Treść opublikowana przez mefiuu2509
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
A stąd https://twistnfix.de/produkt/twist-n-fix-kennzeichenhalter-version-2-0/ Ewentualnie ebay
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Może coś takiego? podobno pod Polski rozmiar tablic też ma ten patent
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Pewnie tak tankuje żeby nawet na sekundę nie wysiadać
-
A7 by 7ups
Auto petarda! Czemu kominy będą bez napisów?
-
A7 by 7ups
Piękna furka! niech się sprawuje, plany konkret ciemne szyby super, ale jakoś lampy lepiej ori, moim zdaniem był fajniejszy kontrast .
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Jak Ci pogłasza radio to wyłącz opcje GALA w ustawieniach powinno pomóc
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Nie ma za co od tego jest forum, tak btw fajnie działasz przy aucie, kolor pasuje do tej budy idealnie!
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ja mam co prawda A3 Sportback,pod podsufitkom przeciągnąłem kable do skrzynki bezpieczników i wpięte w stały plus, mam kamerę Mio 688 a do tego taki adaper https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-zasilania-miniusb-do-samochodu.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ja mam rejestrator mio podpięty na stałe i nawet po 5 dniach gdy auto stoi nie odpalane, nie ma problemu i aku nie pada a ma już 3 lata sory za ot
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Przyjemny ten garaż kolor M-ki świetny!
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Zdecydowanie Rotor lepiej leży
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Dokładnie
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
A no tak że gościa wyprzedziłem i było widać że mu się światełka z przodu święcą
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
A ogólnie auto petarda!!! Kolor świetny. Gratulacje takiej przemiany
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
W a6 za dnia tylko przód bo ostatnio jechałem za taką to nic się nie świeciło z tyłu w dzień tylko światła stopu, ale ledy z przodu miał włączone
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Z tego co kiedyś widziałem a7. To w nowych przepisach, po którymś tam roku produkcji auta, jak się świecą dzienne z przodu to tył w tym momencie jest wyłączony. W wielu autach tak już jest
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Gekon fajnie wygląda