Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. ciahciah z tej sytuacji ktory czujnik jest uszkodzony?? ten co znajduje sie w tym króćcu co wychodzi z glowicy ??
  2. to wiemy ja zaopatruje sie w oleje, filtry i nie tylko u dzika od dobrych 3 lat i jestem mega zadowolony i moge z czystym sumieniem polecic go wszytskim !!!!
  3. no niestety kolego nie jest tak kolorowo za granicami polski masz holowanie tylko do 100km.... a z austri jest chyba troche wiecej
  4. synchronizatora nie oplaca sie wymieniac taniej wyjdzie cala skrzynie
  5. granice z niemcami w swiecku przekraczalem w tym roku jakies 7 razy i nigdy mnie nikt nie zatrzymal
  6. zmien olej na wlasciwy i powinno byc wszytsko ok.
  7. jak zrobie sam i mi strzeli to bede mogl miec tylko pretensje do siebie a ta gwarancja to mozesz sobie podetrzec du... a razie awarii i tak beda sie wymigiwac i wine zwala na Twoje czesci i tyle a stare czesci wyczarowac to najmniejszy problem
  8. taka prawda niestety
  9. w rok czasu przejechalem 44tys km srednie spalanie z tego przebiegu 6.69l na 100km 30% autostardy 50% trasy po polsce i 20% miasto auto jak w profilu
  10. powinny byc w komplecie chyba ze kupiles jakies no name to wtedy mogli pozalowac ale i tam zazwyczaj sa
  11. Dzięki, najbardziej mnie interesuje ta od B6 zapomniałem, ale właśnie idę zobaczyć te rozmiary [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 10:52_________________________________________________też mi się wydaje że sprzęgło coś nie bardzo, reklamuj, powinni wymienić bez sapów z tym bez sapow to bym sie polemizowal.... choc jesli sprzeglo kupione od kogos z forum to raczej nie powinno byc wiekszych problemow
  12. jesli wszystko zostalo zlozone tak jak trzeba to musialo Ci sie trafic jakies trefne sprzeglo... u kogo kupiles??
  13. powiem tak wymianielem sprzeglo w 2 autach jedno to audi 80 1Z tak jak u Ciebie i po wymianie na poczatku tez mi sie slizgalo sprzeglo ale po paru kilomatrach juz bylo ok tylko ze wymianilem sama tarcze na jakas no name a reszta bylo stare druga fura to moj passata AHU tutaj wsadzilem kompletne sprzeglo LUKa od AWX do starego dwumasu i wszytsko gralo juz od pierwszego odpalania i ruszenia zero slizgania czy tym podobnych rzeczy sprzeglo kupiles uzywane czy nowe?? jesli uzywane to zapewne juz jest na tyle wyjechane ze sie slizga na podniesionej mocy
  14. w AFN zawsze jest dwumas
  15. DI a SDI to 2 rozne swiaty w DI masz turbine jest to ten sam motor co AHU czy 1Z i samym chipem robisz te 110KM
  16. dwumas AWX i AFN jest taki sam wiem ale nie wszyscy to pisza albo mówia w sklepach dlatego lepiej zapytac i poszukac tego co będzie w lepszych pieniądzach. bo dwumas jest taki sam ale ma niestety inne numery dla AFN i AWX
  17. dwumas AWX i AFN jest taki sam
  18. wedlug mnie musisz kupic caly wahacz :gwizdanie:
  19. nic raczej nie przyjdzie ja dostalem mandat za parkowanie rok temu i do dzis nic nie przyszlo :gwizdanie:
  20. tez slyszalem o takich cudach...
  21. wiec moze w passacie b5 fl tez jest 130??
  22. to nie problem akurat obecnie jestem w belgi i za 3 tygodnie wracam i jade przez poznan to zawsze bede mogl zaleciec do Ciebie
  23. a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU?? u mnie przy 3000obr/min na 5 biegu jest ok 147km/h (mam właśnie DUK) o to w miare fajnie sie prezentuje obecnie przy 3tys obrotow mam 135km/h a duzo jezdze w trasie i po autostradach i sie mecze ja i silnik aju mozesz napisac na PW po ile przedeajesz te skrzynie do awx?
  24. a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU??
  25. wedlug mnie optymalne jest 2.8 choc sam jezdze na 2.2 i nie zamierzam zmieniac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.