Treść opublikowana przez Adam87
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mam takie samo. Tez oddam tanio. I tez kolo kielc
-
Spociki w Kielcach
To jak, będą te spoty raz w miesiącu
-
[BRD] Co wylicza masę powietrza / n75
Jeszcze myśle żeby zobaczyć potencjometr w pedale gazu. Może jest jakoś zanieczyszczony... Tyle, że dopiero za 2 tyg będe w Pl więc dopiero coś wniose di tematu.
-
[BRD] Co wylicza masę powietrza / n75
Witam. Mam podobny problem z moim BRD. Mam dpf i egr (niedawno zmieniony razem z chlodniczka). Mianowicie lepiej sie zbiera na wpol gazie niz full.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Klubowicze mam pytanko. Do ilu KM moge podkrecic moje BRD? Tak zeby bylo bezpiecznie.
-
Spociki w Kielcach
Może następnym razem ja też się zjawię
-
[B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
Jeżeli pokazuje Ci ile możesz zrobić na zbiorniku tzn że spalanie możesz skasować przyciskiem który jest na manetce od wycieraczek pod spodem. Trzeba przytrzymać ten przycisk jak jest na spalaniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cieszę się, że mogłem do Was dołączyć
-
Spociki w Kielcach
Witam. A po 7 maja następny spocik w kielcach lub okolicy kiedy może być. Niestety ale wracam dop. 13 maja.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ten sezon to już musze polatać na tych bo kupiłem nowe oponki Ale pomyśle nad 19"
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Witam. Z takimi kołami kupiłem. Ale zastanawiam sie nad 18" od RS4- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kolor jak kolor. Mnie sie podoba.- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie było czasu- [B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
To skasuj sobie spalanie jak jedziesz w trase. Jeśli ta trasa ma ponad 100 km to wtedy bedziesz wiedział ile pali.- [B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
Siema Pokazuje 650 km do przejechania bo obliczył taką ilość ze spalania.- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
WITAM WSZYSTKICH Od początku Audi kupione 9.09.2016 roku w miejscowości Mstów koło Częstochowy... tak było w dniu zakupu.. to już u mnie na nowych blachach Zima 2016/2017 pierwsze śniegi i zimówki lato 2017 Taki prezencik urodzinowy zmiana lamp Przez lato 2017 jedynie przyciemniłem szyby co widać ładnie na pierwszym zdjęciu u samej góry XIX Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska A tu z @karol1981 Samochody synka Oczywiście A4 B7 oraz A8 D3 MOJE ! B7 ! rok prod. 10.2006 silnik 2.0 TDI 170 KM kod silnika BRD skrzynia 6-tka napęd DPF- off patiet S-LINE zewnętrzny i wewnętrzny czarny sufit siedzenia S-LINE schowki w siedzeniach FIS w kolorze kierownica trójramienna S-LINE, wielofunkcyjna gałka alu S-LINE tempomat 4x el.szyby zawieszenie 1BV koła zima: 16" ORI AUDI opony DUNLOP 205/60 R16 PLANY !!! RNS-E led + mapy 2018 - zrobione kamerka cofania (jest ale jeszcze nie działa) ścięta kierownica - zrobione lampy LED tył (?) lampy przód LED - zrobione doświetlanie zakrętów - zrobione dokładka zderzaka CUPRA - zrobione felgi lato: Fake RS4 19" 8.5J - zrobione hamulce 320/288 + blaszki ozdobne - zrobione SKI BOX SKIGUARD 850 - zrobione końcówki wydechu 1.8T - zrobione dystanse - zrobione 13mm,20mm składane lusterka z pilota - zrobione blendy lusterek z LED z a6 c6 (już są, nie zamontowane) oświetlenie wewnętrzne LED - zrobione pakiet światło z klamkami - zrobione przyciemnione szyby - zrobione przyciemnione lampy tył - zrobione program - stage 1 - zrobione STAGE 2 ! ! ! lusterko fotochrom DRL - zrobione CLH - zrobione Automatycznie otwierana klapa bagażnika- zrobione fotele elektryczne z pamięcią ............ ........ ..... ... i jak coś jeszcze czego nie ma to dopisze pozdro dla wszystkich forumowiczów- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich:) - Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)