Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AFN] Gdy silnik jest ciepły, rozrusznik nie kręci się
ten sposob pomaga
-
[ALL] co to za silnik 2.5 TDI R5 -> VW TOUAREG ?
tez jestem ciekawy. z tego co mi sie wydaje jest to chyba ta sama jednostka co byla montowana w transporterze, kontynuacja slynnego AELa??
-
Który zestaw kluczy polecacie ?
Myślę, że rączka na tych grzechotkach rozpuści Ci się szybciej niż myślisz ja mam podobny zestaw kluczy tej firmy i zlego slowa nie dam powiedziec... natomiast te z pierwszego linku zajezdzaja mi chinszczyzna... tylko ze ja za swoj zestaw zaplacilem 200zł. jeszcze nie widzialem klucza firmy coval polamanego albo pogietego. Polecam ta firme
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
masz falujace obroty ale to pewnie wina pompowtryskow jedna pompka odstaje troche od reszty. mozesz zanmiescic grupe 023 statyczna, ale tutaj niech sie wypowiedzia madrzejszi... kat synchronizacji wzorcowy przeplywka ok turbo ok termostat tez ok
-
Konto studenckie w którym banku najlepiej i najtaniej ????
Jeżeli miałeś włączony serwis SMS (czyli powiadomienie o każdej tranzakcji na telefon), średnie saldo rachunku poniżej 100zł i kartę do konta VISA Electron z zsercem to się wszystko zgadza. 5zł płaciłeś za SMSy 5zł za prowadzenie konta przy task niskim średnim saldzie 1zł oddawałeś charytatywnie na budowę polskiego sztucznego serca. racja teraz w PKO BP mam to samo tylko ze bez SMSow i place tylko 1zl Konto w PKO BP wychodzi taniej teoretycznie tak, ale wszystko załatwiasz przez internet lub telefon bez wychodzenia z domu. Mam tam konto i jest naprawdę ok. Zabezpieczenie konta masz kartą kodów. w PKO BP tez wszytsko zalatwisz przez internet kiedys bylo tak ze tylko w inteligo mozna bylo robic przelewy w internecie a w PKO BP wszytsko trzeba bylo robic w banku. Teraz PKO BP oferuje to samo co inteligo a nawet wiecej. Np w Inteligo nie zrobisz przelewu na zagraniczne konto w Euro a w PKO BP jest to mozliwe. Inteligo bylo dobrze jakies 2 lata temu gdzie w zwyklym PKO BP nie bylo mozliwosci robienia przelewow w internecie. Teraz to sie zmienilo i wedlug mnie lepiej miec konto w PKO BP bo daje wiecej niz same inteligo. Choc nie powiem w Inteligo podobala mi sie usluga SMS nawet za te 5zl
-
Konto studenckie w którym banku najlepiej i najtaniej ????
Konto w PKO BP wychodzi taniej
-
Konto studenckie w którym banku najlepiej i najtaniej ????
ja mam konto studenckie w PKO BP miesiecznie place 1zł dostepnosc bankomatow, placowek ogromna do tego wszytskie przelewy mozna dokonywac w internecie. do tego kredyty studenckie ktore udziela tylko PKO BP Polecam wczesniej mialem konto w inteligo i tam miesiacznie placilem 11zł nie wiem moze teraz cos sie zmianilo ale jesli Intelgio a PKO BP to ten sam bank to lepiej zalozyc jest w PKO bo Inteligo to wszytskie transakcje realizuje sie tylko w internecie natomiat w banku juz nic z tym kontem nie zrobisz. Dlatego polecam PKO BP
-
Sprowadzone audi a4 musze opłacac??
Fure to ja mam gdzie postawic. Tylko boje sie pozniej zebym nie dostal kary jakiejs. POniewaz w papierach jest zapisane kiedy bralem tablice zjazdowe. I to mnie martwi. tablice nie maja nic do tego mogles przeciez sobie kupic tablice zeby jezdzic po niemczech a po nowym roku sobie przywiozles ja na lawecie do polski
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
zapytaj kolege na gg napewno Ci odpowie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dostaniesz
-
[B5 AVG] Wolne nagrzewanie się silnika w mieście
jak sie kupuje powypadkowy samochod to nie ma co sie dziwic ze rdzewieje w bezwypadkowym audi nie ma prawa byc rdzy
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
a nie lepiej paski firmy conti?
