Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. grabson765 odpowiedział(a) na Bieniek temat w Inne marki
    to samo chcialem powiedziel fajna furka
  2. xxx

    grabson765 odpowiedział(a) na blade13 temat w Inne marki
    ladna furka spodobalo mi sie te podszybie on nowszego modelu i oslona filtra powitrza bede musial tak zrobic u siebie i podobnie bedzie takze z interkulerem
  3. patrze niezla sumke zostawiles u mechanika....
  4. polecam kolege TOM77 jeden rozrzad kupilem u niego i jestem zadowolony
  5. u mnie przy tym samym stylu jazdy oba silniki takie same ahu tylko jeden to passat bez klimy pali 6.5 srednio a audi a4 srednio 6l z klima....
  6. zaszkodzic nie powinien wkoncu to stare tdi na pompie na wszytskim pojedzie nie to co nowe tdi....
  7. po tym co przeczytalem toja swoja wymianie bo mojej wazna uplynela 2004roku :>
  8. Sam już nie wiem troche poczytałem o AHU i do tej pory byłem przekonany że jest w nim koło dwumasowe. Dodam że autko mam 98r. z tym silnikiem. Jest czy nie jest? powinnes juz miec... tylko pierwsze ahu z97 nie mialy dwumasa
  9. o ile dobrze sie orientuje to silnik aff to jest to samo co 90km tylko ze ma elektroniczny ogranicznik mocy ktory oczywiscie mozna zdjac moj kolega tez ma aff 75km a chodzi jak 90
  10. tak ma byc jak jezdzisz w upalne dni na klimie
  11. zacnij jezdzic dynamicznie przjedz jakas dluzsza trase z butem w podlodze to pomoze dla Twojego turbo ktorego bym nie wyjmowal bo pewnie okaze sie ze jest cyste a winna jest przeplywka... mialem tak samo w afn tutaj masz link: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow-t79040.0.html wedlug mnie u Ciebie bedzie podobnie podmiej przeplywke na jakas sprawna i wtedy zrob logi
  12. na 99% poduszki pod silnikiem... mam to samo sprawdz w jakim sa stanie bo u mnie leci z nich olej
  13. masz ahu w 97r juz nie bylo 1z chyba..
  14. takze polecam kolege sam kupowalem u niego rozrzad wszytsko szybko i sprawnie rozrzad dostalem juz na nastepny dzien i ceny tez fajne
  15. tez raczej obstawiam n75 bo jest problem z stabilizacja doladowania przeplywke tez chyba warto przeczyscic bo tnie dawke w calym zakresie. korekcje piekne
  16. pewnie ze zrobic 80funtow co to jest 2 dni roboty ? czy moze jeden i spokojna glowa
  17. madre slowa [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:53_________________________________________________ no to ladnie latane ale ktos mial kasy na wache pewnie jakis prezes
  18. przeciez uciety przewod od czujnika cisnienia lub poziomu oleju od razu da sygnal bledu - czerwony komunikat, jeszcze przed uruchomieniem silnika nie ma innej mozliwosci. podobny efekt da zwarcie przewodu do masy. to nie sa proste czujniki wlacz-wylacz, tylko czujniki polprzewodnikowe, w pelni diagnozowalne. mylisz sie to byla stara audi 80 b4 92r tdi bez komputera pokladowaego, kiedys sobie tak sie patrzylem pod maska i widze jakis kabelek lata sobie i mysle ze to tak nie moze byc zaraz przyszedl wujek i patrzymy od czego to moze byc wkoncu wlaczylem zaplon a wujaszek dotknal tym kabelkiem do silnika i zapalila sie kontrolka oleju ktora wczesniej sie nie zapalala... znalezlismy gdze ma byc zamontowana podlaczylismy tak jka nalezy i od tamtej pory zawsze po wlaczeniu zaplonu sie pokazywala...
  19. 1. 1.4tdi .2.5tdi jest na zwyklej pompie ktora to lubi padac 2. pompowtryski 3. tak
  20. ale trzeba dodac ze starsze 2.5 tdi zadko kiedy trzymaja serie....
  21. tak to jego wina :gwizdanie: dzieki tak myslalem ze to jego wina ale wolalem sie upewnic :wink4:a jeszcze jedno pytanie czy moze cos zlego sie dziac przez te maksymalne obroty wiatraka na wolnych ??
  22. czy to normalne w a4 99r klimatronik ze jak samochod jest na luzie albo jedzie z mala predkoscia 10km/h to wtedy sie wiatrak kreci na max obrotach czyli strasznie wyje?? przy wiekszej predkosci juz tego nie ma wiatrak sie kreci ale tak normalnie i nie halasuje. wydaje mi sie ze to normalne zwazywszy na ta temperature. dodam ze mamdo wymiany czujnik temperatury plynu chlodzacego. moze to jego wina?
  23. na b6 sie nie znam ale wydaje mi sie to dziwne ze takiej kontrolki nie ma w takim samochodzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.