Treść opublikowana przez BLENDEK
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
ale maszyna
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
streaming muzyki po bt, ladniejszy, wiekszy ekran z lepsza rozdzielczoscia, mozliwosc ogladania pornuchów podczas jazdy 7 dni w miesiącu itp.
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
kątówką ciąłeś żeby wskoczyło? wsm to drewno to pewnie piłą... Nomć, buda klamki to akurat najmniej wartościowa jest, przednie się nie będą zgadzać bo rygiel zamka nie po tej stronie. Przekładasz wkłady aluminiowe do swoich
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Luzik, jak będziesz miał hajs to pisz może będą dostępne jeszcze
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Nie no kurde dekorów zazdro, totalny sztos! Myślę, że idealnie by pasowały tutaj jeszcze klameczki od RS4, mogę Ci sprzedać jak chcesz dalej pchać auto w mody
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Kurde noo Wojtek, ale kolor to słaby... czarnych nie było? Mój ideał, kilka zmian, które masz w planie i będzie sztos
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Mogą mieć różną ilość naboi i już nie zabangla
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 190km scuba blue metalic
Na pewno kupił ori, ja tak samo, malowanie się nie opłaca i będzie widać bubel
-
Shadow B8
Nie musisz od razu wszystkiego robić Mi te maxtony nie siadzą, jak coś zmieniać to tylko competition, ale zrobisz co będziesz uważał za słuszne Jak już się zdecydujesz na custom dokładkę to w black
-
Shadow B8
Te dokładki typu maxton design średnio mi leżą, zainteresuj się zderzakiem od wersji Competition plus
-
Shadow B8
Nie robiłem tego, ale podobno jest trudno Łatwo ją przełamać
-
Shadow B8
Zalecałbym raczej szukać podsufitki etc. od wersji sline, malowanie na pewno nie wyjdzie perfekt
-
Shadow B8
Lakiernik musiałby chrom ściągać prawdopodobnie żeby to nie schodziło później, ale nie jestem pewny Rób black jak tylko Ci się podoba, mi by siedział w Twoim kolorze.
-
Shadow B8
Kwestia indywidualna, ale imo z czarnymi będzie lepiej. Wtedy też coś zrób z kratkami halogenów bo widzę też tam jakiś chrom masz. Na grillu znaczek w dół daj trochę bo za wysoko sobie siedzi
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Sentyment pozostał, prawda? Nie przejmuj się. Nie podpalaj się, szukaj, oglądaj, sprawdzaj i to co kupisz następne będzie ogień. Nie wiem czy chcesz na razie zdradzać co następne, więc nie piszę, ale na pewno szybko się od nowa przyzwyczaisz i zakochasz. Po tej zostaną wspomnienia i zdjęcia, musisz zamknąć ten etap i iść dalej, każdego to czeka
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Myślę, że z twoimi klamkami od RS'a zrobisz lepszą furorę Przyłączysz się do nas.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Furka naprawdę kozak, dobrze trafiłeś. Długo szukałeś takiej wersji? Jak polecisz z kilkoma modami może na Raceism ją postawisz, lekka gleba i by się nadała
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
XDDD zrobiłeś mi dzień tym filmikiem, kocham cie
-
A4 B8 | CAGA 2.0 TDi | 197KM/399NM | S-line | Perłowa Czarnula LZ9Y
Jesteś pewny, że nie da się usunąć? od wewnętrznej strony nie można go wypchać lub podważyć od zewnętrznej? W a5 były takie emblematy w ośce z logiem Audi, w A3 chyba podobnie. Można wsadzić taki bajer zamiast napisu quattro.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Dobrze, że o tym wspomniałeś, nie pamiętam czy były jeszcze w czymś, ale raczej nie. Przyszły luzem w jakiejś folii... Listw progowych nie chciałeś z napisem sline?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Masz jakby całkiem inne wykonanie może zaczęli poprawione serie robić i jeszcze wyprzedają to co im zostało lub zależy od osoby, która to produkuje bo może jest ich kilka... Sprzedaj mi swoje
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Zamawiałem stąd co D4NTE i moje nie przyszły ok, przyszły tragiczne, a zapewniał mnie żółtek, że będą jak ori. Folia czerwona uszkodzona, z kropkami i obdarciami, a czarny plastik z jakimiś kropkami poprodukcyjnymi. Po założeniu sporu oddał tylko połowę kasy... u D4NTE wyglądają jakby były bez wad lub zdjęcie z daleka zrobione i nie widać I nie wiem teraz czy próbować dalej zamawiać, może zamówić te matowe gdzie czerwone ponoć nie jest naklejką...
-
A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''
Nie wiem skąd żeś to zdjęcie wyrwał i kto Ci wmówił, że to dynoshade czy dynosmoke, ale mam shade i chyba wiem co piszę Mierzyłem też kawałek smoke'a i nie wyglądał tak smołowato jak tutaj. Wracając... tak, dla mnie lepiej okleić oryginał folią PPF
-
A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''
Te też masz strasznie czerwone tylko mniej tego jest Mogłes ori okleić dynoshadem PPF, mi też te światła nie leżą