Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miras92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miras92

  1. Spróbuję jeszcze pogadać z opiekunem sprawy może zmienią zdanie.. Obecnie mam nagranie, pismo z policji (kto był sprawca i kto uciekł z miejsca zdarzenia), i czekam na wyrok prawomocny z sądu. Jeżeli wszystko uzbieram przekażę to wszystko do CITO. Oni wycisnąć z PZU ile się da. Czyli mówicie, że ja osobiście mogę pozwać sprawcę i otrzymać odszkodowanie?
  2. Dobra robota ?
  3. Opiszę po krótcce sytuację. Wydarzenie miało miejsce na początku października ,gdzie samochód z AUTOPOMOCY stoczył się na mój i delikatnie uderzył w tył zderzaka mojego samochodu, po czym uciekł ale traf chciał ,że Pan z :Nauki Jazdy wszystko nagrywał . Sprawa wygrana u Policji ,która dodatkowo sprawce skierowała do sądu - w sądzie jestem jako świadek ,a nie poszkodowany, gdzie nie mogę zobaczyć PRAWOMOCNEGO WYROKU Polske prawo <3. I teraz po 5 misiącach bitwy otrzymałem pismo z PZU (a szkoda w ASO za 3,200zł) : Szanowny Kliencie,W imieniu PZU SA informuję, że po rozpatrzeniu zgłoszonych roszczeń z tytułu szkody w pojeździe marki AUDI o nr rej. ZS019GG nie może zostać przyznane odszkodowanie.Na podstawie przepisów ustawy z dnia 22.05.2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. nr 124, poz. 1152 z późn.zm z ubezpieczenia OC przysługuje odszkodowanie, jeżeli posiadacz lub kierowca pojazdu mechanicznego są zobowiązani ? na podstawie prawa ? do odszkodowania za wyrządzoną w związku z ruchem tego pojazdu szkodę, której następstwem jest śmierć, uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia bądź utrata , zniszczenie lub uszkodzenie mienia.Za ruch pojazdu uważa się użycie pojazdu jako środka komunikacji lub transportu w sposób wynikający z jego właściwości oraz celu, w jakim został wytworzony.Jak wynika z dokumentacji szkodowej pojazd marki Peugeot o nr rej. ZS 227EY nie był w ruchu. Na drodze publicznej, nieprawidłowo holownik zabezpieczył ww. pojazd który podczas załadunku na lawetę innego pojazdu stoczył się i uderzył w poprzedzający prawidłowo zaparkowany pojazd marki Audi o nr rej. ZST36716, a następnie odjechał nie pozostawiając swoich danych. Holownik wykonywał pracę związaną z działalnością przedsiębiorstwa. W związku z powyższym brak jest podstaw do wypłaty odszkodowania z tytułu ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych. Spełniając ustawowy obowiązek informuję, że w przypadku braku akceptacji stanowiska ubezpieczyciela istnieje możliwość dochodzenia roszczeń także na drodze sądowej. Uzasadniają tym ,że winowajcą i osobą jaką powinienem oskarżyć jest "niewinne i źle zamocowane auto" ,które było na lawecie.. to tak jakbym miał oskrażyć śmietnik ,który spadł ze śmieciarki lub rura z samochodu miałbym to nagrane..Pani po tym jak im podałem te przykłady uznała się za niekompetentną i nie mogła mi udzielić odpowiedzi Co Wy na to? Sprawę przekazuję do CITO
  4. No zdecydowanie głośniej ja zdecydowałem się na zakupy tylko z trzech powodów: pierwszy zakupiłem ORI dyfuzor ABT, drugi cena wydechu 270zł ,a trzeci ,że chciałem tylko same orurowanie ,bo tłumiki będę zmieniać na 4x90. Macie dojścia do jakiś fajnych tłumików końcowych typu Remus, AWE, ABT, Magnaflow? Eisenmanny i inne z ten półki też mogą być byle cena nie wynosiła 4tyś za tłumik
  5. Tzn. lepiej brzmi od momentu swapu na 3.0 ?
  6. Dla protokołu nie UDS: [01 - Silnik] [ustawienia podstawowe - 04] Wybierz grupę "035" [idź!] [ON/OFF/Dalej] Pompa załączona na 30 sek. [Gotowe, Wróć] Dla UDS: [01 - Silnik] [ustawienia podstawowe - 04] Wybieramy komendę Transfer fuel pump (FP) test Klikamy GO Albo bez VCDS, pootwierać parę razy i zamykać drzwi wtedy załącza się automatycznie pompa.
  7. Jestem już po czyszczeniu egr oraz przepustnicy, pacjent ma nabite 300tys. km. Przepustnica wyglądała bardzo dobrze egr troszkę górzej( gdzieniegdzie po 3mm nagaru). Koła zębate w stanie BDB - 0 płynów w środku (delikatnie dodałem preparatu do kol zębatych). Martwił mnie tylko kolektor, który był bardzo suchy i tam czułem już, że na ściankach jest dużo nagaru/sadzy. Wyciągać go? Taka sama robota? Błąd lub auto może po Nim nie odpalić? Pytanie - po uruchomieniu zapłonu odczekalem 30s i odpaliłem auto. Zgasł po 2sek. Ponowną próba skończyła się mieleniem 10s i auto zaczęło normalnie chodzić. Powód - zbyt duża dawka tlenu w układzie przez demontaż zaworu zgadza się?
  8. Hmm ,a pytanko zmieści się tam jeszcze gdzieś ten pasek zółty pod kierunek ?:)
  9. Miras92 odpowiedział(a) na Miras92 temat w Audi A4 B8
    Hehe czasem boję się, że mikrofibra mi zarysuje auto. Tak czy inaczej maska, zderzak, lusterka niedługo do wymiany
  10. Miras92 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Chciałbym się Was zapytać, a w szczególności osób, które robią przebiegi autostradowe, czy Wasze maski, lusterka to to jedne wielkie sitko jak po ostrzale ( chodzi o odpryski). Moja lakier to czarny metalik, uprzedzam lakier jest ori. Jest to dla mnie nienormalne, że Audi ma taki kiepski lakier.. W sumie najgorszy jakikolwiek widziałem.. Byle ptasie ? robi mi wzerke w lakierze.. Help
  11. Możesz pokazać co zakupiłeś i jak to bezpiecznie zrobić? Też moja bolączką są światła
  12. Za parę tygodni skończę budowę przelotu 3" bez mufflerów, to wgram filmik
  13. Miras92 odpowiedział(a) na dudek6 temat w Audi A4 B8
    Dzięki też na dniach podeślę rysunki projektu, bo mam już jak trzeba giąć rury itp
  14. Miras92 odpowiedział(a) na dudek6 temat w Audi A4 B8
    Dołączę się do tematu jak można, posiada ktoś plany/schematy układu wydechowego właśnie podwójnego wydechu np. S4 - wystarczy od środkowego nawet ? Mam możliwość wykonania profesjonalnego wydechu z kwasówki, tylko poszukuje jakiś dobrych rysunków technicznych, ewe. Jak ktoś ma takie coś w HICAD, AutoCAD itp, mogę nawet zapłacić :))) Zawartość dodana 14 minutes later Ewe. Od 3.0 TDI,
  15. Miras92 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siemka mam możliwość kupna ORI dyfuzora ABT w cenie 80e. Jest to chyba bardzo niska cena orientuje się ktoś ile takie coś stoi? I czy owy dyfuzor musi mieć wybite lub napisane ABT skoro to rzekomo oryginał, Pozdr,
  16. Witam, Czy jest możliwość demontażu tylnego światła stop (widziałem ,że można to lekko odchylić bo jest to z gumy ,ale nie widziałem żadnych śrub itp.) w celu pokrycia szyby całą folia ,czy trzeba wycinać ten kawałek? Jak ktoś wie lub ma sposób to poproszę o radę,
  17. Siemka, czy ktoś z Was zakładał : Nr kat. 8V0601025B/AJ 7.5x18 ET51 Do A4B8?? Et niby się nie zgadza. Pasować będzie czy nie? Jak tak to czy felgi nie będą za bardzo schowane?? Pozdro
  18. Siema , Tak ,więc mogę się już wypowiedzieć o legendarnych oponach na tym forum ,a mianowicie NOKIAN WR D4 91H . Polecam każdemu te opony ! Daje im 10/10. Cena - bezkonkurenycjna, przyczepność niesamowita, hałas ? - nie słyszałem tych opon, 80% czasu spędzam na autostradzie i czy jadąc 140 czy 210 parametry opony się nie zmieniają..
  19. Dzięki, zatem zamawiam A podasz jakie LEDY zastosowałeś ?
  20. I jak montowałeś żarówki ,pasują te zaślepki 50mm z linka??
  21. Miras92 odpowiedział(a) na archan temat w Audi A4 B8
    Masz już je może? Bo zamówiłbym owe właśnie H7 i H11, ale czekam na odp od sprzedawcy ,czy będą działać te Super Cambusy..które musiałem niedawno oddawać (inna żarówka od kogoś innego) ,by była zła polaryzacja i wyskakiwał błąd
  22. Witam, Ostatnio miałem przypadek taki ,że AUTO POMOCy zerwało się czy odczepiło auto i jakimś cudem uderzyło mi w zderzak ,po czym uciekli. Wszystko zarejestrowal Pan z L-ki i zgrał na PendDriva :)Ryska praktycznie nie widoczna,wgniecenie minimalne na palca pare mm. Ubezpieczalnia proponuje 800zł, walczyć o więcej czy to i tak dobry pieniądz ? Pozdro,
  23. Pierwsze zdanie Panie mądraliński "czytałem i nie znalazłem", więc pytam tutaj. Więcej czasu zajęło Tobie napisanie tej odpowiedzi aniżeli odpowiedzi w jednym słowie ????????
  24. Mój bląd: https://zapodaj.net/be5b8e93cd21c.jpg.html
  25. Witam Ktoś wie co to jest za kontrolka ,pierwszy raz widzę ,a nie mam jej nawet w instrukcji. Coś jakby płyn do spryskiwaczy ?? https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=7a096e02a4&view=fimg&th=15840065849bba53&attid=0.1&disp=inline&safe=1&attbid=ANGjdJ_L9n_vXl8bQBFiP33vsRVjFNlrWX8f4GghEoKtxuGC8tvHiAplnG8cmG0WpEc7Wn0hlTEq96gIS66b5YWAQhchC42E0jZ1eLewKpDErzogSJTy8jpzHXmEmKQ&ats=1478548272266&rm=15840065849bba53&zw&sz=w1366-h643 albo może niesprawność wycieraczek ? Jakaś inna ta kontrolka w porównaniu z tym w instrukcji :S

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.