Treść opublikowana przez Szymon Włodarczak
-
[B7 BLB] Gdzie jest czujnik temperatury płynu
Witam również mam problem. Z lokalizacja czujnika temperatury ale w 2.0 tfsi wiem ze gdzieś w głowicy ale nie mogę go znaleźć
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jestem na etapie kompletowania zestawu 345mm do b7 i mam pytanie o tarcze Zimmermanna czy warto brać te wiercone czy gładkie jakaś znacząca różnica jezdze powiecmy 60% miasto 40% trasa
-
Cewka zaplanowa
witam czy jest możliwość sprawdzenia na vcds stan cewek czy któraś umiera ??
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
pomocy klima dmucha cieplym powietrzem ale uwaga gdy temp na dworze jej powyzej 20 stopni i cisnienie na kanale 1 faluje od 6 do 12 bar
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
kiera przerabiana czy z b8???
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
kolego przy jakim przebiegu starło panewkę??
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
kolego gdzie zamawiałeś osłonę i czym mocowałeś w komplecie są jakieś śruby??
-
klimatyzacja raz się włancza raz nie
kolego jak sobie poradziłeś z tym problemem mam identycznie rano i wieczorem śmiga w dzień już nie bardzo
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Panowie mam problem klima nabita chodzila teraz węże cieple z kratek nawiewu cieple powietrze nastawy zrobione brak bledu silniczek przy schowku od cieplego chodzi nie patrzyłem na ten z lewej strony pod kierownica czy on tez odpowiedzialny za cieplo zimno
-
Klimatyzacja słabo chłodzi
Panowie mam problem z klima i taki blad 01232 - a/c compressor regulator valve (n280) 29-00 short to ground kompresor sie nie wlacza zawor wymieniony ale nie sprawdzilem czy jest prad na kostce czy to zwiazane z pradem czy kompresor umarl??
-
Wolno dzialajaca klima
Tez zamierzam wymienić osuszacz już nawet kupiony Nrf tylko zastanawiają mnie te dwie male dziurki do czego one sa przy startym wystają z tych dziurek male króćce.Jakie zadanie maja te dziurki
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
gdzie masz zamocowana antene i jaki masz model anteny
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
jaki masz przebieg u siebie na jakim oleju jezdzisz??