Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turborzeznik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turborzeznik

  1. Następny! Jakiś miesiąc temu kupiłem a4 b8 sedan z motorem 3.2fsi CALA (265KM) wtryski mogą lekko cykać, taka ich praca. Powiedziało mi to dwóch machaników jeden w polsce a drugi w niemczech. Samochód z 2011 roku więc problemów z łańcuchem raczej juz być nie powinno. Auto kupiłem ze stanem licznika 145tkm. Do dzisiaj zrobiłem nim ciut ponad 4tkm. Jedyne co w tej chwili mogę powiedzieć to to że fajnie się jeździ napęd quattro i na autostradzie na łukach leci jak przyklejona do asfaltu 200km/h co do zużycia paliwa, różnie. Zależy jak jeździsz, jak sobie pozwoliłem Vmax to wskazówka od paliwa leci jak młotek ale wracając z urlopu do niemcowni to komputer pokazał tak Czas: 6h 34min. Dystans: 760km Śr. Spalanie: 8.3l/100km W tym dwa razy sie zatrzymałem. Generalnie cały czas starałem się jechać 160km/h czasami 200 jak się zapomniałem. Musze też dodać że na trasie było kilka utrudnień tzw. baustelle gdzie niestety tylko 80-60km/h miałem takich z 3-4 po jakieś 6km średnio. Więc ze spalaniem tragedi nie ma, nawet jeśli by dodać ten 1l na setkę więcej, jako bląd pomiarowy komputera. W mieście? Zależy jakie miasto, jaki ruch jak jeździsz. Generalnie ok 12l/100km ale jak ktoś nie umie jeździc to 15 zrobi bez problemu a jak chcesz sie dobrze pobawic i od świateł do świateł butem walić do podłogi to zrobisz 18-25l/100km Z tego co czytałem to bardzo ważne jest by pilnować ilości i jakości oleju, ponieważ w tym silniku napinacze łańcucha rozrządu są hydrauliczne. A wiadomo czym się może skonczyć źle napięty łańcuch. U siebie mam niby ten longlife audi service. Ale zmiany oleju będę i tak robił częściej niż jest to zalecane przez producenta, jak dobrze pamiętam 28tkm ja sobie zrobie interwał na 15tkm. Na pewno coś więcej będę mógł napisac za jakiś czas. W obecnej chwili tylko lać do baku i jeździć.
  2. turborzeznik odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w 3.2FSI
    Aha... czyli da się jednak to dziadostwo wymienić.... bo mi jeden mechanik powiedział że filtr jest zintegriwany z pompą paliwa i nie da się go osobno wynienić. Więc mam jeździć i przyjechać jak się będzie coś dziać...
  3. turborzeznik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy ma ktoś sprawdzony sklep, gdzie można kupić światełka do drzwi, które oświetlają ziemię po ich otworzeniu? chcę wymienić na takie z logo audi, problem w tym że nie chciałbym trafić na jakąś chińszczyznę która będzie ledwo co i niewyraźnie świecić.
  4. Krótko i zwięźle witam wszystkich użytkowników forum, ja Sebastian i moje pierwsze audi. mam nadzieję że będzie to miło spędzony czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.