-
[ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
nie trzeba robic geometri. walic jeszcze moga gumy na amortyzatorze...
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
bardzo dobry wynik
-
Skradzione kola
na allegro tych felg napewno nie znjadzie one juz maja kupca zanim jeszcze nie zostana skradzione...
-
Skradzione kola
mnie tez to spotkalo zaje*ali mi oryginalne alusy z a4 z nowymi oponami :wallbash: teraz u mnie na parkingu z 22 na 23 pazdziernika zaj*bali tez alusy dla sasiada z renault laguny :wallbash: ale [przynajmniej byla kultura bloczki podstawione... nie wiem co to sie porobila zlodizejstwo totalne do tego jeszcze dla kumpla ze stancji zagarneli caly samochod... a tak to felgi to jest normalka tutaj kradna nawet 14 stalowki.....
-
[B5 AHU] Logi do sprawdzenia
termostat ok turbo ok przeplywka tez powinna byc ok zrob 008 dynamiczne ogolnie wzrost spalania jest przez nizsze temperatury jazda na niedogrzanym silniku po miesce uzywanie ogrzewania co takze wychladza silnik i komputeraz podaje wiecej paliwa i stad wzrost ja tez zauwazylem wzrost spalania tylko ze u mnie czyjnik temperatury mam uszkodzony i tak sie zastanawiam czy on moze miec wplyw na spalania??
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
normalnie jest wszytsko ok jak sie rozpogodzi pojde jeszcze raz wszytsko dokladnie sprawdze. bede zmianial niedlugo olej to wymianie jeszcze raz filtr powietrza moze jakis trefny sie trafil(Mann)
-
[B5 AHU] Brak ciepłego powietrza-błędy climatronica/vaga
bledy mialem te same co Ty
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
czyszczenie raczej pewnie tez nic nie da?? ten od kolegi bedzie dobry? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_nowy_przeplywomierz_bosch_19_tdi_pewny_250zl_promocja-t89446.0.html[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 20:59_________________________________________________witam poraz kolejny zakupilem nowa przeplywke i zamontowalem w samochodzie ale jednak w logach widac ze jest poprawa ale jednak nadal dawki sa ciete w wyzszych obrotach... filtr powietrza ma przejechane 2tys kilometrow. nizej zamieszczam logi po zmianie przeplywki. i teraz pytanie czym teraz sie zajac zeby te dawki nie byly ciete ?? ja juz nie mam pomyslow...
-
Strefa Śmiechu
bylo i top calkiem niedawno:wink4:
-
[B5 AHU] AHU nie jedzie, zerknijcie na logi.
podmien n75 bo to pewnie jego wina
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
z tego co widac to korekcje i termostat ok zrob jeszcze BS i dynamiczne
-
[B5 AHU] Brak ciepłego powietrza-błędy climatronica/vaga
najpierw bym sprawdzil panel klimatyzacji bo one czaem lubia swirowac... rok temu przed zima tez walczylem z brakiem ogrzewania i nawiewu na szybe i nogi na pierwszy ognien poszly silniczki okazaly sie sprawne i droga eliminacji skonczylo sie na paneleu po wymianie wszystko wrocilo do normy jesli masz mozliwosc to najlepiej najpierw podmienic panel i zobaczyc czy cos sie zmiani a dopiero pozniej zabrac sie za silniczki troche jest gimnastyki zeby je wyciagnac :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
ok dzieki to najpierw wydluze ten zawor i zrobie podmianke n75[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 11:01_________________________________________________tak wiec winnym za niedoladowanie okazal sie n75 zostal wymianiony na nowy. i szczerze powiem nie odczulem zadnej roznicy w mocy po za tym ze w logach wyglada dobrze. zawor upustowy wydluzylem o 2 obroty i wygkada dobrze choc pewny nie jestem czy wczesniej skrocilem o 2 czy 2.5 (teraz sie zastanawiam po co wogole to ruszalem :wallbash: ) ale ja to chyba zawsze musze po najwiekszej linni oporu... Chyba teraz doladowanie wyglada dobrze ?? widac ze przeplywka jednak nie domaga i tnie dawki w gornych partiach obrotow?? czy zle widze? oto obecne logi co myslisz spanky ??