Treść opublikowana przez mass143
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Adam na co przykręciłeś te dokładki, na fabryczne śruby? Bo u mnie to tak średnio te fabryczne pasowały.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Panie kochany ile masz cm od ziemii do rantu błotnika mierząc na środku koła? przód/tył równo ustawiasz?
-
Limo B7 - sprzedana
...
-
Polecane opony letnie
Panowie jakieś opinie o Yokohamie Advan Fleva V701? ;)
- B7 Crew
-
Limo B7 - sprzedana
Siema, cisza w temacie.. Riale sprzedane, sezon na nich pojeżdzony, wystarczy z nowości podziękowania dla @rs dziadek i @Wandej 345 na przód, stalowy oplot Hel'a, wiosną będę myślał o tyle. Poza tym kolejny już w tym roku serwis olejowy i to by było na tyle Aktualnie na aucie pakiet zima w postaci Avusa III z Barumem Polaris 3. Robił ktoś rozrusznik w B7? Są jakieś różne wersje, mocniejsze, słabsze? Bo ten mój mam wrażenie, że w po 2-3 dniowym postoju przy aktualnej pogodzie nie ma chęci do współpracy.
-
Naprawa pompy vacum
Ja, tzn mechanik robił. A jakie pytanie?
- B7 Crew
-
B7 Crew
kurde jakie tu inwestycje robicie w zbędne rzeczy u mnie już dawno co sprawiało lub mogło sprawić kłopoty dawno zniwielowane. DPF, egr, chłodniczka spalin wyrzucona, eleganckie zaślepki 5mm założone na egr i przy kolektorze i temat zapomniany, a i pod maską jakiś większy porządek bez tych zbędnych eko rurek i badziewi. jeszcze turbo wywalić, dwumasę i normalny stary niezniszczalny diesel Poza tym co o tym myślicie?
-
B7 Crew
Klubowicze ile można cenić ładnego sedana w sline z rnsem, brd, quattro, program, dpf i egr off, 250kkm nalotu oryginalnego, pompa zrobiona, gwint AP. Ogólnie auto trzyma się kupy, nie jest to żaden ulepiec. bo tak myśle i myśle czy by tu nie pokombinować z R32 ?
-
Staly komunikat bledu czujnika poziomu oleju, nawet po wymianie.
adaptacja czujnika? jak?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Ile Cie wyszedł komplet 345mm na przód?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
Odświeżę temat bo ostatnio walczyłem z G65. U mnie najpierw czujnik Hella - dostępny od ręki w intercarsie - klima startowała i po chwili się wyłączała i tak w kółko, wymieniłem na jeszcze dwa egzemplarze Helli i to samo więc jednym słowem lipa! Założyłem ori czujnik i wszystko gra:) różnica ~ 70 zł pomiędzy hellą, a ori.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Limo B7 - sprzedana
Trzeba pisać do autora;p ja u siebie mam wlutowane pod drl'e od dłuższego czasu i brak jakichkolwiek problemów.
-
Limo B7 - sprzedana
Panie Adamie, czytamy, nie tylko obrazki ? cztery sztuki 9,5 cala. Dokładki o takie:
-
Limo B7 - sprzedana
...
-
Usunięcie chłodniczki spalin w A4 B8 2.0TDI
Chłodniczka usunięta i u mnie? przy tych temperaturach różnicy w nagrzewaniu nie widzę.. a tak poza tym to żadne łączniki do węży są niepotrzebne bo wystarczy jeden wąż wychodzący z króćca od silnika zdjąć, a drugi nałożyć bezpośrednio;) Pewniejsze połączenie i o wiele estetyczniejsze.
-
Polecane opony letnie
A co polecacie z chińczyka? Rozmiar 225/35/19 na 10J ma być.. wcześniej miałem Imperiale Ecosport i w sumie to byłem zadowolony - ciche, na mokrym całkiem ok z tym, że jedną wybuliło bez przyczyny. Widzę, że są też jakieś Goodride i Zeetexy HP2000. Na przeróżne "ciag ciong" nie patrzę chociaż to pewnie bez różnicy ale przynajmniej nazwa mniej chińska ?
-
Jak się dostać do G65 w A4 B7
Hej, macie jakiś patent jak się dostać do czujnika g65? Coś nie łączy i raz działa raz nie, a nie mam ochoty zdejmować całego zderzaka..