Treść opublikowana przez grabson765
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
zgadzam się 100% z Malikiem
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
wahacze firmy MG przejechane 40tys cos mi tlucze w prawym kole kupilem znowu caly komplet zawieszenia za 600zl bo myslalem ze juz pewnie znowu wszytsko do wymiany bedzie zajezdzam dzis na szarpaki a tam wychodzi jeden wahacz gorny tylny jestem kur.... mega happy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ile litrow ma zbiornik w b7? 63 litry chyba tak przynajmniej pisalo na jakies stronie co kiedys czytalem aczkolwiek jak ostatnio tankowalem do pelna zdalo mi sie ze weszlo wiecej ale nie pamietam dokladnie to bylo troche czasu temu a nieczesto zdarza mi sie lac do pellna wedlug Twojego spalania i zasiegu wychodz 71l :gwizdanie: a tak z ciekawosci jaka masz predkosc przy 3tys obrotow na 5 biegu?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ile litrow ma zbiornik w b7?
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
ZM napisal ze 15w40 sie nadaje do VP nic nie pisal ze taki olej jest dobry do PD bo tam musi byc norma 505.01 a 15w40 jej nie spelnia osobiscie bym zmianil na 10w40 u autora watku
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi ostatnio tylko po miescie (bruksela) wychodzi spalanie 8l i to tak klima 30% ale co sie dziwic jak wczoraj po miescie zrobilem 60km i zajelo mi to 4.5 h
-
[ALL] Ocena stanu koła zamachowego AWX
tak
-
[ALL B5] Wahacze
nie podejda napewno bo sie roznia swozniamy chyba ale napewno nie beda pasowac
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja bym powiedzial ze masz normalne wyniki
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
w moim drugim autku zawsze po zalaniu świeżego oleju i odpaleniu silnika olej był przejrzysty, ale oczywiście to tylko na chwilkę, jak tylko przejedziesz kilka km olej robi się czarny jak smoła, to normalka w diesel'ach. A tak na marginesie, ja jeszcze nie wymieniałem w swojej audi oleju, ani nie zaglądałem pod auto, ale z tego co piszecie to trzeba ściągać całą osłonę silnika żeby dostać się do korka spustowego?? nie ma tam jakiejś mniejszej osłonki tylko pod korkiem?? u mnie poprzedni wlasciciel zrobil taki patent ze w oslonie wycial dziure na korek spustowy
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
ja wymieniam klasycznie bo robie to sam
-
[B5 1Z] Wymiana rozrządu
nie pisze 1Z tylko pisze TDI 90km a taki silnik tez jest na pompowtryskach
-
[B5 1Z] Wymiana rozrządu
ten zestaw z aukcji nie pasuje do 1Z na aukcji jest zestaw rozrzadu silnikow majacych pompowtryski
-
[B5 1Z] Wyciek płynu chłodzącego
sprawdz ten krociec
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
no to niezle sie zapowiada
-
[ALL B5] Zmiana skrzyni na 6 stopniowa manualna w audi b5
kupiles 1.6 i zdziowiony ze krotkie biegi to zaloz sobie skrzynie od diesla wtedy bedziesz mial przy 6tys obrotow na 5 biegu kolo 300km/h masz taka skrzynie bo masz c**jowy motor i dluzszej skrzyni nie pociagnie to proste... skrzynie masz dostosowana do silnika zeby mial jakies przyzwoite osiagi co myslisz ze w BMW sa dluzsze skrzyni w 1.6?
-
[ALL B5] Zmiana skrzyni na 6 stopniowa manualna w audi b5
nie.... szukaj jakies dlugiej 5 moze od 1.8T jest dluzsza?
-
Strefa Śmiechu
- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
a gdzie zaglada heh?- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
ja zostaje- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
to moze jakas liste zrobic i umiescic w pierwszym poscie ?- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
mam passata ale to chyba nie problem? wazny numer rejestracyjny tak?- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
tez chetnie bym przygarna taka karte- [B5 AJM] Pasek rozrządu
niemcy zazwyczaj nie wmianiaja pompy wody... u mnie w passacie siedzi jeszcze z pierwszego montazu sprawdzalem w ASO nigdy nie byla wymianiana w wujaszka passacie FL takze od nowosci nie wymiania a rozrzad byl 2 razy robiony takze sprawdzane w ASO- [ALL B7] Wymiana rozrządu
- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie