Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. pytaj Jaro4444 on przerabial ajm do granic 200KM napewno Ci fachowo odpowie
  2. powiem tak 5l petrygo kosztuje 50zl z tego co pamietam a g12 plus plus w VW 1.5l 37zl w Skodzie 1l 25zl. wiec czy to tak duzo wydac 10zl wiecej i kupic cos co powinno byc w Twoim samochodzie ?? gdzie wy ludzie szukacie oszczednosci......
  3. czujnik temperatury masz do wymiany
  4. grabson765 odpowiedział(a) na Artemis temat w 1.9TDI
    napisz do uzytkownika: Dudi75 on robil tak u siebie i spytaj o koszty
  5. wedlug mnie na samym turbo sie nie skonczy po wymianie bedzie nadal dymic... ale poczekamy zobaczymy
  6. grabson765 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale jak mozna byc tak naiwnym.....
  7. mozesz lac. JA robie tak samo tylko ze u mnie wymiana oleju co 3miesiace srednio
  8. u mnie w 1.9 na pompie wchodzi 6l 1.9 pompowtryski chyba 7.5l a u Ciebie pewnie tez tyle ja bym na Twoim miejscu kupil jeszcze jeden pojemnik 1.5l
  9. ten AYM to jest chyba prawie to samo co AFB i chyba podejdzie caly osprzet od Twojego silnika nie wiem jak z komputerem ale chyba powinien stary pasowac. ale ten AYM tez posiada problemy z wycierajacymi sie walkami wiec nie uniknione ze i po przekladce problem sie nie powtorzy jeszcze jak ten silnik nie bedzie z pewnego zrodla... ogolnie jesli przekladka silnika na inne 2.5tdi to na takie z oznaczeniem zaczynajacym sie na B... ale wtedy silnik musi byc z calym osprzetem bo z AFB nie bedzie pasowac
  10. grabson765 odpowiedział(a) na Sajper temat w 1.9TDI
    troche wieksze
  11. grabson765 odpowiedział(a) na Sajper temat w 1.9TDI
    Dokładnie jest to silnik AHH - dziś sprawdzałem ..a i owszem mozna... A może widzieć jak się do tego dobrać? Mam Vag'a sprawdzic cisnienie doladowania turbiny i dawki paliwa jak masz chipa to sa zwiekszone
  12. grabson765 odpowiedział(a) na Sajper temat w 1.9TDI
    mial silnik ahh czyli 90km ale turbo ma te samo co 110 ze zmienna geometria lopatek tylko slabsze wtryuski itemu ma 90km posiada pompe 11 co za tym idzie jest to silni, bardziej podatny na tuning niz 110
  13. grabson765 odpowiedział(a) na Sajper temat w 1.9TDI
    w 1z nie bylo zmiennej geometri lopatek turbiny. po czym poznajesz ze masz ze zmianna ?? moze masz jakiegos chipa wstawionego albo Twpj kolega ma zajezdzonego 1z i stad ta roznica
  14. zalezy czy wlasciciel chce cos modzic w przyszlosci i jaki styl jazdy preferuje zeby w niedlugim czasie nie trzeba bylo turbana stol wyjmowac
  15. ja bym przy 240tys wymienil
  16. zdziwilbys sie moj kolega ma taki motor i to chodzi prawie jak 90ps takze bez tragedi jest
  17. ahh i ahu maja nowszy komputer chyba
  18. Dlatego też warto mieć antyradar, bo to dobra rzecz, a kierowca co dziwne jeździ ostrożniej (to udowodnione) tylko ze dobry antyradar troche duzo zlotowek kosztuje
  19. moze i w 2.0 ten dym z korka i bagnetu jest normalny ale w 1.9tdi takiego czegos nie widzialem
  20. ja powiem tak do mojej bylej audi 80 1z lalem wszystko bio, zwykly ON, ON z bialorusi, opal, i verve i na kazdym paliwie moc mial taka sama spalanie takie same i zapalal tak samo ale jeszcze raz mowie to byl 1z
  21. chlapanie z korka kazdy ma ale chodzi o ten dym ktory wychodzi jak sie korek odkreci to nie jest normalne... obstawiam ze uszczelka pod glowica bedzie raczej podjedz gdzie niech Ci jeszcze sprawdza kompresje w silniku[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 18:35_________________________________________________a propo rury wydechowej to rozumiem ze w zimie dymi po odpalenie a;e przy takich tempereaturach jakie teraz sa ie powinno dymic i to nie jest taki dym jak u Ciebie u Ciebie ewidentnie wyglada na spalany plyn chlodzacy raczej obstawiam najgorsze
  22. a ja bede na torze Spa Francorchamps 30.08 wiadomo komu kibicowac po wiadomosci ze wystapi Schumachera bilety podrozaly i niemcy jak szaloni wykupuja wszytsko
  23. nie ciekawie to wyglada jak dla mnie chmura z korka wychodzi niezla z bagnetu tez dymi takiego czegos jesczenie widzialem sprawdz uszczelke pod glowica
  24. W pierwszym wątku jest napisane, że właśnie takie kolega założył Również przychylam się, że jest gdzieś problem ze smarowaniem. Przy pierwszej naprawie został usunięty skutek awarii, a nie przyczyna byc moze zle mnie zrozumiales chodzilo mi o to ze tylko oryginalne walki sa dobre ewentualnie regeneracja oryginalow u swiatka(zachwalaja) reszta zamiennikow w tym FEBI sa do niczego....
  25. pierwsza rzecz to walki febi... walki oryginalne albo regenerowane inne poprostu sa wykonane ze slabego materialu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.