Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Randor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randor

  1. Olanie tematu to nie jest dobre rozwiązanie. Tylko na gazie jeździć przecież nie będziesz bo motor moment padnie. Poszukaj przyczyny. Znając życie będzie to jakaś drobnostka.
  2. Randor odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Odnosiłem się do jego obecnych NGK a nie do Twoich beru.
  3. Randor odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Nie ruszaj tych świec i jeździj tak jak jest. Przy 3 elektrodach się nie dłubie. Jak tak bardzo chcesz kup sobie jakieś beru z 1 elektrodą i wtedy się baw w zmiany przerwy. Ogólnie do gazu ustawiają 0.8-0.9 ale nie wiem czy ma to jakiś sens.
  4. Nic nie wkleiłeś po dwukropku.
  5. Randor odpowiedział(a) na prezesik18 temat w 1.8
    Dziękuję
  6. Witam. Prosiłbym o ocenę logów. Walczę ze swoim autem już od ponad roku i nie daje to efektów. Co do objawów to najbardziej uciążliwe są: podwyższone spalanie (ciężko zejść poniżej 9-10 w trasie i spokojnej jeździe, miasto 13-14 latem), całkowity brak kultury pracy na biegu jałowym (obroty według vaga wahają się między 800 a 850 obr, czuć na fotelach i kierownicy raz mniejsze raz większe wypadanie zapłonów co słychać zresztą tez na zewnątrz auta), zdarza się też bardzo sporadycznie wachlowanie obrotami. Tak jakby przepustnica się zacinała i na kilka sekund zaczynała wariować z obrotami od 500 do 2000, wszystko przechodzi samo po chwili. Rzeczy które wymieniłem (nie skutkowało to żadną poprawą): Przewody zapłonowe Beru, świece Denso, NKG, Beru i bez zmian, podmiana cewki z oryginalnej popękanej na nową Hella, zrobiona wolna odma (dolot zaślepiony i puszczony przewód do butelki pod autem), wymieniony ezektor i sprawdzenie wszystkich podciśnień oraz serwa na szczelność, nowa sonda (niby bosch ale chyba władowali mnie na minę bo nie ma na niej żadnych znaczków firmowych), kompresja 13-13.5 na wszystkich cylindrach, do tego duperele typu filtr paliwa, powietrza, czyszczenie i adaptacja przepustnicy itp. Podczas robienia logów wywaliło mi błąd którego nigdy nie było bo jeżdżę zazwyczaj spokojnie (do 4 tyś), mianowicie zbyt uboga mieszanka. Nie pamiętam nr tego błędu ale wygląda na to, że jest za ubogo przy wyższych obrotach. Dodam, że auto nie ma żadnych problemów z rozwijaniem mocy. Przyśpiesza bdb od 3 do 6 tyś, licznikowy v-max w granicach 200. Proszę o sugestie bo ręce już opadają. Z góry dzięki. 002 http://vaglog.pl/log-002_tdDB3.html 007 http://vaglog.pl/log-007_02dkdB.html 013 http://vaglog.pl/log-013_0F7363.html
  7. Randor odpowiedział(a) na nowy12345 temat w Audi A4 B5
    Dołóż siana do AP lub lowtec hilow 9.1 (ok 2100zł) bo warto. MTS i resztę chińczyków odpuść. Co do opon 17 polecam 205/50. Jest to idealny zamiennik 205/55 r16. Sam na takich jeżdżę przy dość sporej glebie i wygląda to w miarę ok a i gumy trochę jest na nasze polskie drogi. Gdyby coś wal na pw to zrobię zdjęcie.
  8. Randor odpowiedział(a) na hasahad temat w Audi A4 B5
    Potwierdzam. MTS to syf. Auto jeździ na tym jak ponton. Nie nadaje się do niczego. Teraz weszła wersja gold która dalej jest syfem tylko zmienili w niej kolor ocynku. B14 to bardzo dobry wybór
  9. Daruj sobie MTS, TA i wszystko poniżej 2 tyś jeśli chcesz pojeździć jak człowiek. Ogólnie AP jest spoko ale tak jak ktoś wyżej już napisał jest za miękki jak dla mnie. Jeśli nie chcesz mocno glebić auta i nie zapierdzielasz po winklach jak wariat to AP styknie bo to dobry zawias cena/jakość. Jeśli chcesz twardziej i z fajnie rozwiązaną regulacją (poczytaj) to polecam od siebie Lowtec Hilow 9.1 (lub 9.2,9.3 zależy od funduszy). Zawias wytrzymały i bardzo dobry trakcyjnie. Auto prowadzi się pewnie jak gokart i co najważniejsze auto nie nurkuje ani się nie buja jak to miało miejsce w przypadku AP i o zgrozo 10x bardziej w gwincie MTS. Rok temu płaciłem za 9.1 do ośki 2100zł z wysyłką z niemczech. Firma u nas mało z znana ale w niemczech bardzo ceniona. Polecam. Zjeździłem już sporo gwintów i kit'ów i wyrażam swoje zdanie na podstawie własnego doświadczenia a nie poczytanych opinii.
  10. Wyjmij całość i zobacz co się zmieliło. Jak dla mnie coś było źle złożone skoro do tego doszło. Co do plastiku to nie skończy się tylko na jego wymianie ponieważ nie pełni on żadnej funkcji "nośnej". To tylko kapsel ułatwiający montaż amortyzatora. Bez wyjęcia i oceny stanu sytuacji się nie obejdzie.
  11. Randor odpowiedział(a) na prezesik18 temat w 1.8
    Podepnę się do tematu. Jakie jest prawidłowe ciśnienie w przypadku ADR?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.