Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AJM] Wymiana chłodnicy oleju
pytaj Jaro4444 on przerabial ajm do granic 200KM napewno Ci fachowo odpowie
-
[B5 AFN] Płyn do chłodnicy
powiem tak 5l petrygo kosztuje 50zl z tego co pamietam a g12 plus plus w VW 1.5l 37zl w Skodzie 1l 25zl. wiec czy to tak duzo wydac 10zl wiecej i kupic cos co powinno byc w Twoim samochodzie ?? gdzie wy ludzie szukacie oszczednosci......
-
[B5 AHU] Po wymianie termostatu wskaźnik temperatury spada do 60 stopni
czujnik temperatury masz do wymiany
-
[B5 AFN] Zmiana silnika
napisz do uzytkownika: Dudi75 on robil tak u siebie i spytaj o koszty
-
[B7 BPW] Siwy dym z rury (film) - odma, turbo, silnik ? (+ rozwiązanie)
wedlug mnie na samym turbo sie nie skonczy po wymianie bedzie nadal dymic... ale poczekamy zobaczymy
-
Jednego oszusta mniej
ale jak mozna byc tak naiwnym.....
-
[ALL B5] Termin przydatności oleju
mozesz lac. JA robie tak samo tylko ze u mnie wymiana oleju co 3miesiace srednio
-
[B7 BLB] Wymiana płynu chłodniczego
u mnie w 1.9 na pompie wchodzi 6l 1.9 pompowtryski chyba 7.5l a u Ciebie pewnie tez tyle ja bym na Twoim miejscu kupil jeszcze jeden pojemnik 1.5l
-
[B5 AFB] Wałki rozrządu do wymiany - jaka przyczyna ?
ten AYM to jest chyba prawie to samo co AFB i chyba podejdzie caly osprzet od Twojego silnika nie wiem jak z komputerem ale chyba powinien stary pasowac. ale ten AYM tez posiada problemy z wycierajacymi sie walkami wiec nie uniknione ze i po przekladce problem sie nie powtorzy jeszcze jak ten silnik nie bedzie z pewnego zrodla... ogolnie jesli przekladka silnika na inne 2.5tdi to na takie z oznaczeniem zaczynajacym sie na B... ale wtedy silnik musi byc z calym osprzetem bo z AFB nie bedzie pasowac
-
[B5 1Z] Pytanie o turbinę
troche wieksze
-
[B5 1Z] Pytanie o turbinę
Dokładnie jest to silnik AHH - dziś sprawdzałem ..a i owszem mozna... A może widzieć jak się do tego dobrać? Mam Vag'a sprawdzic cisnienie doladowania turbiny i dawki paliwa jak masz chipa to sa zwiekszone
-
[B5 1Z] Pytanie o turbinę
mial silnik ahh czyli 90km ale turbo ma te samo co 110 ze zmienna geometria lopatek tylko slabsze wtryuski itemu ma 90km posiada pompe 11 co za tym idzie jest to silni, bardziej podatny na tuning niz 110
-
[B5 1Z] Pytanie o turbinę
w 1z nie bylo zmiennej geometri lopatek turbiny. po czym poznajesz ze masz ze zmianna ?? moze masz jakiegos chipa wstawionego albo Twpj kolega ma zajezdzonego 1z i stad ta roznica
-
[B5 1Z] Swap silnika z 1Z na AHU lub AHH
zalezy czy wlasciciel chce cos modzic w przyszlosci i jaki styl jazdy preferuje zeby w niedlugim czasie nie trzeba bylo turbana stol wyjmowac
-
[B7 BKE] Wymiana rozrządu
ja bym przy 240tys wymienil
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
zdziwilbys sie moj kolega ma taki motor i to chodzi prawie jak 90ps takze bez tragedi jest
-
[B5 1Z] Swap silnika z 1Z na AHU lub AHH
ahh i ahu maja nowszy komputer chyba
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
Dlatego też warto mieć antyradar, bo to dobra rzecz, a kierowca co dziwne jeździ ostrożniej (to udowodnione) tylko ze dobry antyradar troche duzo zlotowek kosztuje
-
[B7 BPW] Siwy dym z rury (film) - odma, turbo, silnik ? (+ rozwiązanie)
moze i w 2.0 ten dym z korka i bagnetu jest normalny ale w 1.9tdi takiego czegos nie widzialem
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
ja powiem tak do mojej bylej audi 80 1z lalem wszystko bio, zwykly ON, ON z bialorusi, opal, i verve i na kazdym paliwie moc mial taka sama spalanie takie same i zapalal tak samo ale jeszcze raz mowie to byl 1z
-
[B7 BPW] Siwy dym z rury (film) - odma, turbo, silnik ? (+ rozwiązanie)
chlapanie z korka kazdy ma ale chodzi o ten dym ktory wychodzi jak sie korek odkreci to nie jest normalne... obstawiam ze uszczelka pod glowica bedzie raczej podjedz gdzie niech Ci jeszcze sprawdza kompresje w silniku[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 18:35_________________________________________________a propo rury wydechowej to rozumiem ze w zimie dymi po odpalenie a;e przy takich tempereaturach jakie teraz sa ie powinno dymic i to nie jest taki dym jak u Ciebie u Ciebie ewidentnie wyglada na spalany plyn chlodzacy raczej obstawiam najgorsze
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ja bede na torze Spa Francorchamps 30.08 wiadomo komu kibicowac po wiadomosci ze wystapi Schumachera bilety podrozaly i niemcy jak szaloni wykupuja wszytsko
-
[B7 BPW] Siwy dym z rury (film) - odma, turbo, silnik ? (+ rozwiązanie)
nie ciekawie to wyglada jak dla mnie chmura z korka wychodzi niezla z bagnetu tez dymi takiego czegos jesczenie widzialem sprawdz uszczelke pod glowica
-
[B5 AFB] Wałki rozrządu do wymiany - jaka przyczyna ?
W pierwszym wątku jest napisane, że właśnie takie kolega założył Również przychylam się, że jest gdzieś problem ze smarowaniem. Przy pierwszej naprawie został usunięty skutek awarii, a nie przyczyna byc moze zle mnie zrozumiales chodzilo mi o to ze tylko oryginalne walki sa dobre ewentualnie regeneracja oryginalow u swiatka(zachwalaja) reszta zamiennikow w tym FEBI sa do niczego....
-
[B5 AFB] Wałki rozrządu do wymiany - jaka przyczyna ?
pierwsza rzecz to walki febi... walki oryginalne albo regenerowane inne poprostu sa wykonane ze slabego materialu.