Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL] czy pasuje skrzynia???
bedzie pasowac ale auto straci na dynamice poniewaz w 110 skrzynia jest dluzsza ja bym zakladal dluzsza zawsze autko bedzie mozna kiedys z chipować i dynamika powroci i przy wyzszych predkosciach bedziesz mial nizsze obroty
-
Ceny paliwa marzec 2026
stacje przy autostradach francja total ON 1.45euro belgia total ON 1.46euro
-
Giełda Utrecht ktoś sie wybiera na przyszły tydzień ?
nie moge sie doczekac
-
Giełda Utrecht ktoś sie wybiera na przyszły tydzień ?
dobry cyrk tam musi byc
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
prawda tankowalem na aralu za 1.19
-
[B5 AHU] Dwumas z AWX do AHU
a czemu chcesz zakladac dwumasa?
-
[B5 AHU] Wymiana przegubu
nie trzeba demontowac wahaczy, przegub wyjdzie bez tego
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dobry wynik u mnie po miescie wiecej pali....
-
[ALL] kompresja - 1.9 TDI
według mnie trochę mało..... ale odgrzaliście kotleta :> spojrzalem tylko na ostatio date
-
Ceny paliwa marzec 2026
o kur.... [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:47_________________________________________________ja wczoraj tankowalem w Luksemburgu po 1.19 euro taniej jak w polsce
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
od klubowicza nie zawsze znaczy dobrze bo na forum sa rozni ludzie...
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
duzo km zorbiles wciagu pol roku? wedlug mnie troche duzo sie popsulo
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a skad wiesz czy jego nie bedzie mial 400tys? Według niektórych to chyba wszystkie samochody które wyjeżdżają z salonu mają już kręcony licznik... nie przesadzajmy, że każdy jest kręcony i kombinowany... i zapewne u Ciebie na liczniku jest 180tys? prawda? [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:37_________________________________________________moj passat bedzie u mnie pewnie az juz z niego tylko zyletki zostana bo jak przyjdzie mi go sprzedac za 2 lata i bedzie na budziku 500tys to kto to ode mnie kupi ? zostaje jeszcze opcja zeby skrecic na 180tys przyjedzie fachowiec jeden z drugim zobaczy wnetrze powie zadbane nic nie powycierane tapicerka czysta, silnik ma moc przebieg wyglada na realny bierzem
-
[ALL] kompresja - 1.9 TDI
wedlug mnie troche malo.....
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a skad wiesz czy jego nie bedzie mial 400tys?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
tylko wtryski mało na pocztaek wystarczy a pozniej zobaczymy
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
tak kazdy mowi a pozniej i tak kupuje te 180... [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 23:37_________________________________________________ przynajmniej jeden potrafi sie przyznać ja u siebie obecnie 326tys i też litre sobie wypije na 10tys więc wszystko w normie słabiutko Panowie :gwizdanie: u mnie obecnie 386tys za 2 tygodnie przekrocze 390tys i juz nie moge sie doczekac kiedy cykne fote na 400tys i passat jak narazie caly w oryginale procz wahaczy oczywiscie bo juz powoli 2 zestaw pakuje.... nie dlugo bedzie trzeba sie sprzeglem zajac bo juz szarpie w korkach a lato idzie oleju na 6tys km dolalem 300ml i mam max czyli nie jest zle dodam ze planuje zmianic wtryski i program zrobic
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
- [INNE] Nasza Policja
moja okolica- Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
ja i tak tankuje zawsze na orlenie :>- Ceny paliwa marzec 2026
jechalem w poniedzialek i tankowalem na orlenie z swiebodzinie ON po 5.09 dalej do swiecka ceny w granicach 5.05 oczywiscie ON- Strefa Śmiechu
http://www.wikary.pl/?957[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 22:30_________________________________________________http://www.wikary.pl/?241- [B5 AHU] Czasem dostaje muła nawet w trakcie jazdy...
wchodzi w tryb awaryjny najlepije zrob logi zapewne jakis problem z cisnieniem doladowania- [B5 AFN] Jaki to jest pasek?
wyglada na pasek od klimy- [B5 1Z] Proszę o analizę logów
winny niedoladowania bedzie pewnie n75 u sobie mialem prawie identyczny log011 i po wymianie n75 doladowanie wrocilo do normy - [INNE] Nasza Policja