa ustawione tak ze swiatlo ma za zadanie oswietlac czubki drzew
-
[B5 AHH] Wyciek z miski olejowej
ja ostatnio wymianilem u siebie w passacie uszczelke miski i wszytskie sruby dalo sie odkrecic bez demontowania skrzyni... wiecej problemu jest z wyjeciem pozniej tej miski.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
przy tym przebiegu w afn uszczelka pod glowica to chyba czesta przypadlosc 90 pod tym wzgledem jest wytrzymalsza b3 ladny przebieg
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
to sie pochwal za ile kupiles ta igielke ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-22944-Matura-to-bzdura.html kozaki [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 13:21_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-22859-Zabezpiecz-swoja-pyte.html
-
W co zainwestować 15 000 zł ?
w dopalacze
-
[B6 AYM] Jakie mam kupić amortyzatory do b6 avant
kupuj firmy monroe
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
wzrokowo nie sprawdzisz stanu paska cos slabo wierze w ten przebieg i raczej dla sweitego spokoju bym wymienil
-
[B5 AHU] Cykanie w silniku
ten zaworek steruje praca turbiny... mialem takie samo cykanie w audi 80 tdi wlasnie z tego zaworka tylko on u mnie nawet chwile cykal po wylaczeniu silnika
-
[INNE] Moj passat B5 TDI:)
podejrzewam ze nie ale akurat mi ten hak czasem sie przydaje wiec zostaje Wiem ze rozmiar maly ale na zywo nie wygladaja az tak male moze z czasem zawedruja wieksze
-
[INNE] Moj passat B5 TDI:)
jako ze zaszły małe zmiany, a miałem chwile czasu to pstryknąłem kilka fotek to sie pochwale zmiany: - Alusy 15 z nowymi oponami ( wiem zaraz bedzie ze male ale moze kiedys zawitaja wieksze ale na chwile obecna sporo jezdze a cenie komfort) - zmienione lampy przednie na soczewkowe firmy depo + xenon d2s obecnie 4300k ( spryskow jeszcze nie ma ale pracuje nad tym ) i ze zmian zewnetrznych planuje jeszcze przyciemnic wszytskie szyby oprocz przedniej i to bedzie na tyle na chwile obecna planuje zajac sie wnetrzem bo bieda straszna i ewentualnie jakis delikatny chip i co wy na to ??
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
ja mam zestaw covala i jestem zadowolony robilem nimi zawieszenie, rozrzad, klocki jednym slowem wszytsko przy aucie i jestem zadowolony nic sie nie gnie ani nie lamie nawet z pomoca rurki :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szum z prawej z przodu
to po co wymianiles jak nic nie szumialo?
-
[B5 1Z] Krzywa rolka napinacza paska wielorowkowego alternatora
ja bym kupil caly napinacz.... ja ostatnio wymienialem rozrzad i za ten napinacz kompletny firmy febi zaplacilem 240zl po znizkach... firmy INA jest tanszy ale akurat nie mieli na stanie. da sie go wymienic bez rozbierania przodu.
-
[B5 AHU] Audi A4
o widze znajome auto wlasciciel dbal o nie jak malo kto, wiec dobrze kupiles auto doinwestowane jak malo ktore jedyny minus tego samochodu to brak klimy.... udalo sie przezyc lato ?
-
[ALL] Kolory oleju napędowego
w belgi tylko 500euro
-
[ALL] Kolory oleju napędowego
jak blekitna to mozliwe ze to ropa zimowa
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Bialystok ON 4.25
-
[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?
on mowil o MS a nie ORI wiec 30tys raczej jest ok