Treść opublikowana przez grabson765
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
te 350tys to chyba X 2 :naughty:
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
cos tu chyba nie tak??- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
:decayed: po remoncie czy jak? Strasznie malo, choc tez mam AHU z 202k km :gwizdanie: czasami lepiej zeby niektorzy zyli w nieswiadomosci bo jak odkryja prawde to moga zawalu dostac- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
4l na 100km :decayed: i pewnie klima 100% :naughty:- Koniec z akcyzą na samochody :)
jesli to bylo kiedy urzad celny naliczal akcyze z umowy to nie masz sie czym chwalic- Młodzi kierowcy, a wypadki
ktorego? się rozumie ... ograniczeń prędkości i niemal wyłącznie poza miastem, w terenie zabudowanym trzymam się limitów (no w miarę) nie wliczając swojego miasta stan konta 0 pkt. prawidlowo- [ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
116 i 115 w B5 to ten sam silnik :gwizdanie:- Młodzi kierowcy, a wypadki
ktorego?- [ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
ja przebiegu jestem pewny 365tys samochod do 300tys serwisowany w ASO w Belgi sprawdzalem ksiazke w aso i wszytsko sie zgadza i wymianiane byly klocki tarcze plyny filtry rozrzady jakies inne pierdoly ale amorkow nie bylo. na fakturach z aso ktorych mam mase takze nie ma wiec wychodzi ze mam jeszcze chyba oryginaly co ciekawe na przegladzie w belgi przed sprowadzeniem do kraju wszytskie amory mialy 66%, na przegladzie w kraju takze 66% po roku czasu na kolejnym przegladzie na tej samej maszynie po przebiegu 40tys bylo cos 63% takze nie jest zle amory nic nie ciekna ani nic nie buja. ale warto dodac ze pewnie z 80% przbiegu zrobione jest na trasie w tym po autostradach i samochod nie widzial wiekszych kol niz 15.- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
pierwsza rzecz to nie masz co sie bac:wink4: a druga to kazdy diesel z tego rocznika biedzie miec taki przebieg jak nie wiekszy- [B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
Jaką przeróbkę??? Jak juz to wsadź pompę od AHH po tej przerobce bedzie mial wlasnie taka pompe jak ma AHH- [B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
a co mozesz powiedziec o amorkach Monroe?- Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
belka jest w B5 a w b6/b7 przód i tył wahacze w B5 to wiem ze jest belka myslalem we w b6 jest tak samo a jednak nie- Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
napisz do TOM77 albo dzika oni napewno pomoga i jeszcze podadza w jakich cena maja- Strefa Śmiechu
<ctx0075> co napisałeś w pytaniu o surowiec strategiczny importowany do polski? <masak> ropa. Ewentualnie gaz <ctx0075> k**wa :-( myślisz że zaliczy banany? <masak> LOL!!- Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
w B6 w tego co wiem z tylu masz belke skretna czyli jak cos takie 2 tuleje gumowe do wymiany jedna z prawej druga z lewej strony. nie jest drogie w naprawie- [ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
3 miesiace i bedziesz mial wszystko do wymiany.... To mnie pocieszyłeś ...... W A3 jeździłem dwa lata na 225/45R17 zawias Ambition i zero luzów przez ten okres. wiesz nic nie jest regula moze u Ciebie pozyje dluzej napisalem swoje doswiadczenie z 2 samochodami Passat B5 i audi 80 i oba przy sprowadzeniu sawieszenie zero luzow a po 3 miechach caly przod byl do wymiany i to bylo na kolach 15 cali... a Ty bedziesz miec 18 ale jesli masz maly przebieg to mozliwe ze pochodzi dluzej u mnie oba mialy w granicach po 300tys km i to bylo na oryginamlnym zawieszeniu zrobione- [B5 AFN] Szybkie pytanie o docisk
wiesz jesli sie da zalozyc jednomas i sprzeglo z 1z do afn to da sie takze zalozyc dwumas i sprzeglo od afn do 1z to chyba logiczne bo skrzynie i silniki w obu sa identyczne roznia sie tylko calym zespolem sprzegla... pytanie tylko po co wkladac dwumas tam gdzie go nie ma skoro wszyscy chca go wypier....- [ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
tez jestem ciekawy ale marnie to widze choc pismo z kancelari daje jakas nadzieje plusem napewno jest to ze wahacze montowal warsztat smochodowy 3maj kciuki [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 21:33_________________________________________________To napisze cos moze odnosnie tematu wytrzymalosci zawieszenia u mnie w passacie b5 wymienilem caly komplet zawieszenia z przodu firmy MG (nie mam pojecia co to za firma ) mam obecnie przejechane na nim 35tys km i tak prawe kolo juz stuka a lewe cisza wiec ogolnie jestem zadowolony bo cala opercaja wyniosla razem z ustawieniem zbieznosci 580zl po wakacjach kupuje znowu zestaw za 500zl i wymienie to co bedzie do wymiany a co dobre zostawie bo po co wymianiac to co jest dobre a plus tego mam taki ze sobie sam to wymienie- [B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
do awx nie wsadzisz sprzegla od avf bo jest wieksze no chyba ze odrazu zmienisz skrzynie na 6 biegowa od avf- [B5 AFN] Szybkie pytanie o docisk
1Z zawsze mial jednomas i poczatkowe AHU tez chyba... afn zawsze mial dwumas- [B5 AFN] Szybkie pytanie o docisk
jestes pewny?? mi sie zdaje ze afn i 1Z maja inne sprzegla...- [B5 AWT] Wymiana trykającego przegubu, na jaki?
patrz lobro albo spidan to jest to samo co oryginal- [B5 AFN] Pytanie sprzęgło i dwumas czy moze cos innego?
wazna najlepiej oryginaly albo dobrej firmy bo zdarza sie ze nowe tanie poduszki sa gorsze od wyrobionych oryginalow - Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI