Treść opublikowana przez grabson765
-
[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z
mnie zastanawia ze masz audi z 92r a tam nastawnich uchodzi za nierozbieralny.... wiec jak Ty go tam wyczysciles? bym w nastawniku szukal problemu
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
ale wiesz jak z ta gwarancja jest :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zerwanie paska wieloklinowego, przyczyna...napinacz??
sprzegielko alternatora do wymiany raczej, od tego pochodzi ten rdzawy nalot mialem to u siebie
-
Zabiorą się za liczniki ?
i co to da ze bedzie sie wpisywac przebieg przy przegladzie?? jak wtedy ludzie przed przegladem beda jechac cofnac licznik i dalej bedzie wychodzic 10tkm rocznie :> i do tego jeszcze udokumentowane
-
[ALL B5] Czy do końca zimy wytrzyma??
wedlug Ciebie wachacze firmy MG ktore sa u mnie to gowno? komplet kosztuje 530zl.. przejechalem 47tys przy 40tys padl jeden gorny wachacz... zly wynik?? wedlug mnie poprawny montaz to podstawa sukcesu
-
[B5 AHU] Objawy uszkodzonej turbiny
przepływka wydaje sie oki natomist turbo przeladowywuje i wyglada mi to na n75
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
55 dni, 18 godz. 16 min 08 Lipiec 2008, 10:53
-
[B5 AHU] Objawy uszkodzonej turbiny
Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:50_________________________________________________zaznaczylem strzalka gdzie znajduje sie n75
-
[B5 AHU] Objawy uszkodzonej turbiny
Podmień z n18 w AHU sie nie da... tak mozna zrobic tylko w AFN :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Objawy uszkodzonej turbiny
da sie go wymienic bez kanalu. znajduje sie z lewej strony oslony rozrzadu moze znajde jakas fote zaraz gdzie on jest
-
[B5 AHU] Objawy uszkodzonej turbiny
kolega ma AHU a tam turbina jest bez zmiennej geometri wiec co Ty tam chcesz czyscic? :gwizdanie: ja bym podmienil N75 i zobaczyl co wtedy bedzie sie dzialo
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
nagraj moze jakis filmik zeby posluchac tego terkotania bo tak to nic Ci nikt nie powie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
w miescie 4.5litra ta juz to widze :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Wymiana wałków
wedlug mnie powinnes kupic oryginalne walki ewentualnie po regeneracji u swiatka bo te zamienniki dlugo nie pociagna.... ale mam nadzieje ze sie myle
-
[ALL B5] Zgasł i nie zapala b5 2,5 tdi 150 KM
tak sie konczy jezdzenie jak ma sie pusto w baku...
-
[ALL B5] PADŁ SILNIK
dawno rozrzad wymieniales?
-
[B6 AWX] Wytrzymałość sprzęgła
u mnie w AHU sprzeglo przejechalo 375tys.... :gwizdanie: ale na wiosne trzeba bedzie zastanowic sie nad wymiana
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No fakt , ma LPG Ale raczej Jej a nie Jemu racja
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Pełny bak to raczej 60 litrów 14.8 , miałem 1.6 i palił 10 l/100 km obojętnie czy w lecie czy w zimie , w trasie trochę mniej tj. ok 8 l/100 km jemu chodzilo chyba o bak gazu a nie benzyny :gwizdanie: i takie spalanie gazu chyba jest ok
-
[ALL] Różnica pomiędzy B6 131PS, a B7 115PS
i chyba turbina a takze pompowtryskami
-
Wasze niunie i mrozy
glupoty piszesz z tym zmniejszaniem zywotnosci swiec.... i musashi tez to ladnie kiedys wyjasnil zapytaj musashiego. powie ci to samo. ida dalej.... kazde wlaczenie zaplonu zmniejsza zywotnosc swiec?
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
na pierwszy montaz ida amorki Monroe Przemo myślę że Sachs też robi na 1 montaż, aktualnie np do B7 ze sport zawiechą masz Monroe ale przy seryjnym zawiasie chyba możesz różnie trafić. Dla mnie najlepsze będą amorki Sachsa choć są zdecydowanie od innych droższe, póżniej Kayaba Bilstein i Monroe. U siebie jak będę miał potrzebę wymiany - włożę Kayaba bo chyba mają najlepszy stosunek cena/jakość. a ja jak bede mial potrzebe to zapodam monroe tez wedlug mnie tez dobry stosunek jakosc /cena
-
[B7 BLB] Niedogrzany silnik zimą
taki urok diesla
-
Wasze niunie i mrozy
glupoty piszesz z tym zmniejszaniem zywotnosci swiec.... i musashi tez to ladnie kiedys wyjasnil
-
[B5 AHU] Czy sprzęgło z Audi 80 1.9 TDI 1Z pasuje do 1.9 TDI AHU?
kolega napisal ze ma cale kompletne sprzeglo razem z kolem zamachowym a taki zestaw bedzie pasowac