Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. nie wiem jak jest w benzynie ale u mnie w ON to zalezy czy tankuje w polsce czy za granica i tak: w polsce 4 litry idzie wlac a pozniej juz strasznie powoli trzeba w lac i juz czekac sie nie chce za granica osttanio wlalem 6l i dalej moglem wlewac ale ale juz mialem rowna kwote i dalej nie chcialem w polsce On strasznie sie pieni a za granica nie tak wiec wiecej idzie wlac tylko czemu tak jest ? zeby nie bylo OT u mnie spalanie ostatnio 7.5L na 100km jazda po miescie (bruksela wiec w korkach troche sie stoi) i klima 50%
  2. 3 miesiace i bedziesz mial wszystko do wymiany....
  3. ja bym nawet sobie glowy tym nie zawracal bo i tak tej reklamacji nie uwzglednia
  4. albo poduszki albo tarcza sprzegla juz na wykonczeniu....
  5. Dokladnie §23 1b StVO http://www.verkehrsportal.de/stvo/stvo_23.php Bußgeldkatalog 247 Mandat w wysokosci 75 € + ok 25€ koszty administracyjne + 4pkt Als Führer eines Kraftfahrzeugs verbotswidrig ein technisches Gerät zur Feststellung von Verkehrsüberwachungsmaßnahmen betrieben oder betriebsbereit mitgeführt StVO § 23 Abs. 1b, § 49 Abs. 1 Nr. 22 czyli dostajesz 100euro tylko? bez konfiskaty urzadzenia?
  6. sprawdz gumowe zaczepu tlumika, zapewne po tylu latach beda do wymiany mozesz mi podac link do aukcji na allegro do tego P. Gruchota tez mysle nad wstawieniem czegos takiego zamiast kata i przy okazji nowej plecionki
  7. w arabi ropa po 0.06euro kurw... za 15zl do pelna zatankuje
  8. Jak Ciebie złapią zagranicą z tym antyradarem (a mają dużo lepsze i łatwiejsze sposoby na to) to chciałbym zobaczyć Twoją minę - zrób wtedy proszę zdjęcie samego siebie, bo może to być dość interesujące :kox: co grozi za antyradar np w niemczech?
  9. Jest taki klubowicz - nazywa się TOM77 - dobiera części lepiej niż inżynierowie Audi Polecam wiem ze jest TOM77 kilka razy bralem od niego czesci tylko nie mialem czasu czekac na paczke... dzien wczesniej przed trasa wymianialem olej i wtedy zobaczylem ze oslona byla peknieta i musialem ja jeszcze tego samego dnia naprawic takze wiesz....
  10. ktos ogarniety moze odpowiedziec w tym temacie ?? tez zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem...
  11. i jak tam filmik?? :gwizdanie:
  12. a mi dali jelopy osttanio za mala chyba od starszego passata... a ze mialem trase 1500km do przejechania to musialem jakos zalozyc ta mniejsza
  13. pewnie ma nadzieje ze jego jeszcze nie zalapalo
  14. a ja 300zl
  15. ja trzy stówki na niemcow na bet-at-home jaki byl kurs w STS?
  16. urugwaj tez zagral slabo... dobrze gral tylko po stracie bramki i do momentu wyrownania pozniej urugwajczycy poprostu przestali biegac... kontra jeden wybiega do przodu i lipa musi sie zatrzymac bo nikogo nie ma i jeszcze kompletnie nie potrafia grac w powietrzu... ogolnie dobry meczyk holandia zagrala na swoim poziomie
  17. ten link to 2003r a wtedy w polsce silnik nie byl czescia wymienna jak jest teraz
  18. spokojnie niech holandia najpierw wygra z urugwajem :gwizdanie:
  19. dzis mecz urugwaj- holandia jak typujecie? ja jestem za urugwajem
  20. niestety nikt ich nie zatrzyma...
  21. dokładnie holendrzy zaczęli w końcu grać tak jak to zrobią hiszpanie w semifinale hiszpanie dzis pokazali co potrafia nie maja wogole pomyslu na gre szczerze mowiac to nie zasluzyli na wygrana... z niemcami nie maja szans niestety
  22. beda karne...
  23. hiszpania nie ma najmniejszych szans z niemcami.. jak oni nie potrafia wygrac z paragwajem nawet... nie maja zadnego pomyslu na gre... zapewne wtopilem poraz kolejny pieniedze stawiajac na nich
  24. ja licze i postawilem kase na niemcow...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.