Treść opublikowana przez grabson765
-
Pomoc. Potrzebny rachunek z lawety
pampuch1 i co udalo sie zarejestrowac auto ?
-
Audi a3 150km?
dobrze sadzisz :>
-
[B5 AFN] 1.9 tdi 110 km przy jakich obrotach ....
jak nie bedziesz jezdzic z obrotami ponizej 2tys tonie powinny sie zapiec... na rozgrzanym silniku jezdzij w przedziale 2-3 tys obrotow i bedzie ok
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja takze polecam kolege Marcina Fachowiec pierwsza klasa
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie, zamula czasami.
w takie mrozy, gdy jeszcze masz wlaczone ogrzewanie i krotkie odcinki takie spalanie jest normalne
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nie mozliwe chyba ze nie iwesz gdzie jest max na podzialce
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
- [B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
tak- [B6 AWX] Stan oleju na bagnecie
kolega piotrek98igo ma silnik AJM zobacz jego filmik w podpisie- [B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
ale w sumie tez bym sie wystraszyl jakbym zobaczy 6tys na dieslowym obrotomierzu- Przekladka Anglika
w a4 b6 tez nie trzeba chyba- [B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
dolicz 14zl przesylka i wyjdzie 39 :gwizdanie: czyli taniej wychodzi w serwisie. 5l petrygo czy innego wynalazku kosztuje 50zl co najmniej a w serwisie 1.5l 37zl (czyli mamy 3l) wiec gdzie tu szukacie oszczednosci?- [B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
nie mogles miec 6tys max moglo byc 5tys- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
witam ja od 4 miesiacy jezdze na zawieszeniu firmy MG zalozylem caly komplet lacznie z koncowkami i lacznikami. przejechalem 15tys i cisza na przegladzie wszytsko sztywne. komplet kosztowal mnie 530zl + 50zl zbieznosc wachacze wymienilem bez problemu sam a drogi u nas chyba sa jedne z najgorszych w polsce- [B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
ja tez wymianielm ten krociec kupilem jakis zamiennik za 12zl bo potrzebowalem na szybko i przy wymianie okazalo sie ze tam gdzie wchodzi czujnik temperatury jest gdzies o jeden milimetr wiekszy luz niz w oryginalnym, i po wlozeniu czyjnika poprostu z niego kapalo dalem jakas dodatkowa uszczelke pod ten czujnik i puki co wszytsko dziala tylko ze czasem czujnik temperatury wariuje ale przynajmniej juz nie cieknie :> ale polecam oryginal bo z tego co sie orintowalem kosztuje 50zl- [B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
podniesie ale bez odciągnięcia pasa przedniego wentylatory Ci na to nie pozwolą dlatego najlepiej wymianiac ja razem z rozrzadem... skrzynie biegow tez dobrze by bylo poluzowac bo jesli podnosimy silnik o te 10cm to sila rzeczy skrzynia tez musi sie opuscic w dol. Mocno Ci cieknie z tej uszczelki?- Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
Zwłaszcza jazda po Antwerpii i Brukseli wymaga dobrych umiejętności i dużego refleksu z tym sie takze zgadzam tez mam duzo kolezanke kierowcow ale jakos cieazko mi wskazac zebym z ktoras pewnie sie czuj jadac jako pasazer- [B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
ja tez mam do wymiany uszczelke pod miska ale bede z tym czekac az bede wymieniac rozrzad albo zawieszenie bo wtedy jest lepszy dostem a tak to sporo roboty- Pomoc. Potrzebny rachunek z lawety
a po co Ci rachunek?? mowisz ze sam sobie przywiozles i tyle- [B6 AWX] Sprzęgło od SKODA FABIA VRS DO AUDI A4
nie bedzie pasowac.- [ALL] Jaką turbinę ma AFF - Ze zmienną geometrią czy bez?
nie ma- Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/512384/Translator- Który zestaw kluczy polecacie ?
ja wlasnie korzystam w takiego zestawu i jestem bardzo zadowolony- [B5 AFN] Ocena wtrysków i kompresji
kompresji to ja tu nie widze nigdzie korekcje wtryskow masz ok- [B5 AHH] Silnik długo się grzeje
u mnie 90 stopni na zegarach lapie po przejchaniu 4-5km z tym ze ja zawsze wylanczam ogrzewnie rano - [B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE