Treść opublikowana przez mass143
-
s4 b7 W0 TAS
Te wloty... tragedia.
-
RNS E jakie wyjmaki polecacie ?
-
RNS E jakie wyjmaki polecacie ?
Ja wziąłem najtańsze z allegro i co się umęczyłem, żeby wyjąć RNS'a to głowa mała pokrzywiły się, palce pocięte. W dodatku musiałem je podcinać żeby były węższe bo inaczej nie szło ich w ogóle tam wcisnąć.
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Panowie mam problem z odczytem ilości oleju.. Bagnet z numerkiem "T", według niego stan max nawet olej nachodzi delikatnie na tę kulkę,a czujnik wali na żółto, że mało oleju. Od wymiany przejechane 8 tyś km, dolałem 150ml ale nie jeździłem więc nie wiem czy znów się nie pojawi kontrolka. Co dziwne sprawdzałem u znajomego i u niego na bagnecie olej jest bliżej dolnej granicy i kontrolka nie świeci. Zamówiłem tez ten krótszy bagnet "AE"... oliwa Motul 5w30.
-
Oświetlenie tablicy rej. nie dziala
Tak jak kolega wyżej pisze, na pewno problem jest w braku styku pomiędzy listwą, a blaszkami przy lampkach.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Nie denerwuje Cię taka zasłona z tyłu?
-
Tuleje w wahaczu dolnym - mocujące amortyzator
Dziękuję
-
Tuleje w wahaczu dolnym - mocujące amortyzator
Cześć, czy da się wymienić same tuleje - te duże do których przykręcany jest amortyzator w wahaczu dolnym? Jeśli tak, proszę o nr takich tulei. Pozdrawiam.
-
Gaz w świeżo zakupionym aucie z Niemiec
Standardowy zestaw, możesz spokojnie śmigać
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Cześć;) widziałem, że chwalone są Valeo V302. Kupiłem i.. tragedia. Nie dość, że skrzypią to wycieraczka pasażera nie dolega na końcu i nie ściera z 4-5 cm od rantu. Co polecacie w zamian? Coś co przylega w 100% do szyby. W poprzednim aucie mam Visee i bajka - cichutkie nawet na suchej szybie, zbierają super, zastanawiam się własnie nad nimi.
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Widziałem na fp Danona już trzecia identyczna sztuka w okolicy
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
A jak ze wstawaniem turbo? bardzo podobna sztuka do mojej.
-
Gwint AP - obniżenie
Cześć. W środę składam z mechanikiem gwint AP do swojej A4 i mam dylemat odnośnie tylnej regulacji. Trafiłem na wypowiedzi u nas na forum, że gwint AP kiepsko obniża tył mimo skręconej regulacji. Chciałbym na pewno zejść niżej niż 1BE i zastanawiam się czy jest w ogóle sens zakładać na tył regulację czy samą sprężynę? Macie jakieś zdjęcia jak wygląda tył z max skręconą regulacją na tym zawieszeniu? Powiedzmy, że chciałbym zejść podobnie jak w poprzednim aucie.
-
FIS po odpaleniu auta
RNS'a mam. W jaki sposób mam ją wyłączyć?
-
FIS po odpaleniu auta
Cześć, mam pytanie odnośnie kolorowego FIS'u.. Po odpaleniu auta jedyne co wyświetla to na samej górze info odnośnie muzyki, kompas i na samym dole nr drogi. Za każdym aby się dostać do średniego spalania,kilometrów itd muszę wciskać przycisk reset. To normalne czy kwestia ustawień, kodowania?
-
Polecane opony zimowe
Miałem Nexen Winguard 215/40/18 i śmiało je mogę polecić. Ciche, przyczepne na mokrym i na śniegu.
-
Materiałowe osłony zawieszenia gwintowanego
Cześć, jestem na etapie kupna gwintu AP i zastanawiam się nad zabezpieczeniem go przed wodą, błotem. Wydumałem, że całkiem dobrym pomysłem byłyby osłony coś na wzór tych z wrc lub atv. Wiem, że ktoś na forum coś takiego szył teraz nie mogę tego znaleźć. Z mojego wstępnego rozeznania wychodzi, że najlepszy byłby materiał neopren lub "canvas". Ktoś coś wie na ten temat? Neopren tj. to? http://allegro.pl/pianka-dzianina-neopren-nowe-kolory-promocja-i6760303118.html PS. Czy w komplecie z zawieszeniem gwintowanym AP są odboje i osłony?
-
podniesienie gwintowanego zawieszenia
Możesz śmiało podnosić, po to jest regulacja
-
Dziwnie ciężko pali, ale odpala za każdym razem
Tylko mi nie chodzi mi o to, że słabo czy głośno kręci tylko musi długo kręcić;P kilka obrotów silnika zanim odpali, a nie jak stary tdi "na dotknięcie"
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Noo czyli trzeba bo na zwykłą blendę tego nie wepnę. Dzięki za numer:) edit; chyba, że ta zwykła blenda też się wypina z grilla?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Żeby zamontować tę gładką blendę trzeba mieć po części zestaw "zamykanej" blendy na tablice? Podeślesz numer szarej blendy z chromem?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
-
Dziwnie ciężko pali, ale odpala za każdym razem
Cześć, po małych problemach z egr'em męczy mnie jeszcze jedna kwestia niby to nie przeszkadza ale raczej nie tak powinno być. Auto dziwnie ciężko pali, ująłem to na filmie. Akumulator roczny, Varta 80Ah, jaki prąd rozruchowy nie wiem, mogę sprawdzić rano:) Dla porównania 1.9 tdi pd odpala "na dotyk" nawet po kilkutygodniowym postoju:P
-
BRD i tryb awaryjny na 6 biegu, błąd 00665
Mateusz- rozmawialiśmy kiedyś na pm U mnie jest -1 i też ok, za falujące obroty odpowiadał EGR, teraz jest ori. SotoM - chyba okolice 450 zł płaciłem u znajomego w sklepie, nie pamiętam już dokładnie. U mnie temat rozwiązany auto śmiga bezproblemowo.
-
Dymi na niebiesko BRD
Potwierdzam. Odepnij EGR i objawy ustaną jak ręką odjął, czyszczenie nic nie da. Ale jak kolega wyżej pisze, jeśli masz DPF to nie polecam wypinać EGR'a.