Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozrząd , co myślicie o tym ?


dorota1

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jakim cudem to może kosztować 400 zł :gwizdanie: ja bym odpuścił. Strzeli Ci rozrząd i wyjdą Ci bokiem takie oszczędności. Takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ludzi już od niego kupiło i sobie chwalą

napisz PW do niego

a tu link do jego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7kkm ma do wymiany, chyba nie zdązy nakręcić do 26.VII :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozrząd zgłoś się do kolegi z forum: TOM77

takze polecam kolege sam kupowalem u niego rozrzad wszytsko szybko i sprawnie rozrzad dostalem juz na nastepny dzien :) i ceny tez fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozrząd zgłoś się do kolegi z forum: TOM77

takze polecam kolege sam kupowalem u niego rozrzad wszytsko szybko i sprawnie rozrzad dostalem juz na nastepny dzien :) i ceny tez fajne

no ba. Ja tez mam od niego i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiadomo od zawsze ze ASO zdziera,wiec cena takich czesci tam moze byc 2 razy drozsza...

nie no nie moge czesci wybrakowane :polew: :polew: :polew: moze uzywane dlatego 400zl?

rozarzad mozna kupic taniej niz na tej aukcji jest w sklepie moto,pasek conti,rolka i napinacz skf za 300zl,wiec cena nie jest wygorowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozarzad mozna kupic taniej niz na tej aukcji jest w sklepie moto,pasek conti,rolka i napinacz skf za 300zl,wiec cena nie jest wygorowana

Wszystko można kupić dużo taniej, bo wszystko jest teraz podrabiane..., tylko jakość, trwałość takich części może pozostawiać wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze czesci w IC sa podrabiane? :naughty:

A w IC kupisz kompletny rozrząd za 300 zł? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozarzad mozna kupic taniej niz na tej aukcji jest w sklepie moto,pasek conti,rolka i napinacz skf za 300zl,wiec cena nie jest wygorowana

Wszystko można kupić dużo taniej, bo wszystko jest teraz podrabiane..., tylko jakość, trwałość takich części może pozostawiać wiele do życzenia.

W pełni się zgadzam przede wszystkim w takim komplecie najważniejszą sprawą jest pasek, który ma określony termin przydatności do montażu i istnieje takie niebezpieczeństwo, że kończy się mu ten termin lub skończył i trafia w super cenie podobnie jest też z wahaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś stać na krowę to stać go i na łańcuch! Jak ktoś ma audi to niech nie oszczędza na elementach, które mogą zmasakrować cały silnik :wallbash: lewe części to wsadzajcie do malucha albo seicento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...