Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
ladna furka widzialem na zywo felgi piekne
-
[ALL B7] Wycena samochodu
allegro..
-
Mały potworek
to samo chcialem powiedziel fajna furka
-
xxx
ladna furka spodobalo mi sie te podszybie on nowszego modelu i oslona filtra powitrza bede musial tak zrobic u siebie i podobnie bedzie takze z interkulerem
-
[B5 AJM] Po wymianie głowicy
patrze niezla sumke zostawiles u mechanika....
-
[ALL B6] Rozrząd 2.5TDI proszę o podpowiedz
polecam kolege TOM77 jeden rozrzad kupilem u niego i jestem zadowolony
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie przy tym samym stylu jazdy oba silniki takie same ahu tylko jeden to passat bez klimy pali 6.5 srednio a audi a4 srednio 6l z klima....
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
zaszkodzic nie powinien wkoncu to stare tdi na pompie na wszytskim pojedzie nie to co nowe tdi....
-
Koszmar strażaka
po tym co przeczytalem toja swoja wymianie bo mojej wazna uplynela 2004roku :>
-
[B5 AHU] Drgania podczas gaszenia
Sam już nie wiem troche poczytałem o AHU i do tej pory byłem przekonany że jest w nim koło dwumasowe. Dodam że autko mam 98r. z tym silnikiem. Jest czy nie jest? powinnes juz miec... tylko pierwsze ahu z97 nie mialy dwumasa
-
[B5 AFF] Jak sprawdzić czy mam 90 KM?
o ile dobrze sie orientuje to silnik aff to jest to samo co 90km tylko ze ma elektroniczny ogranicznik mocy ktory oczywiscie mozna zdjac moj kolega tez ma aff 75km a chodzi jak 90
-
[B6 AVF] Plamy pod autkiem po postoju. Skąd ten wyciek?
tak ma byc jak jezdzisz w upalne dni na klimie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów. Silnik traci moc.
zacnij jezdzic dynamicznie przjedz jakas dluzsza trase z butem w podlodze to pomoze dla Twojego turbo ktorego bym nie wyjmowal bo pewnie okaze sie ze jest cyste a winna jest przeplywka... mialem tak samo w afn tutaj masz link: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow-t79040.0.html wedlug mnie u Ciebie bedzie podobnie podmiej przeplywke na jakas sprawna i wtedy zrob logi
-
[B5 AHU] Drgania podczas gaszenia
na 99% poduszki pod silnikiem... mam to samo sprawdz w jakim sa stanie bo u mnie leci z nich olej
-
[ALL B5] Niejasności co do typu silnika
masz ahu w 97r juz nie bylo 1z chyba..
-
[ALL B6] Rozrząd , co myślicie o tym ?
takze polecam kolege sam kupowalem u niego rozrzad wszytsko szybko i sprawnie rozrzad dostalem juz na nastepny dzien i ceny tez fajne
-
[B6 AYM] Objawy padającej turbiny
tez raczej obstawiam n75 bo jest problem z stabilizacja doladowania przeplywke tez chyba warto przeczyscic bo tnie dawke w calym zakresie. korekcje piekne
-
[B5 AHU] Wyciek z miski olejowej
pewnie ze zrobic 80funtow co to jest 2 dni roboty ? czy moze jeden i spokojna glowa
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
madre slowa [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:53_________________________________________________ no to ladnie latane ale ktos mial kasy na wache pewnie jakis prezes
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
przeciez uciety przewod od czujnika cisnienia lub poziomu oleju od razu da sygnal bledu - czerwony komunikat, jeszcze przed uruchomieniem silnika nie ma innej mozliwosci. podobny efekt da zwarcie przewodu do masy. to nie sa proste czujniki wlacz-wylacz, tylko czujniki polprzewodnikowe, w pelni diagnozowalne. mylisz sie to byla stara audi 80 b4 92r tdi bez komputera pokladowaego, kiedys sobie tak sie patrzylem pod maska i widze jakis kabelek lata sobie i mysle ze to tak nie moze byc zaraz przyszedl wujek i patrzymy od czego to moze byc wkoncu wlaczylem zaplon a wujaszek dotknal tym kabelkiem do silnika i zapalila sie kontrolka oleju ktora wczesniej sie nie zapalala... znalezlismy gdze ma byc zamontowana podlaczylismy tak jka nalezy i od tamtej pory zawsze po wlaczeniu zaplonu sie pokazywala...
-
[ALL] Ciąg dalszy z cyklu "kilka pytań do znawców"
1. 1.4tdi .2.5tdi jest na zwyklej pompie ktora to lubi padac 2. pompowtryski 3. tak
-
[B5 AKN] Na hamowni wyszło 20PS mniej niż w serii
ale trzeba dodac ze starsze 2.5 tdi zadko kiedy trzymaja serie....
-
[B5 AHU] Wiatrak klimatyzacji pracuje na max obrotach
tak to jego wina :gwizdanie: dzieki tak myslalem ze to jego wina ale wolalem sie upewnic :wink4:a jeszcze jedno pytanie czy moze cos zlego sie dziac przez te maksymalne obroty wiatraka na wolnych ??
-
[B5 AHU] Wiatrak klimatyzacji pracuje na max obrotach
czy to normalne w a4 99r klimatronik ze jak samochod jest na luzie albo jedzie z mala predkoscia 10km/h to wtedy sie wiatrak kreci na max obrotach czyli strasznie wyje?? przy wiekszej predkosci juz tego nie ma wiatrak sie kreci ale tak normalnie i nie halasuje. wydaje mi sie ze to normalne zwazywszy na ta temperature. dodam ze mamdo wymiany czujnik temperatury plynu chlodzacego. moze to jego wina?
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
na b6 sie nie znam ale wydaje mi sie to dziwne ze takiej kontrolki nie ma w takim samochodzie