Treść opublikowana przez dancemacabre
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tego sameg powodu co kedo666 planuje przesiąść się na a6 bo a4 strasznie małe o ile z przodu jest względnie to tył dramat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W trakcie wymiany auta jesteś.? Jak można wiedzieć to pochwal się co chcesz Kupić?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja z chęcią się pojawię jak termin przypasuje
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
No nie zaprzeczenie że nie jest to mało, ale jakoś ciśnienia nie mam na sprzedanie, może znajdzie się ktoś co doceni worek kasy który jest tam wladowany:) a wiadomo że cenę zawsze można negocjować
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
Pionierskie auto przez które został założony ten temat przez bubson22 idzie na sprzedaż bo jednak a4 trochę mi mała, ale co do eksploatacji po 12 tys przebiegu mogę powiedzieć że wszystko chodzi bez zarzutu, w razie co cena dla forum 34900 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-s-line-b7-1-9-tdi-bez-dpf-navi-skora-bixenon-2007-bose-ID6yQfQX.html#1c32a55d48
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Organizuje ktoś coś w kujawsko Pomorskim?
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
A wybiera się ktoś na rajd w biedrusku 7maja?
-
RS6 C6
Te letnie koła to są 19 czy 20?
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Nawet nie chce myśleć ile siana to kosztowało, ale auto jest przekozak
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Wrzuć zdjęcia jestem ciekawy jak ta dokładną od cupry się prezentuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
wszystko zależy od wagi i wzrostu, jak nie jesteś za ciężki to 2-suw w ćwiartce da sporo radości na początku, ale fakt może się szybko znudzić, a za czym konkretnie się teraz rozglądasz?
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
Witam! jestem tu nowy ale tematu o offroadzie nie widziałem, jeżdzi ktoś z Was w terenie? Ja osobiście latam na moto KTM SX 450, głownie enduro
-
Lotka stylizowana na rs 4
Tu wygląda to bardzo dobrze!
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
i jak wrażenia kolego? bo mam kompletne Bose z wiązką i zastanawiam się czy je wkładać bo wiele osób mi mówiło, że zbytniej róznicy nie ma, tyle, że gra głośniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy!
-
Poszukuje osoby która montuje system BOSE
Witam, chce zmienić swoje audio na system Bose a z racji, ze nie jestem zbyt kumaty w tych sprawach to nie ogarne tego sam. Szukam kogoś kto się na tym zna z woj kujawsko pomorskiego i wielkopoldkiego
-
Podświetlanie tablicy, prośba o rade
Chyba jednak zamówie zwykłe lampki i pokuszę sie o moduły od Tomnika, wyjdzie najtaniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w gronie klubowiczów:)
-
Podświetlanie tablicy, prośba o rade
Tylko ze ja tego nie kupiłem, było juz w aucie:) a co do tych za ASO to nie trzeba do nich tego Can Bus'a?
-
Podświetlanie tablicy, prośba o rade
Nie mam bo całe lampki sa pod led prygotowane i dlatego od Tomnika tez nie moge kupić bo on ma moduły pod zwykle lampki
-
Podświetlanie tablicy, prośba o rade
Witam, kupiłem Audi (A4, B7, 07rok) i mam problem z podświetlaniem tablicy, tzn z jej brakiem, są założone ledowe lampki (całe kompletne, nie moduły) po sprawdzeniu miernikiem okazuje się, że w momencie gdy komputer znajduje bład odcina napięcie. Czy konieczna jest wymiana całej blendy podświetlenia czy np takie lampki jak poniżej rozwiążą mój problem? http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i6219242607.html
-
Poszukuje osoby która montuje system BOSE
Witam, udało mi się nabyć do mojej A4, B7 kompletne BOSE z wiązką ale nie mogę w mojej okolicy znależć speca co by się podjął montażu. Jestem z okolic Inowrocławia czy macie kogos sprawdzonego w województwie kujawsko pomorskim lub wielkopolskim?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Panowie jakiś sposób na sprawdzenie dlaczego fotel nie grzeje? wszystko podłączone jak sie nalezy, pasażera działa bez zarzutu...
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Witam, kupiłem auto (A4, B7, 07rok) i mam problem z podświetlaniem tablicy, tzn z jej brakiem, są założone ledowe lampki (całe kompletne, nie moduły) po sprawdzeniu miernikiem okazuje się, że w momencie gdy komputer znajduje bład odcina napięcie. Czy konieczna jest wymiana całej blendy podświetlenia czy np takie lampki rozwiążą mój problem? http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i6219242607.html