Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie pasowała pompa wtryskowa montowana w VW sharanie AFN 110km do A4 AFN z 99r :mysli: Bo mam za dobre pieniadze do łykniecia pompe, która poszła by odrazu do Nadarzyna na kuracje, tylko nie chciałbym kupić, przerobic, a pózniej okazało by sie że jednak nie pasuje do mnie :mysli:

Wieczorem bede miał numer[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________Według etki pompy w sharanie miały numer 028130115 BX a w A4 028130115AX

Wie ktos czy poza numerkiem róznia sie czymś co nie pozwoli na montaż P&P :mysli:

Opublikowano

sądze ze 99,9%napewno bedzie pasowała. w końcu to silnik AFN i tu i ti koło rozrzadu pompy jest na klinie i blokada tez jest na gruba mocowania pompy takze te same 2ie nakretki od str rozrzadu

1 sruba do kontrowania przy regulacji i 1 pod spodem pompy mocujaca...

takze jak dla mnie bedzie pasować...

Opublikowano

Bedzie pasowac P2P

Opublikowano
  • Autor

A nie ma jakis róznic w jej pracy :mysli:

Opublikowano

no w druga stronę w sharanie nie pracuje... :) będzie pasić....

Opublikowano
  • Autor

pompa ma takie oznaczenia

dsc00799q.jpg

Na 100% jest ten sam typ pompy co w A4??? Kupuje ją i odrazu idzie na regeneracje i przeróbke na 11ke jednoczesnie

Opublikowano

pompa ma takie oznaczenia

Kupuje ją i odrazu idzie na regeneracje i przeróbke na 11ke jednoczesnie

Jaką przeróbkę??? Jak juz to wsadź pompę od AHH

Opublikowano
  • Autor

pompa ma takie oznaczenia

Kupuje ją i odrazu idzie na regeneracje i przeróbke na 11ke jednoczesnie

Jaką przeróbkę??? Jak juz to wsadź pompę od AHH

spokojnie

wiem co robie :good:

Opublikowano

pompa ma takie oznaczenia

Kupuje ją i odrazu idzie na regeneracje i przeróbke na 11ke jednoczesnie

Jaką przeróbkę??? Jak juz to wsadź pompę od AHH

po tej przerobce bedzie mial wlasnie taka pompe jak ma AHH :wink4:

Opublikowano

To nie lepiej znalezc od razu 11 i ja wsadzic niz bawic sie z tlokorozdzielaczem i glowica???

Opublikowano
  • Autor

To nie lepiej znalezc od razu 11 i ja wsadzic niz bawic sie z tlokorozdzielaczem i glowica???

nie lepiej :gwizdanie:

ponieważ:

- zanim znajde taka AHH to sie troche zejdzie

- nie wiem co kupie, a do tanich ona nie nalezy, ostatnio na alegro stała za 900zł(2 miechy temu)

- moze wymagać regeneracji - kolejne koszta

- nie jest P&P do AFNa trzeba przerabiać stojan i kostke zasilajacą

Dlatego wole kupić taniej zwykłą 10ke i oddać na przeróbke z regeneracją :good:

Dzisiaj prawdopodobnie ją wyjme z silnika :kox:

Opublikowano

Z tego co piszesz to i tak ta 10 z AFN oddajesz do RG a problem ze stojanem i kostka jest do przejscia takze nie wiem czy jest sens bawic sie w takie przerobki

Opublikowano
  • Autor

Z tego co piszesz to i tak ta 10 z AFN oddajesz do RG a problem ze stojanem i kostka jest do przejscia takze nie wiem czy jest sens bawic sie w takie przerobki

sens jest taki że za ok tysiaka mam zregenerowaną pompe 11ke bez marnowania czasu aż znajdzie sie odziwo 11ka(produkowana tylko 2 lata) i drugą na handel

Co pewien czas szukam używki 11ki i naprawde nie znalazłem jej tańszej niz ta za 900zł :gwizdanie:

Opublikowano

Ale zeby z 10 zrobic 11 i tak potrzebujesz od niej czesci takze na jedno wychodzi.

Opublikowano
  • Autor

Ale zeby z 10 zrobic 11 i tak potrzebujesz od niej czesci takze na jedno wychodzi.

przeróbka jest do ogarniecia w cenie jaka pisałem +/- Armistead przerobił swoją 10ke za 1500zł ale stan pierwotny 10ki był agonalny, auto praktycznie nie jeżdziło, a teraz zawstydza bez softu nie jedno młodsze A4 :kox: i tam było co wymieniać, a w takiej zdrowej 10tce duzo nie bedzie kosztów za częsci

Ja biore tą pompke idzie na sprawdzenie jeśli bedzie w dobrym stanie to regeneracja i przeróbka powinna być w tysiaku zamknieta :rolleyes:

Opublikowano

piotrek po co się tłumaczysz gościowi jak i tak widzisz że jest oporny na to co piszesz, przerabiaj pompkę i będzie malina, jeśli to bogdan będzie robił to tym bardziej się nie zastanawiaj :cool1:

Opublikowano

Kolego seba1-2 forum chyba sluzy do tego zeby moc wyrazic swoja opinie w danym temacie i prowdzic polemike. To ze mam inne zdanie i podejscie do tej materii niz kolega Kowi87 nie oznacza ze jestem "oporny", bo widze ze Ci się troche pojecia pomylily. Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem to że ją przerobie na 11ke to już postanowione, kiedy to sie stanie mysle że dosć szybko, dzisiaj dzwoniłem i mam wstępnie przyjechac na poniedziałek z pompą, ale po odebraniu dzisiaj pompki napotkałem róznice pomiedzy tymi pompami

W tej kupionej przeze mnie jest wtyczka 10pin a nie tak jak w A4 8+3pin :gwizdanie:

20100818834.th.jpg

20100818835.th.jpg

i teraz nie wiem, bo kurde chciałem zrobić tak żeby zawiesć pompe na przeróbke a w miedzy czasie mieć auto na chodzie i po przekładce zachować starą pompe na handel, ale po rozmowie może byc tak że bede musiał przełozyć instalke ze swojej pompy :mysli:

Ale to sie okaże jak będe na miejscu :gwizdanie:

Opublikowano

myślę że ten "sajt" (choć powinien być znany osobom które taki swap wykonywały, temat szeroko poruszany w necie) rozwieje wszelkie wątpliwości Twoje i następnych pokoleń.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.myturbodiesel.com/1000q_how_to/a3b4/injpumpswap.htm&ei=eM4WS6mOK5ie_Aaty-D3Bg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CAgQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3D%2522This%2Barticle%2Bshows%2Bhow%2Bto%2Bremove%2Bthe%2Bmk3%2BTDI%2Binjection%2Bpump%2B%28IP

konwersja pompy ze stałym kołem na pompę z kołem z regulacją potocznie zwaną "fasolkami", łącznie z pinologią, od A do Z.

Jeśli nie ma w faq czy innych tutorialach, moderacja niech podpina. Będzie na przyszłość.

multimetr w dłoń... i powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

tutorial jest juz na forum, ale ten jest bogatszy w zdjecia, tylko po tłumaczeniu automatycznym to ten tekst jest ciężki :disgust:

W moim przypadku koła pompy są stałe, jedynie ta wtyczka mnie denerwuje :disgust: bo gdyby nie ona to sprawa wygladała by na prostą zawiesć/przerobić/zamontować/sprzedać starą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.