Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mefiuu2509

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mefiuu2509

  1. A stąd https://twistnfix.de/produkt/twist-n-fix-kennzeichenhalter-version-2-0/ Ewentualnie ebay
  2. Może coś takiego? podobno pod Polski rozmiar tablic też ma ten patent
  3. Pewnie tak tankuje żeby nawet na sekundę nie wysiadać
  4. mefiuu2509 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    Auto petarda! Czemu kominy będą bez napisów?
  5. mefiuu2509 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    Piękna furka! niech się sprawuje, plany konkret ciemne szyby super, ale jakoś lampy lepiej ori, moim zdaniem był fajniejszy kontrast .
  6. Jak Ci pogłasza radio to wyłącz opcje GALA w ustawieniach powinno pomóc
  7. Nie ma za co od tego jest forum, tak btw fajnie działasz przy aucie, kolor pasuje do tej budy idealnie!
  8. Ja mam co prawda A3 Sportback,pod podsufitkom przeciągnąłem kable do skrzynki bezpieczników i wpięte w stały plus, mam kamerę Mio 688 a do tego taki adaper https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-zasilania-miniusb-do-samochodu.
  9. Ja mam rejestrator mio podpięty na stałe i nawet po 5 dniach gdy auto stoi nie odpalane, nie ma problemu i aku nie pada a ma już 3 lata sory za ot
  10. Zdecydowanie Rotor lepiej leży
  11. A no tak że gościa wyprzedziłem i było widać że mu się światełka z przodu święcą
  12. A ogólnie auto petarda!!! Kolor świetny. Gratulacje takiej przemiany
  13. W a6 za dnia tylko przód bo ostatnio jechałem za taką to nic się nie świeciło z tyłu w dzień tylko światła stopu, ale ledy z przodu miał włączone
  14. Z tego co kiedyś widziałem a7. To w nowych przepisach, po którymś tam roku produkcji auta, jak się świecą dzienne z przodu to tył w tym momencie jest wyłączony. W wielu autach tak już jest
  15. Gekon fajnie wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.