Treść opublikowana przez mass143
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Haha wiem, tak tylko wspominam:D A kto jeździ czarnym sedanem sline na 18" rs6 i ciemnymi szybami?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Na Czereśniowej parkuje elegancka biała B7 avant:)
-
Limo B7 - sprzedana
Mateusz, a ja Cię widziałem w którąś niedzielę w Sandomierzu na pkp ? w Tbg bywałem kilka razy w tygodniu u dziewczyny:) aktualnie nie jeżdżę bo mi zatrzymali prawo jazdy...
-
Limo B7 - sprzedana
Koleżanka?
-
Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
Za 10 tyś wziąłbym jakiegoś Golfa 4, Borę 1.9 na PD;) taki ASZ 130km spokojnie jest w zasięgu, niewiele pali i eksploatacja praktycznie żadna.
- Limo B7 - sprzedana
- Limo B7 - sprzedana
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Wörthersee moje małe marzenie trochę zazdroszczę koloru. Ile masz cm od ziemi do rantu błotnika?:)
-
Limo B7 - sprzedana
Ja u siebie mam dokładnie takie ledy Samsunga jak z motohid po 80zł tyle, że ja kupiłem z ali za 40 zł dwie z przesyłką Świecą na biało, idą też te cholerne rezystory i prośba do Was o jakieś zdjęcia jak macie to zamontowane;)
- Limo B7 - sprzedana
-
Limo B7 - sprzedana
Tak. Może sam @Karasik2 sie wypowie:)
-
Limo B7 - sprzedana
Tak mówił Paweł. Karasik ma taką samą mapę chyba na hamowni jeszcze nie sprawdzałem niestety.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
A no fakt, myślałem, że Mateusz też ma 9j szerokie felgi;)
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ja mam u siebie 9J ET32 więc 11mm szerzej tylko, że ja mam 225 oponę..
- Limo B7 - sprzedana
-
Limo B7 - sprzedana
Dokładnie
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ja kupiłem dwa kasowniki po 10 zł i ledy za 35 zł z Aliexpress, ten sam model co tu: http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-15xSMD-Samsung-LENS-15W-biala-4700k/669 Jak przyjdą to pewnie pokażę u siebie w temacie:) Tak w ogóle to fajnie byłoby się ustawić kiedyś na jakimś spocie naszymi sedanami Mateusz
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ile trzeba wyłożyć na takie lusterka? Chętnie u siebie bym dorzucił, fajnie to wygląda.
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Tylko weźcie pod uwagę, że każda marka stacji ma stacje "sieciówki" gdzie nie ma możliwości "chrzczenia" paliwa, robienia wałków na ilości tankowanego paliwa, wszystko jest monitorowane i pod stałą kontrolą itp itd jak i sa stacje franczyzowe gdzie w zasadzie jest tylko logo, a poza tym "hulaj dusza piekła nie ma" Osobiście leję raczej na Orlenie bo mam blisko i w sumie na przemian ON z ONV. Na Circle K jednak mają inną ropę, jakby czystszą i białą, a nie żółtą jak na Orlenie.
-
[BRD] Nierówna praca silnika i kopcenie na biało
U mnie pomagało odpięcie EGR, aktualnie jest wyłączony programowo i git. Ktoś na forum też pisał, że pomogło mu ustawienie pompek i wymiana o-ringów na nich ale nie mogę sobie przypomnieć nicku.
-
felgi z golf iv 5x100 do a4 b6 5x112
Tak jak kolega wyżej pisze,a poza tym weź pod uwagę, że takie adaptery też swoje kosztują więc wątpie, że to Ci się będzie opłacało bo na pewno koło o którym mówisz nie jest jakieś szczególne.
-
Halogeny led
I jedziesz na halogenach i razisz nawet za dnia jak mijam się z takim geniuszem to z automatu wrzucam długie.
-
Limo B7 - sprzedana
Dzięki za pozytywny odzew:) spoty jak najbardziej! Dziś posypało śniegiem , a na przyszły weekend kilka nowości z Krakowa:D
- Limo B7 - sprzedana
-
Jak otworzyć AUDI A4 B6 bez akumulatora? PILNE !
Daj zasilanie 12v na + i - pod lampkę podświetlenia rejestracji